Керівник

Керівник з анонсом

malomuz

Шановні гості сайту !

     "Спартак" – одне із перших спортивних товариств, яке було створено у колишньому Радянському Союзі 19 квітня 1935 року. У тому ж році була заснована українська організація товариства, яка стала частиною Всесоюзного ДСТ "Спартак".

Товариство об'єднало найдрібніші колективи фізкультури, в яких бурхливо почала розвиватись масова фізична культура і спорт та зростала спортивна майстерність. У довоєнні роки спортсмени товариства виступали на Республіканських і Всесоюзних спортивних аренах, не раз виборювали звання чемпіонів і рекордсменів. Передвоєнними роками спартаківці встановили 21 рекорд України, 4 – Радянського союзу і один світовий.

     Херсонська обласна організація ФСТ "Спартак" була відроджена 2001 року. За цей час до складу Товариства ввійшли 12 галузевих профспілкових організацій (75 підприємств, установ, закладів). Утворені та плідно працюють 5 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, в яких готується спортивний резерв до збірних команд області, Центральної ради ФСТ "Спартак" та України. Провідні спортсмени обласної організації гідно несуть прапор фізкультурно-спортивного товариства "Спартак" на всеукраїнських і міжнародних спортивних аренах. Лише протягом 2011-2012 років переможцями чемпіонату світу з академічного веслування серед молоді до 23 років стали Михайлов Андрій та Верестюк Артем, бронзовим призером чемпіонату Європи з боксу серед юнаків - Кутенко Дмитро, учасниками ХХХ літніх Олімпійських ігор у Лондоні були Іщенко Павло (бокс) та Проценко Андрій (легка атлетика).

     На нашому сайті ви знайдете свіжу інформацію щодо діяльності обласної організації та дитячо-юнацьких спортивних шкіл, досягненнь провідних спортсменів херсонського "Спартака", анонси майбутніх змагань.

     Разом з Вами будемо йти до майбутніх перемог!

Голова Херсонської обласної організації ФСТ "Спартак", 
майстер спорту СРСР з вільної боротьби, 
депутат Херсонської обласної ради

 

                                                 О.І.Маломуж