новини

Чемпіонат України з боксу серед жінок-еліти, молоді, юніорок та дівчат

Збірна Херсонської області завоювала одну золоту, дві срібні та п'ять бронзових медалей на чемпіонаті України з боксу серед жінок.

Картавцева Крістіна стала чемпіонкою України у ваговій категорії до 54кг серед юніорок.

Друге місце посіла Смірічінская Вікторія у ваговій категорії до 48кг серед школярок

Бронзовою призеракою чемпіонату стала Покотило Вікторія у ваговій категорії до 50кг серед юніорок. Вітаємо дівчат та їх тренерів!


Чемпіонат Херсонської області з боксу серед юніорів 2003-2004 р.н.

23-26 січня 2019 року у залі боксу Олешківської ДЮСШ "Золота Нива" проходив чемпіонат Херсонської області з боксу серед юніорів 2003-2004 років народження. У ньому взяли участь 56 спортсменів. Переможцем у ваговій категорії 50 кг став

вихованець ДЮСШ "Спартак" Тимошенко Іван. Також золоті нагороди здобули випускники ДЮСШ "Спартак", а зараз учні ХВУФК Дядюн Микита та Височенко Микита. також медалями відзначилися: Кузькін Віктор у ваговій категорії 54 кг здобув

срібло, Савченко Владислав у ваговій категорії 66 кг здобув бронзу та Полоз Павло у ваговій категорії 80 кг також здобув бронзу. Рішенням суддівської колегії кращим боксером чемпіонату був визнаний Єгор Бондаренко.

Переможці змагань представлятимуть нашу область на чемпіонаті України з боксу серед юніорів, який відбудеться в Харкові 18-24 лютого. Вітаємо спортсменів та їх тренерів Саца А.Г., Андріянова В.Г., Сазонова С.О. та Дзядевич Л.Л.!


Відкритий чемпіонат міста Херсона до Дня Святого Миколая

19 грудня 2018 року у спортивній залі Херсонського ДЮКФП № 5 відбувся відкритий чемпіонат міста Херсона з гандболу до дня Святого Миколая серед дітей 2008-2009 р.н., в якому прийняли участь команди ДЮКФП № 5, ДЮСШ "Спартак" ХМР, Білозерської РК ДЮСШ, Чорнобаївської філії Білозерської РК ДЮСШ. За підсумками змагань місця розподілилися наступним чином: Чорнобаївка - І місце, Білозерка - ІІ місце, Спартак - ІІІ місце, ДЮКФП № 5 - ІV місце, Спартак-2 - V місце.


Відкрита першість ДЮСШ "Спартак" Херсонської міської ради з боксу

21-22 грудня 2018 року на базі спеціалізованого залу боксу СК "Бокс-Херсон" відбулась відкрита першість ДЮСШ "Спартак" Херсонської міської ради "Юний спартаківець" з боксу серед юнаків 2005-2006, 2007-2008 р.н. Незважаючи на передноворічну пору, на запрошення організаторів з ентузіазмом відгукнулися не лише херсонські боксери, а і боксери з Каховки, Нової Каховки, Голої Пристані, Олешків, Білозерсокого, Чаплинського, Новотроїцького, Цюрупинського районів, а також з Миколаїва та Южноукраїнська. Всього забажали перевірити свої сили159 учасників, 10 з яких дівчата.
За підсумками запеклих боїв переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями. Також були вручені кубки, які особливо відзначилися боксерам. Серед молодших юнаків Зозуля Костянтин був нагороджений кубком «За волю до перемоги». За кращу техніку кубок отримав Подунай Іван. Кращим боксером в цій віковій категорії став Море Микола. Серед юнаків найбільш технічним визнали Григоряна Андраніка. Кубок «За волю до перемоги» отримав Зубков Данило. Тоган Ілля став найкращим боксером в цьому віці. Серед вихованців ДЮСШ "Спартак" Херсонської міської ради переможцями стали: Мунтян Максим, Бойченко Богдан, Юлдашев Гліб, Грай Олександр, Дадажанов Біжан, Григорян Андранік, Романій Кирило,Коваль Євгеній, Корольов Савва, Серік Іван, Холявко Кирило, Зубков Даніїл. Серед дівчат золоті нагороди отримали: Іваницька Ольга, Сервуля Ксенія, Петренко Юлія, Лебакіна Діана. 15 боксерів стали срібними та бронзовими призерами першості. Вітаємо спортсменів та їх тренерів!

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ з БОКСУ СЕРЕД ЖІНОК,МОЛОДІ, ЮРІОРОК ТА ДІВЧАТ

10-16 грудня 2018 року у місті Івано-Франківськ відбувся Чемпіонат України з боксу серед жінок, молоді, юніорок та дівчат. Вдалими виступами відзначилися вихованки ДЮСШ "Спартак" Херсонської міської ради. Серед школярок срібним призером чемпіонату стала Смірічінская Вікторія у ваговій категорії до 48кг. Серед юніорок Покотило Вікторія стала чемпіоном України у ваговій категорії до 50кг, Картавцева Христина завоювала срібло у ваговій категорії до 57кг. У віковій категорії молодь Петренко Юлія завоювала бронзову медаль у ваговій категорії до 69 кг. Також за підсумками чемпіонату Крістіна Картавцева була нагороджена дипломом «За волю до перемоги». Вітаємо дівчат та їх тренерів Дмитра Володимировича Дзядевича, Любов Леонидівну Дзядевич та Олександра Дмитрійовича Шевченка з найкращим результатом відділення боксу 2018 року! Бажаємо міцного здоровья та нових яскравих перемог!

Міжнародний турнір турнір з боксу "IVANO-FRANKIVSK BOXING CUP" присвячений памяті Ігора Гайдамаки

07-09 грудня 2018 року у м. Івано-Франківськ проходив міжнародний турнір турнір з боксу "IVANO-FRANKIVSK BOXING CUP" присвячений памяті Ігора Гайдамаки, в якому приймали участь спортсмени з Білорусії, Молдови, Чехії, Румунії, Літви та представники різних регіонів України. У цих змаганнях команду ДЮСШ "Спартак" Херсонської міської ради представляли вихованці та випускники спортивної школи та показали наступні спортивні результати: переможцем турніру у ваговій категорії 34 кг став Сухачов Станіслав (2007 р.н). Бронзові нагороди вибороли випускники ДЮСШ: Дядюн Микита (2003 р.н.) у ваговій категорії 57 кг, Грігорян Андраннік (2005 р.н.) у ваговій категорії 50 кг, Рогощенко Денис (2005 р.н.) у ваговій категорії 62 кг, Крицак Артур (2003 р.н.) у ваговій категорії 60 кг. Вітаємо спортсменів та тренерів Андріянова Вадима Григоровича, Саца Андрія Геннадійовича та Шевченка Олександра Дмитрійовича!


Відкритий чемпіонат Херсонської області з боксу серед жінок, молоді, юніорок та дівчат 2018

29 листопада - 01 грудня 2018 року у м. Олешки (Херсонської області) проходив відкритй чемпіонат Херсонськоїобласті з боксу серед жінок, молоді, юніорок та дівчат. Вихованки ДЮСШ "Спартак" Херсонської міської ради показали наступний результат: Смірічинська Вікторія (2006 р.н.) у ваговій категорії 48 кг та Семененко Іванна (2002 р.н.) у ваговій категорії 60 кг вибороли золоті нагороди чемпіонату. Гринько Алевтина (2006 р.н.) у ваговій категорії 42 кг здобула срібло. Вітаємо дівчат та їх тренера Шевченка Олександра Дмитровича і бажаємо подальших успіхів та яскравих перемог на майбутньому чемпіонаті України!


Відкритий чемпіонат з боксу "Олешківські ігри - 2018"

28 листопада - 01 грудня 2018 року у м. Олешки (Херсонської області) проходив відкритий чемпіонат з боксу "Олешківські ігри -2018", в якому вихованці ДЮСШ "Спартак" Херсонської міської ради показали наступні результати: Савченко Владислав (2003 р.н. ) у ваговій категорії 66 кг, Дворніков Роман (2008 р.н.) у ваговій категорії 34 кг, Бойченко Богдан (2007 р.н.) у ваговій категорії 82 кг та Коваль Євгеній (2008 р.н.) у ваговій категорії 35,5 кг вибороли зооті нагороди чемпіонату. Сухачов Станіслав (2007 р.н.) у ваговій категорії 34 кг здобув срібну медаль. Вітаємо боксерів та їх тренерів Шевченка Олександра Дмитровича та Чорного Богдана Володимировича з вдалим виступом!


Чемпіонат України з боксу серед чоловіків

12-18 листопада 2018 року у м. Харкові проходив чемпіонат України з боксу серед чоловіків, на якому представники ДЮСШ "Спартак" Херсонської міської ради Ншімірімана Жермен у ваговій категорії 56 кг посів 5 місце. Випускники ДЮСШ Пєтухов Андрій у ваговій категорії 81 кг та Саргсян Артур у ваговій катогорії понад 91 кг також посіли 5 місце. Вітаємо спортсменів та їх тренера Андріянова Вадима Григоровича та бажаємо яскравих перемог!


Відкритий чемпіонат Херсонської області з боксу серед жінок, молоді, юніорок та дівчат

11-14 вересня 2018 року у м. Херсоні поводився відкритий чемпіонат Херсонської області з боксу серед жінок, молоді, юніорок та дівчат, на якому представниці ДЮСШ "Спартак" Херсонської міської ради продемонстрували високу технічну підготовку та наступні результати: Картавцева Кристина у ваговій категорії 57 кг, Покотило Вікторія у ваговій категорії 54 кг та Гринько Алевтина у ваговій категорії 43 кг вибороли золоті медалі. Смірічинська Вікторія у ваговій категорії 57 кг здобула срібло. Вітаємо дівчат та їх тренерів Дзядевича Дмитра Володимировача, Дзядевич Любов Леонидівну та Шевченка Олександра Дмитровича з вдалим виступом та бажаємо успіхів на чемпіонаті України!