9 квітня 2015 року в актовому залі Херсонського училища культури пройшла V звітно-виборна Конференція PhotoLabХерсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».  Така конференція відбувається раз на 5 років, у якій головне питання це - обрання голови організації на новий термін. У роботі конференції прийняло учать біля 45 чоловік, делегатів та запрошених гостей. Серед запрошених були:

Фізкультурно-спортивне товариство "Спартак"

Спортсмени Херсонської обласної організації ФСТ «Спартак» у 2014 році показали хороші результати.

За підсумками спортивного сезону чемпіоном з веслування академічного на чемпіонаті Європи з став Морозов Артем (тренери - Бакарасєв А.М. Довгань М.А.)  Срібними призерами на чемпіонаті Світу з академічного веслування  стали Верестюк Артем та Михайлов Андрій (тренери -Бакарасєв А.М. Науменко В.В.). Бронзовим призером на чемпіонаті Світу у критих приміщеннях у стрибках в висоту став Проценко Андрій (тренер - Зуєв Г.В.) На чемпіонаті Європи серед юніорів та молоді до 23 років з веслування на байдарках і каноє Воловчик Олександра стала п`ятою.  Димченко Діана на чемпіонаті Європи з веслування академічного посіла шосте місце, а Дудченко Катерина також академічне веслування на чемпіонаті Європи серед юніорів стала шостою.

Високі результати херсонськими спартаківцями також було показано на всеукраїнських змаганнях. Так, Проценко Андрій став переможцем в Кубку України з легкої атлетики, жіноча юніорська команда з гандболу виборола І місце у чемпіонаті України серед юніорів. Михайлов Андрій, Дудченко Катерина, Пермінов Максим та Верестюк Артем на чемпіонаті України серед молоді посіли перші місця у четвірці з академічного веслування, Воловчик Олександра посіла перше місце у парній греблі на байдарці на Чемпіонаті України, Берко Герман на юнацькому чемпіонаті України посів І місце у четвірці з веслування на байдарках і каноє. Іщенко Павло на кубку України з боксу став другим. Гаспарян Тигран став другим на молодіжному чемпіонаті України з боксу. Самойленко Віталій посів друге місце у чемпіонаті України з легкої атлетики. Гусєва Катерина на чемпіонаті України серед юнаків посіла ІІІ місце. Також бронзовими призерками з вільної боротьби на чемпіонаті України стали Богуненко Ганна та Лісовська Юлія. Жіноча гандбольна команда «Дніпрянка» - бронзовий призер чемпіонату України 2013-2014 років;

Фундаментом для цих досягнень є робота дитячо-юнацьких спортивних шкіл організації, в структурі якої  функціонують 5 ДЮСШ, тренуються 1364 учнів. Для продовження навчання з обраного виду спорту 16 випускників спартаківських дитячо-юнацьких спортивних шкіл у 2014 році зараховано до Херсонського вищого училища фізичної культури.

Цим досягненням сприяло проведення обласної спартакіади серед дітей і підлітків «Юний спартаківець» з 9 видів спорту, у фінальних змаганнях якої взяли участь 774 чол. Не залишається поза увагою обласної організації і фізкультурно-спортивна робота серед працівників підприємств, установ, організацій – членів фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

Протягом 2014 року Херсонською обласною організацією ФСТ «Спартак» разом з обласними організаціями профспілок було організовано та проведено 8 обласних спартакіад, в яких взяли участь 1491 член профспілок ПАТ «Херсонгаз», Інваліди праці «Сила духу» , Херсонської філії ПАТ «Укртелеком», працівників державних установ, культури, охорони здоров’я, галузеві профспілки та місцеві організації ФСТ «Спартак», депутати районних, міських, сільських, селищних рад.

Херсонською міською організацією ФСТ «Спартак» постійно та в сталі терміни проводяться міські змагання з видів спорту серед збірних команд підприємств та організацій, мешканців міста. Працівники та мешканці міста залюбки приймають участь у змагання з міні футболу, волейболу, дартсу, гирьового спорту, армрестлінгу, настільного тенісу. Все це проводиться у місцях придатних для проведення фізкультурно-масових спортивних захобів, з залученням кваліфікованого суддівства та відповідного інвентарю.

Традиційною є міська міжгалузева спартакіада «Кубок Спартака» серед збірних команд підприємств та організацій, мешканців міста, яка проводиться в останню суботу травня місця, в нинішньому році в програму змагань входило 9 видів спорту, участь прийняло 12 команд, а це 150 учасників. Активно залучаються до заходів міської організації медичні працівники. Так в червні було проведено спартакіаду (змагання з видів спорту) міської клінічної лікарні з нагоди Дня медичного працівника.

В 2014 році проведено 3 спартакіади Скадовської районної організації ФСТ «Спартак» серед трудових колективів,організацій,закладів  із 8 видів спорту.

-  І етап  спартакіади серед команд державних службовців Скадовського району

- ХVІ Спартакіада Скадовської районної організації ФСТ «Спартак»

- ХVІІ Спартакіада Скадовської районної організації ФСТ «Спартак»

Проведено 17  спортивних заходів  у колективах фізкультури згідно плану календаря спортивно-оздоровчих заходів. Колективи та організації Скадовської районної організації ФСТ «Спартак» активно приймають учать у своїх обласних галузевих спартакіадах.

Новокаховською міською організацією ФСТ „Спартак” у 2014 році проведено 16 масових фізкультурно-спортивних заходів. Систематично, з року в рік,  проводяться спартакіади МО ФСТ „Спартак” з видів спорту: волейбол, міні-футбол, настільний теніс, шашки, шахи, бадмінтон, дартс. Колективи фізкультури Новокаховської міської організації прийняли участь у галузевих спартакіадах: працівників державних службовців; працівників охорони здоров’я; працівників ВАТ Укртелеком; працівників ПАТ Херсонгаз; працівників культури; депутатів обласних міських та районних рад; працівників соціальної служби.     Збірна команда міської організації прийняла участь у ХІІІ обласній спартакіаді серед збірних команд галузевих профспілок і посіла 3 місце.

В Херсонській обласній організації ФСТ «Спартак» культивуються три не олімпійські види спорту, а саме: пауерліфтинг, кікбоксинг WAKO та пляжний гандбол.

На Кубку світу з єдиноборств представник Новокаховської ДЮШ Беднін Дмитро виборов чемпіонський титул в розділі Лоу-кік (вагова категорія до 75 кг), він же був переможцем чемпіонату України з цього виду спорту. Гулько Микола на чемпіонаті України посів 4 місце у категорії 91 кг. На чемпіонаті України з пляжного гандболу 2014 року команда «Дніпрянка», всі гравці представляють обласне товариство «Спартак» вибороли золоті нагороди. Бельмас Вікторія, Савченко Кароліна, Проценко Ксенія та Сітенко Яна в складі збірної команди України посіли четверте місце на чемпіонаті світу 2014 року в Бразилії з цього виду спорту.

Херсонська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» і надалі планує продовжувати свою роботу, спрямовану на розвиток фізкультурно-оздоровчої і спортивної роботи серед працюючих, вдосконалення роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл та розвитку спорту вищих досягнень.