ДЮСШ

Школа №1 (Обласна ДЮСШ)

  ОБЛАСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА

 

dsc 0264

 davidov YAroslavCIMG74092

 Директор: Верещак Валерій Михайлович

 Адреса: м. Херсон, вул. Лавреньова, 13 тел. (0552) 38 - 07 -08 

 e-mail:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

  В ДЮСШ відкрито 36 учбово-навчальних груп в яких займається 379 дітей і підлітків з якими працює 14 тренерів-викладачів. Із загальної кількості тренерів 6 тренерів-викладачів мають звання майстра спорту, 7 - вищу та першу кваліфікаційну категорію тренера-викладача. ДЮСШ присвоєно ІІ квіліфікаційну категорію. 

  У 2014 році учні – спортсмени ОДЮСШ взяли участь у першостях та чепіонатах України. На чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків бронзу завоювала Гусєва Катерина а Ілханова Катерина посіла ІV місце, ІІ та ІІІ місце посів Арушенян Єрік на чемпіонаті України з вільної боротьби. Солохана Владислава  стала ІІІ-ю на чемпіонаті України серед юнаків. 

Загалом протягом року в ДЮСШ підготовлено 4 майстра спорту України, 3 кандидатів в майстри спорту, 95 учнів виконали нормативи масових розрядів. 

В ДЮСШ культивуються:

- легка атлетика. 

Тренування проводяться: 

- на базі спеціалізованого навчально-виховного комплексу "Херсонське вище училище фізичної культури"     (м. Херсон, вул. Чекістів, 2а). 

Тренер: Трикоз Сергій Анатолійович 

- м. Херсон, ЗОШ №14 вул.Михайловича 20. 

Тренер: Банішевський Роман Васильович 

- важка атлетика 

Тренування проводяться на базі Чорнобаївської ЗОШ (Херсонська область, с. Чорнобаївка, вул. Галицька 21) 

Тренери:  Базилюк Вячеслав Анатолійович 

- дзюдо 

Тренування проводяться на базі Херсонської ЗОШ № 4 (м. Херсон, вул. К. Хетагурова, 59) та спортивному залі по вул. Лавреньова, 13 

Тренери: Гринько Микола Олексійович  

- боротьба вільна 

Тренування проходять за адресами: м. Херсон, вул. К.Хетагурова 59 (ЗОШ №4),; вул. Лавреньова, 13, с.Комишани вул.Радянська 21 (ЗОШ№23) та у с. Степанівка, вул. Джона Говарда, 63 (ЗОШ№17) 

В обласній ДЮСШ Херсонської обласної організації ФСТ "Спартак" по вул. Лавреньова, 13 проводиться набір до секцій: 

1)      вільна боротьба 

- тренер МС СРСР Іздебський О.І., тренування проходять в понеділок, середу, п"ятницю з 14.30 до 17.45 

 - тренер МС України Іванов Е.Е., тренування проходять у вівторок, четвер з 17.45 до 19.15, у суботу з 12.00 до 13.30 

 2)      дзюдо 

 - тренер МС СРСР Гринько М.О., тренування у вівторок, четвер з 14.30 до 17.45, в суботу з 9.30 до 11.45

ВАЖКА АТЛЕТИКА

   13-16 травня 2015 року в місті Запоріжжя відбувся Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років.важка атлетика

  В змаганнях приймали участь вихованці тренерів Базилюка В. та Базилюка А. Гусєва Катерина посіла 4 місце в ваговій категорії 69 кілограмів, та Ілханова Катерина посіла 2 місце в ваговій категорії53 кілограми.

  Вітаємо тренерів та спортсменів та бажаємо успіхів!


 

ВІЛЬНА БОРОТЬБА

Издебский И

  18-20 травня 2015 року в місці Херсоні відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 1998-99 рр.н. (IV ранг).

Лата Вік. У змаганнях приймали участь вихованці тренерів Бардачова П. , Кубішина В. Гриньков Олег посів 11 місце в ваговій категорії 63 кілограми та Арушанян Ерік посів 3 місце в ваговій категорії 58 кілограм.

 

   Вітаємо тренерів і спортсменів та бажаємо успіхів!!!

 

Легкоатлетичний чемпіонат України

 CYt9tM4iElc 28-29 квітня 2015 року у місті Кіровоград пройшов Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮСШОР (1998 р. н. та молодше), де виступали вихованці тренерів Трикоза С. А. та Банішевського Р. В. Хлопці в бігу на  200 метрів посіли 12 та 13 місця, а дівчата в бігу на 400 метрів та 800 метрів посіли 17 та 20 місце.

original-1300784957

  У загальному підсумку команда школи посіла 29 місце.

   Вітаємо спортсменів та бажаємо успіхів та перемоги!!!

  

 

 

 

Чемпіонат області з легкої атлетики у приміщенні.

6 лютого 2015 р. в спортивному залі Херсонського вищого училища фізичної культури відбувся чемпіонат області у приміщенні з легкої атлетики.  Серед великої кількості легкоатлетів Херсонщини були і учні обласної дитячо-юнацької спортивної школи Херсонської обласної організації ФСТ «Спартак» та вони показали хороші результати.

Іщенко Генріх посів І місце у стрибках в висоту, Мартіросян Єдуард став переможцем у бігу на 30 метрів, другі місця посіли Кравченко Єлизавета та Улей Олександр у стрибках в висоту. Третє місце у бігу на 30 метрів посіла Городян Наталя. 

Важкоатлети на кубку Херсонської області.

7-8 лютого у місті Херсоні пройшов кубок Херсонської області з важкої атлетики. У змаганнях прийняло участь біля 60-ти спортсменів області. Серед виступаючих були і вихованці обласної ДЮСШ херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Спартак". Наші спортсмени показали непогані результати. Чемпіоном у ваговій категорії 38кг став Скребньов Сергій. Другі місця посіли: Часник Богдан у категорії 41кг, Павленко Артем(45кг.) та Воробьев Олександр (50кг.). Третє місце у ваговій категорії 38кг Кучеренко Євген, Четвертим став Сух Олексій (50кг.) та шосте місце посів Ретізник Юрій(94кг.). Переможцям та призерам змагань були вручені дипломи та медалі. Нагородження проводив заступник начальника управління молоді та спорту Херсонської облдержадміністрації Олександр Маломуж

Відкрита першість ОДЮСШ ХОО ФСТ "Спартак" з вільної боротьби.

227 грудня 2014 року у ЗОШ №17 села Степанівка відбулась відкрита першість обласної дитячо-юнацької спортивної школи Херсонської обласної 3організації фізкультурно-спортивного товариства "Спартак" з вільної боротьби. Змагання проходили з метою пошуку талановитих юних спортсменів для вступу до спеціалізованих спортивних навчальних закладів, підвищення якості навчально-тренувальної та спортивної роботи спортивних шкіл товариства, пропаганда здорового способу життя.

4

Загальне керівництво, підготовку та проведення змагань здійснювала обласна ДЮСШ ХОО ФСТ "Спартак".

У змаганнях прийняли участь 60 спортсменів з навчально-тренувальних груп тренерів-викладачів: Іздебського Олександра Івановича, Іздебського Івана Олександровича, Верещака Валерія Михайловича, Кравця Ігоря Васильовича, Мартинюк Інни 

Переможцями у своїх вагових категоріях та вікових групах відкритої першості ОДЮСШ стали:Володимирівни, Іванова Євгенія Євгенійовича. 5

Мірошніченко Дмитро,Мартинова Ганна, Левіна Анастасія, Задорожня Марина, Севрюк Микола, кацегуб Ігор, Грец Володимир, Ведмеденко Андрій, Нестеров Олексій, Смирнов Іван, Кравченко Кирило, Гараєв Єльмах, Віборний Богдан, Кошевий Ілля, Ястребов Антон,

6

 Карапиш Анатолій, Черней Дмитро, Будько Ілля

Переможці та призери були нагороджені медалями, дипломами та солодкими подарунками.

           

  Чемпіонат України серед ШВСМ.ЧУ серед ШВСМ
11-12 грудня у місті Харкові відбувся Чемпіонат України серед шкіл вищої спортивної майстерності з важкої атлетики, який зібрав на змагальному помості понад 150 спортсменів зі всієї країни. Не стали винятком і спортсмени обласної ДЮСШ херсонської обласної організації ФСТ "Спартак". Так у ваговій категорії 63кг. Гусєва Катерина посіла почесне ІІ місце а Ілханова Катерина стала ІV у ваговій категорії 53кг.

У командному заліку Чемпіонату України серед ШВСМ представники Херсонщини стали другими. Пишаємося нашими спортсменами та вітаємо їх!

Борці вільного стилю у Володимир-Волинську.

IMAG008214-16 листопада 2014 року у місті Володимир-Волинський зустрілись борці вільного стилю на відкритому чемпіонаті Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства "Спартак". У змаганнях приймали участь юнаки та дівчата 1999-2000року народження та юнаки 1998-1999 року народження.

Від Херсонської обласної організаціїIMAG0095 фізкультурно-спортивного товариства "Спартак" виступили Гриньов Олег та Арушенян Ерік.

Дорога здалася нашим спортсменам довгою та виснажливою, але вони все ж таки  змогли зібратись та гідно виступити на змаганнях. Так переможцем у ваговій категорії 59кг став Арушенян Ерік і відповідно посів І місце. А Гриньов Олег у категорії 69кг посів ІІ місце.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо їм нових перемог.

 

ХІІ відкритий обласний турнір пам`яті ЗТУ С.П.Душеіна.

8-9 листопада 2014р. місто Скадовськ зустрічав важкоатлетів на відкритому чемпіонаті Херсонської області серед чоловіків та жінок та на ХІІ відкритому обласному турнірі пам`яті ЗТУ С.П.Душеіна. Змагання проходили у постійній боротьбі суперників на помості. Не винятком стали і спортсмени обласної дитячо-юнацької спортивної школи ХОО ФСТ «Спартак»., які склали конкуренцію багатьом учасникам. Переможцями у своїх вагових категоріях стали: Ілханова Катерина (53кг), Гусєва Катерина (63кг ) та Коршунов Євген (94к). Срібним призером цих змагань у категорії 38кг став Кучеренко Євген. Треті місця посіли Павленко Артем у категорії 45кг та Воробьов Олександр  у категорії 50кг. Пишаємося нашими спортсменами та бажаємо їм нових перемог.

                                         Відкритий чемпіонат ФСТ "Спартак" з важкої атлетики.

 З 29 по 31 жовтня у місті Чернігові зустрілись важкоатлети на Відкритому чемпіонаті фізкультурно-спортивного товариства "Спартак".

Илханова КатяВ змаганнях приймали участь юнаки та дівчата 1999-2000 року народження з різних регіонів України, які виконують І юнацький розряд та мають гарну фізичну та технічну підготовку з важкої атлетики.

Загальне керівництво підготовкою і проведення змагань здійснювалось Центральною радою ФСТ "Спартак" за підтримки Національного олімпійського комітету України.

Представниками Херсонської обласної організації ФСТ "Спартак" стали вихованці обласної дитячо-юнацької спортивної школи ХОО ФСТ "Спартак", тренерів-викладачів Базилюка Анатолія Михайловича та Базилюка В`ячеслава Анатолійовича.гусева катяНаші спортсмени виправдали всі сподівання і ми маємо такі результати:

Ілханова Катерина у ваговій категорії 53кг виборола І місце з результатом 109кг., Гусєва Катерина у категорії 63кг виборола І місце теж з результатом 109кг. Та Ярмоленко Сергій у категорії 62кг посів ІІІ місце з результатом 94кг.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо їм ще більших перемог!


Легкоатлетичний крос серед школярів.Курочкина ММартиросян ЭПерепелка Д

30 жовтня у місті Нова Каховка відбувся обласний легкоатлетичний крос серед школярів. В цих змаганнях прийняли участь і вихованці обласної ДЮСШ Херсонської обласної організації ФСТ "Спартак".  Наші спортсмени показали не погані результати. Курочкіна Марина у бігу на 1000 метрів посіла ІІ місце, Мартіросян Едуард у бігу на 500 метрів посів ІІІ місце, та Перепелка Дар'я у бігу на 1000 метрів стала 4-ю.


Чемпіонат України серед чоловіків та жінок.

З 16 по 19 жовтня у місті Городок, Хмельницької області відбувся Чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, у якому взяли участь найсильніші спортсмени нашої країни. ЧУ з важкої атлетики серед дорослихЗмагання проходили під патронатом голови Федерації важкої атлетики України Олександра Гереги у сучасному спортивному клубі «Епіцентр», збудованому та обладнаному за всіма європейськими стандартами.Після урочистої церемонії відкриття почесні гості дали старт чемпіонату України з важкої атлетики, в якому взяли участь близько 200 найкращих важкоатлетів зі всіх регіонів нашої країни.

У складі команди Херсонської області виступили дівчата з обласної дитячо-юнацької спортивної школи ХОО ФСТ "Спартак", тренерами-викладачами яких є Базилюк Анатолій Михайлович та Базилюк В'ячеслав Анатолійович.

Дівчата показали дуже непогані результати, хоч вони і не опинились у трійці лідерів але побили свої власні рекорди. Ілханова Катерина у ваговій категорії 53кг з результатом 100кг стала восьмою, та Гусєва Катерина у категорії 69кг з результатом 115кг теж посіла восьме місце.

У командному заліку перше місце виборола Херсонська область, різниця між командою Тернополя яка посіла друге місце складає 155 очок.

Наші спортсменки отримали величезну насолоду і досвід та поштовх до нових звершень.

 НА ЧЕМПІОНАТІ ОБЛАСТІ З КРОСУ

Эдик Мартиросян

15 жовтня легкоатлети Херсонщини приймали участь у Чемпіонаті Області з кросу. Місто Цюрупинськ зустрічає спортсменів на своїх просторах вже в одинадцяте. Ці змагання вважаються також відбірковими до Чемпіонату України з легкої атлетики.

Представником Обласної ДЮСШ ХОО ФСТ «Спартак» на цих змаганнях став вихованець тренерів Трикоза Сергія Анатолійовича та Банішевського Романа Васильовича – Мартиросян Єдуард. Він виступав на дистанції - біг на 500м та посів ІІ місце у турнірній таблиці.

 

KCHU sered yun.ta divch. 1997 i mol.Легкоатлети в Кіровограді.

 

1-2 жовтня відбувся командний чемпіонат України серед юнаків і дівчат 1997 року народження та молодших з легкої атлетики. Змагання проходили на  оновленому стадіоні «Зірка» в Кіровограді. Тренери-викладачі ОДЮСШ ХОО ФСТ "Спартак" Трикоз С.А та Банішевський Р.В.  привезли своїх вихованців для участі у цих змаганнях.  Полоз Людмила посіла 7 місце у бігу на 800 метрів з результатом 2`23:05с. Танцерев Микола та Савченко Іван посіли 10 місце у эстафетному бігу, їх результат склав 2`06:39с. Спортсмени отримали велике задоволення від змагань.

 

 

ВАЖКОАТЛЕТИ ЗНОВУ НА ПОМОСТІ

 

25 вересня вихованці обласної ДЮСШ ХОО ФСТ "Спартак" взяли участь у відкритому чемпіонаті міста Скадовська з важкої атлетики. І місце посіла Ілханова Катерина у ваговій категорії 44кг., Павленко Артем посів ІІ місце у категорії 45кг. Також срібними призерами стали: Воробьев Олександр у категорії 50кг, Ярмоленко Сергій у ваговій категорії 69кг та Скребньов Сергій у категорії 38кг.

 

НА ЧЕМПІОНАТІ м. КИЄВА

            11 червня столичний манеж ЦСК зустрічав борців вільного стилю на відкритому чемпіонаті міста Києва. У змаганнях взяли участь сто чотири спортсмена з різних куточків України та гості з Великобританії. На урочистому відкритті чемпіонату були присутні президент Асоціації спортивної боротьби України Олімпійський чемпіон Ельбрус Тедеєв та президент Асоціації спортивної боротьби міста Києва Ростислав Щокін.

         Не минули ці змагання без спортсменів Херсонщини. Представником Херсонської обласної організації ФСТ «Спартак» став випускник ОДЮСШ Іздебський Іван. Він виступав у ваговій категорії 59кг, в якій  посів І місце та був нагороджений медаллю, дипломом і кубком. Ми пишаємося нашим спортсменом та бажаємо йому досягти бажаних вершин.

ЗМАГАЛЬНИЙ СЕЗОН ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

Вже почалося літо та довгоочікувані канікули, але наші спортсмени продовжують тренуватись та йти до своєї мети. Так 13 червня у Білозерській РК ДЮСШ відбувся відкритий чемпіонат школи з важкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000р.н. і мол. Тренери Базилюк А.М. та Базилюк В.А. для участі у цих змаганнях заявили 9 учнів-спортсменів з обласної дитячо-юнацької школи ХОО ФСТ «Спартак». Наші спортсмени виявились дуже добре підготовлені, так із 9 спортсменів ми маємо п’ять І-х місць та чотири ІІ-х.

      Ось перша п’ятірка переможців: Ілханова Катерина з результатом 95кг перемогла у ваговій категорії 44 кг, Давидова Тетяна з результатом 61кг у ваговій категорії 53кг, Гусєва Катерина у категорії 63кг, її результат-98кг, Сух Олексій з результатом 50кг у категорії 45кг, та Воробйов Олексій у категорії 50кг. його результат склав 38кг.

Другі місця посіли: Скребньов Сергій у категорії 38кг , Павленко Артем у ваговій категорії 50кг, Заікін Андрій у категорії 56кг та Ярмоленко Сергій у категорії 62кг.

ВАЖКОАТЛЕТИ У СКАДОВСЬКУ

 

Сонячне місто Скадовськ зустрічало 28-го травня спортсменів-важкоатлетів на чемпіонаті Херсонської області серед молоді до 23 років. Ці змагання не пройшли без участі спортсменів обласної ДЮСШ ХОО ФСТ «Спартак», тренерами яких є Базилюк Анатолій Михайлович та Базилюк В'ячеслав Анатолійович.

 

Наша команда гідно виступила на цих змаганнях, Ілханова Катерина у категорії 44кг, Давидова Тетяна у категорії 53кг, та Сиволап Дмитро у категорії 94кг стали безперечними переможцями та посіли перші місця у своїх вагових категоріях. Поступились перемогою, але ж утримались на п’єдесталі пошани та посіли почесні другі місця Гусєва Катерина у категорії 63кг, Сух Олексій у категорії 45кг та Заікін Андрій у ваговій категорії 50кг. А Ярмоленко Сергій у категорії 62кг та Радишевський Богдан у категорії 85кг, посіли 6-ті місця у турнірній таблиці.

 

 

Легка атлетика - один з найпопулярніших видів спорту, якщо не сказати більше. Адже в широких колах любителів спорту вона носить титул – Королева спорту. Історія легкої атлетики почала свій відлік ще з Олімпійських ігор у Стародавній Греції. Та на сьогодні вона не втрачає популярності, все більше і більше дітей та підлітків обирають цей чарівний вид спорту.

 

soloxina18 квітня пройшла першість Скадовського району серед юнаків та дівчат 1996-97 р.н. та 1998-99 р.н. і молодші з легкої атлетики. У змаганнях були вихованці тренерів-викладачів Трикоза С.А, Банішевського Р.В, Ємельянова Ю.М, які захищали честь обласної ДЮСШ  ХОО ФСТ «Спартак». Переможцями стали та відповідно посіли перші місця: Танцерев Микола у бігу на 200м, Кравченко Єлізавета на стрибках у висоту, та Іщенко Генріх на стрибках у висоту. Поступились перемогою, але все ж таки посіли ІІ місця Мартиросян Єдуард у бігу на 100м та Перепілка Дар'я у бігу на 100м. Трете місце посіла Хачатрян Арміне у бігу на 100м. Четвертою стала Тегля Світлана у бігу на 100м. Займатися спортом, не легка справа, але дуже приємно за свої заслуги отримувати нагороди, тож бажаємо нашім спортсменам нових перемог та нагород за свою наполегливість і працю.


 

 

наши надежди вольная16-17 квітня на базі спортивного комплексу Херсонського вищого училища фізичної культури змаганнями юних борців вільного стилю розпочалась ХІ спартакіада Херсонської області серед дітей та підлітків «Юний спартаківець». Змагання проводилися з метою широкого залучення дітей, підлітків, учнів спортивних шкіл до систематичних спортивних занять та відбору талановитих спортсменів до Херсонського вищого училища фізичної культури. В  спартакіаді взяли участь 117 спортсменів як з Херсонської області так і з інших міст України – м. Южний, Миколаєва, Кривого Рогу та Криму. Серед хлопців переможцями стали: у категорії 32кг Сагієв Сергій, у категорії 35кг Останов Ренат, вагова категорія 38кг - Лукашенко Максим, категорія 42кг - Джелеп Андрій, у категорії 47 кг Лященко Микита, категорія 53кг - Дземішкевич Артур, у категорії 59кг Беззуб Євген, категорія 66 кг Месуветов Ресуль, категорія 73 кг - Глуган Сергій, вагова категорія 85кг Урсаки Владислав. Серед дівчат переможцями стали: Ткаченко Олександра у категорії 34кг, Пілатова Ганна у категорії 37кг, Костіна Марія у категорії 40кг, Малиновська Настя у категорії 44кг, Пасічник Вікторія у категорії 48кг, Фільченко Ліза у категорії 52кг, та Тисленко Ганна у ваговій категорії 62кг.

 

НА ЧЕМПІОНАТІ МІСТА ХЕРСОНА З ДЗЮДО

 

12-13 квітня в місті Херсоні в спортивному залі КДЮСШ відбувся відкритий чемпіонат міста з дзюдо серед юнаків та дівчат 2000-2002 р.н. та 2003-2005 років народження. Ці змагання були присвячені ветеранам боротьби самбо та дзюдо. Вихованці обласної ДЮСШ, тренера-викладача з боротьби дзюдо Гринька Миколи Олексійовича не лишилися без нагород.

 

Перше місце посіла Чурай Лера у ваговій категорії 24 кг. Другим став у категорії 34 кг Богатиренко Мирослав. А треті місця вибороли Лактіонов Данило у категорії 38 кг та Бринза Максим у ваговій категорії 66кг.


ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ В БРОВАРАХ

 

З 25 по 27 березня в стінах Броварського училища фізичної культури відбувався чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1997-98 р.н. Як завжди, на змагання цього рівня приїжджає велика кількість спортсменів з гарною фізичною та технічною підготовкою. 

 

Херсонську обласну організацію ФСТ «Спартак» представляли 6 спортсменів обласної ДЮСШ. В результаті їх виступів Арушенян Єрік у ваговій категорії 50кг посів ІІ місце, Гриньов Олег у ваговій категорії 63кг - 11 місце, Кравченко Володимир у категорії 100кг став 13-м.

 

Виступ наших дівчат був трохи вдалішим, адже ІІІ-ті місця посіли Лісовська Юлія у ваговій категорії 60кг, та Петюченко Віолета у категорії 49кг. А у ваговій категорії 43кг Юдіна Ірина була 5-ю.

 

НА ЧЕМПІОНАТІ  УКРАЇНИ  З КРОСУ

28 та 29 березня легкоатлети Херсонської області взяли участь у чемпіонаті України з кросу. Ці змагання стали вже традиційні, адже вдесяте місто Цюрупинськ зустрічає спортсменів на своїх просторах. Здавалося, що навіть природа допомагала учасникам своїми лагідними умовами.

ch u krosОбласну ДЮСШ ХОО ФСТ «Спартак» на цих змаганнях представила вихованка тренерів Трикоза Сергія Анатолійовича та Ємельянова Юрія Михайловича - Солохіна Владислава. Вона виступала на дистанції 4км та посіла ІІІ місце у турнірній таблиці.

 

 

 

ВИХІДНИЙ ІЗ КОРИСТЮ

 16 березня для більшості людей пройшло як вихідний день, в якому всі набиралися сил для робочого тижня. Але наші спортсмени не мали часу відпочивати, адже вони взяли участь у чемпіонаті Херсонської області з дзюдо серед юнаків та дівчат  1999-2000 та 2006-2007 року народження. Ці змагання були присвячені 70-й річниці утворення Херсонської області.

Від обласної дитячо-юнацької школи ХОО ФСТ «Спартак» виступило 10 спортсменів. Дуже запеклими виявилися змагання, бо  за їх результатами проходив також відбір найсильніших спортсменів до складу збірної команди області для участі у Всеукраїнських змаганнях.

 Отже результати наступні:

ІІІ місце посів Грицань Влад у ваговій категорії 46кг,

І місце зайняв Борисенков Валерій у ваговій категорії 66кг, він і виборов честь увійти до складу збірної команди області.

ЧЕМПІОНАТ МІСТА ХЕРСОНА З  ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ

 8 березня - Міжнародний жіночий день, усі жінки цього дня відпочивали та святкували. А наші чоловіки брали участь у чемпіонаті міста Херсона серед юнаків з вільної боротьби та намагались довести, що вони найсильніші.

 Спортсмени обласної ДЮСШ не стали виключенням. Серед спортсменів обласної ДЮСШ у ваговій категорії 47кг ІІ місце виборов Шустов Дмитро,  ІІІ місце у Старченко Ігоря у ваговій категорії 66кг,  Хохлов Олексій став п`ятим у категорії 53кг.


«ТАВРІЙСЬКІ ВИСОТИ»

          01 березня 2014 р в місті Херсоні у спортивному залі СНВК СП  традиційно проходив Кубок України зі стрибків у висоту (IIетап) «ТАВРІЙСЬКІ ВИСОТИ» Серед учасників були і наші спортсмени. З них Іщенко Генріх посів 4 місце з результатом 145см, Кирилюк Катерина посіла 5 місце з результатом 145см, Юдін Влад, також посів 5 місце але з результатом 165см.

 

ПЕРШІСТЬ ОБЛАСТІ З ДЗЮДО

         2 березня відбулась першість Херсонської області з дзюдо серед юнаків та дівчат 1994-99 та 2000-2002р.н. Від обласної ДЮСШ ХОО ФСТ «Спартак» участь взяли 8 спортсменів. На жаль лише двом із них, посміхнулась удача, та вони змогли потрапити на п’єдестал пошани. Кучеренко Андрій виборов І місце та Лісіченко Ігор посів ІІІ місце.

ЩАСЛИВА СІМКА

 

   Кажуть, що цифра 7 магічна, вона досить часто зустрічається в житті та приносить вдачу. В цьому переконались і наші спортсмени. У місті Скадовську 1-2 березня пройшов чемпіонат Херсонської області серед юнаків та дівчат до 17 років з важкої атлетики. З семи спортсменів які представляли обласну ДЮСШ ХОО ФСТ «Спартак» на цих змаганнях, сім вибороли призові місця.

 Чемпіонами змагань стали Ілханова Катерина у ваговій категорії 44кг, Гусєва Катерина у ваговій категорії 58кг, та Потеряйко Віталій у категорії 77кг.

 Другі місця посіли Часник Богдан у категорії 38кг, Сух Олексій у ваговій категорії 41кг, Мигаль Петро у категорії 56кг та Бондарь Владислав у категорії 69кг.

          Прикмети прикметами, а все залежить від нас самих. Тож тренуємося та чекаємо наступних змагань та перемог!

 

ВАЖКОАТЛЕТИ ПІДКОРЮЮТЬ СКАДОВСЬКИЙ ПОМІСТ

15 лютого у місто Скадовськ завітали спортсмени обласної ДЮСШ ХОО ФСТ «Спартак», щоб прийняти участь у відкритому чемпіонаті Скадовського району з важкої атлетики.

 Як завжди наші спортсмени впевнено йшли до перемоги, в котрий раз нас порадували дівчата, адже Ілханова Катерина у ваговій категорії 44 кг з результатом 71кг, та Гусєва Катерина у ваговій категорії 58 кг, з результатом 84 кг посіли І місця. Також золото виборов Сиволап Дмитро у ваговій категорії 94 кг, його результат 255 кг. Друге місце посів та отримав срібну медаль   Мигаль Петро у категорії 56 кг, з результатом 150 кг, та Сух Олексій у категорії 45кг, з результатом 40 кг.  Бронзові медалі отримали Радишевський Богдан у ваговій категорії 94 кг, його результат склав 170 кг та Часник Богдан у категорії 38 кг з результатом 46 кг.

                                Дзюдоїсти на Міжнародному турнірі серед дітей, юнаків та дівчат

З 7 по 9 лютого  у місті Снігурівка, Миколаївської області, проходив Міжнародний турнір з дзюдо серед дітей, юнаків та дівчат на призи Багаторазового Чемпіона України та СРСР, Чемпіона світу, Майстра спорту СРСР, Заслуженого тренера України Барського Валерія Євгеновича. З привітальним словом на урочистому відкритті спортсменів зустрів директор Спортивного клубу бойових мистецтв дзюдо, Заслужений тренер України Зіньковський Сергій Григорович. Після відкриття змагань, почалися справжні баталії серед учасників на килимі. Всі спортсмени прагнули здобути перемогу над суперником. Кожен, не шкодуючи сил бажав перемоги, і багатьом вдалося побороти не лише суперника, а й довести самому собі, що він здатен переступити через свою втому, знайти сили для фінальних поєдинків  та показати все, на що він здатен. Ці змагання пройшли без вихованців обласної ДЮСШ ХОО ФСТ «Спартак». Борисенков Валерій у категорії 66 кг мав 16 суперників, та незважаючи на цю велику кількість, він гідно боровся і посів гідне ІІ місце. Бронзовими призерами стали Лактіонов Данило у категорії 38кг та Межуєв Олег у ваговій категорії 42кг, П`яті   місця посіли Варанов Андрій у категорії 34кг, та Грицань Влад у категорії 46кг. Хоча наші спортсмени не отримали золоті медалі, ми все одно пишаємося ними та сподіваємося, що отримані результати підігріють прагнення спортсменів до перемог.

            

ПЕРШІ КРОКИ ДЗЮДОЇСТІВ У НОВОМУ РОЦІ

zetQ0x 8bic12 лютого у місті Херсоні в спортивному залі по вулиці Перекопський, на чемпіонаті Херсонської області з дзюдо серед юнаків та дівчат, зібралися спортсмени щоб позмагатися в силі, спритності та показати свої навички з улюбленого виду спорту. Ці змагання були присвячені 70-й річниці утворення Херсонської області.

Загальна організація та керівництво підготовкою та проведення змагань здійснювались Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Херсонської облдержадміністрації та Херсонською обласною організацією «Федерація спортивного, бойового самбо та дзюдо».

Змагання проходили в бойовій але досить дружній атмосфері, бійці на килимі намагались довести, що вони найкращі. Одні програвали набуваючи спортивного досвіду, а інші нестримно йшли до перемоги долаючи суперників.

Спортсмени обласної дитячо-юнацької спортивної школи на цих змаганнях показали досить непогані результати. І місця вибороли Кучеренко Андрій у ваговій категорії 55кг, та Савченко Віталій у категорії 60кг. ІІ місця посіли Лісіченко Ігор у ваговій категорії 50кг, Рижик Влад у категорії 81кг, та єдина дівчинка від нашої команди Чурай Валерія у категорії 24кг. ІІІ місце посів спортсмен Борисенков Валерій у ваговій категорії 60кг.

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами та медалями.

Діти отримали велике задоволення прийнявши участь у  змаганнях, та готуються до інших із ще більшим натхненням.

       НОВИЙ РІК - З ПЕРЕМОГ

 Незважаючи на погодні природні умови 25 січня в місті Миколаєві учні обласної ДЮСШ взяли учать у відкритому Кубку Миколаївської області з важкої атлетики.

 На цих змаганнях дівчата показали дуже добрі результати та вибороли перші місця: Ілханова Катерина у ваговій категорії 48кг, а Гусєва Катерина у категорії 58кг,. А Давидов Ярослав у ваговій категорії 69кг, посів ІІ місце.

 Легкоатлети у Києві.

          Січень виявився вдалим для наших легкоатлетів. Так 17-18 січня  наші спортсмени на чемпіонаті міста Києва серед юніорів та юнаків (1995-96 та 1997-98 рр.н.) у приміщенні показали такі результати:

   В бігу на 60 м Перепелка Дар'я посіла ІІ місце у турнірній таблиці.

   У Бігу на 400 м Гриценко Ілля став переможцем, Курочкіна Марина виборола ІІ місце, а Полоз Людмила ІV місце.

   Біг на 800м піддався Солохіній Владиславі, яка виборола І місце, та Гриценко Іллі,  який посів ІІ місце.

   У фінальному забігу на 1500м Солохіна Владислава посіла ІІ місце.

 А 20-21 січня на чемпіонаті міста Києва серед юнаків та дівчата  1999-2000 та 2001-2002 р.н. у приміщенні,  вихованці обласної ДЮСШ ХОО ФСТ «Спартак» показали досить непогані результати.

 Біг на 200 м  Хачатрян Арміне виборола почесне І місце, а Красікова Дар'я посіла ІІ місце. Серед хлопців переможцем у цій дисципліні став Кривошеін Владислав який посів І місце.

 А у бігу на 800 абсолютною переможницею стала Ємельянцева Олена яка і посіла І місце на п’єдесталі.

 Не поганий початок, бажаємо нашим спортсменам успіхів у цьому році!!!

   

                                                    Маленькі кроки до великих досягнень

Для того щоб досягти великих успіхів, треба починати з маленьких перемог, стрімко йти далі та ніколи не здаватися. Так, наші спортсмени робили перші, але впевнені роки до перемоги  на відкритій першості обласної ДЮСШ ХОО ФСТ «Спартак», яка відбулась 14 грудня у спортивному залі Степанівської ЗОШ №17.

 v.b. vidkrita pershistПісля закінчення змагань, були визначені переможці, ними  стали: Степанченко Микита у ваговій категорії 24кг, Ведмеденко Андрій (27 кг), Пластун Данило (29 кг), Хохлов Олександр (32 кг), Кошевой Ілля (35 кг), Дорошенко Антон (42 кг), Шустов Дмитро (45 кг), Адісевіч Іра (52 кг).

Переможці змагань отримали дипломи, медалі та невеличкі  смачні призи. Це тільки початок, не за горами і великі перемоги.

ісля урочистої церемонії відкриття почесні гості дали старт чемпіонату України з важкої атлетики, в якому взяли участь близько 200 найкращих важкоатлетів зі всіх регіонів нашої країни.