новини

Новини, новини, новини

Перехідний чемпіонат Херсонської області з боксу серед молоді 2001-2002 р.н.

11-13 жовтня 2018 року у спеціалізованому залі ДЮСШ "Золота Нива" м. Олешки відбувся перехідний чемпіонат Херсонської області з боксу серед молоді 2001-2002 р.н. В цих змаганнях ДЮСШ "Спартак" Херсонської міської ради в ваговій категорії 49 кг представляв Чернуцький Юрій та виборов золоту медаль, у ваговій категорії 52 кг - Лілітко Анатолій здобув бронзову нагороду та у ваговій категорії 75 кг - Зарослинський Сергій, який також здобув бронзу! Вітаємо спортсменів та їх тренера Приступу Євгена Миколайовича з гарним виступом та бажаємо подальших успіхів у спорті!

imgonline-com-ua-Compressed-Al8IvvBaX2frg8

Відкритий чемпіонат с. Азовське Генічеського району з боксу серед юніорів 2003-2004 р.н. та юнаків 2005-2006 р.н., 2007-2008 р.н., 2009-2010 р.н., присвячений Дню захисника України

5-6 жовтня 2018 року відбувся відкритий чемпіонат с. Азовське Генічеського району з боксу серед юніорів 2003-2004 р.н. та юнаків 2005-2006 р.н., 2007-2008 р.н., 2009-2010 р.н., присвячений Дню захисника України. В змаганнях приймали участь вихованці ДЮСШ "Спартак" Херсонської міської ради і показали наступний результат: у ваговій категорії 35 кг - Скориков Влад виборов золоту медаль, у ваговій категорії 35,5 кг - Кулиш Артем здобув срібло, у ваговій категорії 37 кг - Цвентарний Данило отримав срібну нагороду, у ваговій категорії 38,5 кг - Цвентарний Кирило виборов золото, у ваговій категорії 66 кг - Савченко Владислав здобув золоту медаль! Вітаємо спортсменів та тренера Саца Андрія Геннадійовича з вдалим виступом!

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ з БОКСУ СЕРЕД ЖІНОК,МОЛОДІ, ЮРІОРОК ТА ДІВЧАТ

5-11 лютого 2018 року у м. Рівне відбувся Чемпіонат України з боксу серед жінок, молоді, юніорок та дівчат, в якому приймали участь вихованка ДЮСШ «Спартак» Херсонської міської ради Картавцева Крістіна та випускниця Мазур Ганна. За підсумками змагань серед юніорок у ваговій категорії до 57 кг на п’єдестал пошани з бронзовою нагородою потрапила Картавцева Крістіна. У змаганнях серед жінок у ваговій категорії до 51 кг бронзову нагороду виборола Мазур Ганна.

ДЮСШ «Спартак» Херсонської міської ради вітає дівчат та тренерів Дзядевич Дмитра Володимировича та Любов Леонідівну і бажає подальших спортивних перемог!


КУБОК СВІТУ З КІОКУШИН КАРАТЕ (версія WKO)

З 12 по 18 лютого 2018 року у м. Осака (Японія) відбувся кубок світу з кіокушин карате (версія WKO), в якому прийняли участь 450 спортсменів з 7 країн світу. В зазначених змаганнях приймала участь учениця ДЮСШ "Спартак" Херсонської міської ради Івашечкіна Анастасія, яка у віковій групі до 18 років, ваговій категорії +65 кг посіла ІІІ місце. Тренується Анастасія під керівництвом Заслуженого тренера України Сергія Сергійовича Всеволодова. Вітаємо спортсменку та її тренера і бажаємо міцного здоров`я та нових звершень!

Спартаківці Херсонщини вітають зі сторічним ювілеєм ветерана фізичної культури та спорту, спартаківця Склярова Олексія Сергійовича!

Скляров Олексій Сергійович розпочав свою трудову діяльність у добровільному спортивному товаристві «Спартак» з 10 жовтня 1961 року на посаді інструктора-методиста Херсонської обласної ради ДСО «Спартак». А вже у квітні 1963 року очолив цю організацію. Надалі Олексій Сергійович плідно працював на посаді інструктора з організаційно-масової роботи Херсонського Союзу Спортивних товариств, з березня 1974 по червень 1980 року – інструктором обласної ради ДСТ «Спартак».

За весь час, робота Склярова О.С. була направлена на розвиток спортивної бази фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», утворення та забезпечення діяльності спортивних секцій, підготовку спортсменів високого класу, організацію фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи у колективах фізкультури.

У цей період проводиться реконструкція Херсонського міського стадіону «Спартак», на стадіоні будуються зал боксу і зал важкої атлетики. Виділяється земельна ділянка і розпочинається будівництво водноспортивної бази «Спартак». Плідно працюють спортивні секції боксу, веслування на байдарках і каное, сучасного п’ятиборства, кульової стрільби легкої та важкої атлетики. В цих секціях було підготовлено ряд спортсменів високого класу, переможців і призерів як всеукраїнських так і всесоюзних та міжнародних змагань. Серед них майстри спорту СРСР В.Володін (сучасне п’ятиборство), П.Семенов, Л. Діденко-Сінічкіна (веслування на байдарках і каное), В.Цеханевич (бокс) та інші.

Відповідно до Указу Президента України № 266/2012 ветерану фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Склярову Олексію Сергійовичу призначено Державну стипендію, як видатному діячу фізичної культури і спорту.

Скляров О.С. нагороджений двома орденами Вітчизняної війни ІІ ступеню, двома орденами Червоної Зірки, медалями «За бойові заслуги», орденом Богдана Хмельницького, медалями «За оборону Москви», «За перемогу над Німеччиною», «За взяття Будапешта» та більше 20-ма ювілейними медалями.

Нехай здобутки цього видатного «Спартаківця» створені щоденною наполегливою працею додають віри та життєвих сил, нехай труднощі будуть переможені, а успіх окриляє душу! Дякуємо ювіляру за його добросовісну, невтомну працю, за яскравий приклад людяності, мужності, сили волі, порядності. Бажаємо Олексію Сергійовичу міцного здоров’я, родинного затишку, шани, радості й турботи від рідних, щастя та добробуту!2Пауерліфтинг


Кубок України з веслування на байдарках і каное пам'яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської

images 04

З 26 по 30 квітня 2017 року в м.Дніпрі відбувся Кубок України з веслування на байдарках і каное пам'яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської, в якому взяли участь близько 500 спортсменів з Херсонської, Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської, Київської областей та м.Києва.

Херсонські спортсмени показали такі результати.

Серед чоловіків:

Сиромятников Олександр – І місце у байдарці одиночці на дистанції 5000 м, ІІ місце - у двійці на дистанції 1000 м та ІІІ місце - у двійці на дистанції 500 м.

Захаров Андрій – І місце у каное одиночці на дистанції 5000 м.

Волошко Анатолій - ІІ місце у байдарці двійці на дистанції 1000 м.

Серед жінок:

Скворцова Олена – І місце у байдарці одиночці на дистанції 5000 м, ІІ місце – у двійці на дистанції 1000 м та у четвірці на дистанції 500 м, ІІІ місце – в одиночці на дистанції 1000 м та двійці на дистанції 200 м.

Осмоловська Яна – ІІ місце у байдарці двійці на дистанції 1000 м.

Воловчик Олександра – ІІ місце у каное двійці на дистанціях 200 і 500 м.

Четверікова Анастасія – ІІ місця у каное одиночці на дистанції 200 м та у двійці на дистанціях 200 і 500 м, ІІІ місцк - в одиночці на дистанції 500 м.

Серед юніорів:

Очкур Микола – І місця в байдарці одиночці на дистанції 1000 м, у двійці на дистанціях 1000 і 500 м.

Зайцев Олександр - І місце у байдарці двійці на дистанції 200 м та ІІ місце - у двійці на дистанції 500 м.

Зарубін Олександр – ІІ місце у байдарці двійці на дистанції 1000 м.

Серед юніорок:

Бураго Ольга – І місце - в байдарці одиночці на дистанції 1000 м та у двійці на дистанції 1000 м, ІІ місце – у двійці на дистанції 500 м.

Файденко Христина – ІІ місце у каное двійці на дистанції 500 м.

Паламарчук Аміна – ІІІ місце у каное одиночці на дистанції 200 м.

За результатами виступів збірна команда Херсонської області в заліку серед дорослих та серед юніорів посіла два третіх місця та друге загальнокомандне місце.


Майбутній спорткомплекс у Новій Каховці. "Все в одному".

123

Участь в обговоренні під головуванням секретаря міськради Олександра Лук'яненка та заступника міського голови Володимира Сироватки взяли тренери, спортсмени, викладачі фізичного виховання, працівники відділу у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту, представники громадської ради та інші. Хоча варто відзначити: попри чисельні анонси і запрошення в ЗМІ, соціальних мережах, кількість охочих взяти учать у дискусії та надати свої пропозиції була дуже і дуже скромною.

Спочатку Олександр Лук'яненко поінформував присутніх щодо стану справ з реалізацією цього великого задуму. Наразі мова йде лише про проектні роботи, а не будівництво. Для спорудження виділена земельна ділянка за школою №10, що, на думку багатьох, є максимально зручним місцем розташування для мешканців як старої частини міста, так і мікрорайону «Сокіл».

Щодо напрямків функціонування майбутнього комплексу, то мова йде не лише про басейн і допоміжні споруди. У комплексі пропонується розмістити зал боротьби, боксу, тренажерний зал, універсальні ігрові зали з трибунами для глядачів, об'єкти соціально-побутового обслуговування населення (ігрові зали, масажні кабінети, сауна, солярій, кафетерій здорового харчування). Планується організація руху та доступу до будівлі, пішохідних переходів, місць паркування транспортних засобів, озеленення території. Решта – пропозиції громади, які необхідно зібрати та систематизувати. Олександр Володимирович наголосив: варто обговорювати усі нюанси, адже після створення проекту змінити щось буде майже неможливо і закликав присутніх висловити свої ідеї.

І вони були дуже й дуже різноманітними. Так, в ході обговорення пролунала думка про створення у комплексі ще й інтелектуального місця – шахового гуртка. А ще – залу спортивної слави, де б діти та підлітки змогли б дізнатися про досягнення славетних земляків-спортсменів.

Слушна порада – встановлення сучасного, електронного табло. Ще одна – організація місць для ночівлі і харчування спортсменів, які зможуть приїжджати сюди на змагання. Один з учасників висловив думку, що спорткомплекс повинен мати і обладнані майданчики на свіжому повітрі, не лише в приміщеннях.

Говорили і про бігові доріжки, організацію відвідування басейну школярами та навіть про спорудження ще одного – мілкого, для навчання плаванню малюків із дитячих садків. Під завісу обговорення ідей ставало все більше, а діапазон «польоту» думок ставав ширшим.

Кожна з пропозицій була вислухана та занотована. І хоча погляди різнилися, зійшлися вони в одному: спортивний комплекс місту у будь-якому випадку потрібен. Це вимога часу і нагальна потреба мешканців.

А ми нагадуємо: письмові пропозиції з поміткою «будівництво спортивного комплексу» можна надсилати на адресу виконавчого комітету Новокаховської міської ради: м. Нова Каховка, просп. Дніпровський, буд. 23, електронною поштою – Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript або подати особисто до загального відділу виконавчого комітету – ІІ поверх, каб. 218.

Усі пропозиції будуть узагальнені та озвучені під час громадських слухань, які відбудуться 11 травня о 15.00 у великій залі засідань виконавчого комітету, повідомляє видання НК онлайн.


Відкрита першість міста Скадовська з боксу

14-15 травня 2016 року у м.Скадовськ , спортивний зал районного будинку культури «ім.Шевченка» за підтримки Скадовської міської ради та Скадовської райдержадміністрації відбулась відкрита першість м.Скадовська з боксу присвячена 71 – ій річниці Дня Перемоги.

На глядачів спортивної події чекали цікаві протистояння. Високий рівень підготовки продемонстрували учасники змагань завдяки чому кожен бій був яскравим та видовищним, що тримало у напрузі велику кількість вболівальників.

У змаганнях взяли участь 16 команд: ДЮСШ Скадовського району ХОО ФСТ «Спартак», Голопристанська ДЮСШ, м.Таврійськ, с. Асканія Нова, с.Тавричанка, с.Великі Копані, с.Виноградове., Гола Пристань, СК «Панчер», Бокс Херсон, с. Таврійськ, м.Каховка, м.Нова Каховка, с.Нова Маячка, ДЮКФП№5, Нововоронцовський район. 

Процедуру зважування пройшло 160 спортсменів. Масштаб змагань вразив. Кількість фінальних пар дорівнювало 58!

Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями. Щиро вітаємо учасників змагань!


Чемпіонат Херсонської області з боксу серед школярів 2002-2003 р.н.

12-14 лютого  2016 року у м. Херсон відбувся чемпіонат Херсонської області з боксу серед школярів та жінок 2002-2003 року народження. В якому взяли участь боксери ДЮСШ Скадовського району ХОО ФСТ «Спартак». За результатами змагань:

І місце – Коломійченко Віталій  (вагова категорія 30 кг., тренер – викладач Олійниченко С.В.)

ІІ місце – Мурзак Данило (вагова категорія 50 кг, тренер – викладач  Єрмаков В.О.)

ІІІ місце – Ільїн Максим ( вагова категорія 41,5 кг.), Гаркуша Вадим (вагова категорія 50 кг.), тренер – викладач Олійниченко С.В.

Вітаємо переможців та призерів!


Чемпіонат з волейболу серед чоловічих команд

          07 лютого 2016 року відбувся фінальний тур ІV відкритого чемпіонату з волейболу м.Скадовська серед чоловічих команд. У змаганнях приймали участь дев’ять  команд з чотирьох районів Херсонської області: м. Нова Каховка, ДЮСШ «Будівельник» м.Нова Каховка, м. Гола Пристань, с.Нова Збур’ївка  смт. Лазурне,  с.Чулаківка, с.Виноградове, «Агро-спорт» с.Антонівка, м.Скадовськ . Організувала проведення змагань Скадовська районна організація ФСТ «Спартак» за підтримки Скадовської районної державної адміністрації та Скадовської міської ради. Протягом чемпіонату команди яскраво продемонстрували свою майстерність, потужну, різноманітну та видовищну гру .  Отримали велике задоволення від  чемпіонату не тільки учасники, а і вболівальники, які кожної хвилюючої миті підтримували своїх лідерів оплесками та вигуками.

Під час чемпіонату було обрано кращих гравці у номінації:

Кращий гравець – Бойко Олександр (команда ДЮСШ «Будівельник» м.Нова Каховка)

Кращий зв'язуючий  – Котляр Максим (команда  м.Нова Каховка)

Кращий нападник  –  Висоцький Дмитро  (команда «Агро-спорт» с.Антонівка)

Кращий захисник  – Джуль Павло (команда с.Виноградове)

      За результатами змагань перше місце посіла команда «Агро-спорт» с.Антонівка (тренер Дудченко В.), друге місце виборола команда м. Нова Каховка ( тренер Котляр М.),  на третьому місці команда ДЮСШ «Будівельник» м.Нова Каховка (тренер Бойко П.)

                  Вітаємо переможця та призерів чемпіонату!


Чемпіонат України серед юнаків 2002-2003 років народження

ЧУ бокс Віниця 2015

25-29  листопада  2015 року у м. Вінниця  відбувся чемпіонат України з боксу серед юнаків 2002-2003  року народження. В якому взяли участь боксери ДЮСШ «Спартак» Херсонської міської ради, ДЮСШ Скадовського району Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Спартак" та ДЮСШ м.Нова Каховка Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Спартак".  

У ваговій категорії  40 кг.  переможцем став Ільїн Максим, вихованець ДЮСШ Скадовського району ХОО ФСТ "Спартак", тренер – викладач Олійниченко С.В.У ваговій категорії 43 кг. переможцем став Бондаренко Єгор, вихованець ДЮСШ м.Нова Каховка ХОО ФСТ "Спартак", тренер-викладач Мальцев Д.В. У ваговій категорії 56 кг. третє місце посів Хедунов Павло, вихованець ДЮСШ «Спартак» Херсонської міської ради, тренери – викладачі Сац  А.Г., Андріянов В.Г.

Щиро вітаємо спортсменів і бажаємо їм  подальших перемог на боксерському ринзі !


ХІІ Спартакіада Херсонської області серед дітей та підлітків "Юний спартаківець" з легкої атлетики

27 листопада 2015 року на базі спортивного комплексу  Херсонського вищого училища фізичної культури відбулась ХІІ спартакіада Херсонської області серед дітей та підлітків "Юний спартаківець" з легкої атлетики, присвячена 80-річчю фізкультурно-спортивного товариства «Спартак». Змагання проводились з метою широкого залучення дітей, підлітків, учнів спортивних шкіл усіх типів до систематичних занять та відбір талановитих юних спортсменів для поповнення збірних команд області. Загальне керівництво, організацію і проведення спартакіади здійснювала Херсонська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства "Спартак" .


Детальніше...

Чемпіонат Херсонської області з боксу серед чоловіків та молоді

   З 30 жовтня по 01 листопада  2015 року у м. Херсоні відбувся чемпіонат Херсонської області з боксу серед еліти та молоді. В якому взяли участь боксери ДЮСШ Скадовського району ХОО ФСТ «Спартак». За результатами змагань: ІІ місце – Балашов Дмитро  (вагова категорія 75 кг., тренер – викладач Олійниченко С.В.), ІІІ місце – Балашов Юрій (вагова категорія 75 кг), Чайковський Сергій (вагова категорія 54 кг.), Батіков Альдер (вагова категорія 69 кг.) 

 Батіков Альдер та Балашов Дмитро увійшли до збірної команди Херсонської області для участі у чемпіонаті України з боксу серед молоді та чоловіків.                        


ХІІ Спартакіада Херсонської області з кікбоксингу "Юний спартаківець" серед юнаків та юніорів

   

        17 жовтня 2015 року  у місті  Нова Каховка  спортивний комплекс «ГАРТ», який знаходиться  за адресою Довженка 17 А, відбулась ХІІ Спартакіада Херсонської області з кікбоксингу «Юний Спартаківець» серед юнаків та юніорів.                                                            

     У змаганнях брали участь п’ять  команд: Нова Каховка(ДЮСШ «Спартак»), Херсон ( ДЮСШ №6, СК «Гвардієць») , Каховка (СК «Акцент»)  та  команда Генічеська,  всього приймало участь у спартакіаді 84 кікбоксера.                                                                              

     Найкращими в своїх вікових та вагових категоріях були:Ахмедов Тимур (ДЮСШ №6 Херсон), Бабак Денис  (ДЮСШ «Спартак» Н Каховка), Балацький Микита (ДЮСШ №6 Херсон), Гуцан Віктор (ДЮСШ №6 Херсон), Дирін Іван (СК Акцент Каховка), Жильців Ілля (ДЮСШ «Спартак»Н Каховка), Коваленко Прохор (СК Акцент Каховка), Кришко Максим (СК Акцент Каховка),  Кушин Микита (СК Акцент Каховка), Леньков Артем (СК Акцент Каховка), Маломуж Дар`я (ДЮСШ «Спартак»    Н Каховка), Мельниченко Євген (ДЮСШ «Спартак» Н Каховка), Мироненко Олександр(СК Акцент Каховка), Михайленко Ілля (СК Акцент Каховка), Назаров Кирило (ДЮСШ №6 Херсон), Очаковський Олександр (ДЮСШ «Спартак» Н Каховка), Павлюк Антон (СК Гвардієць Херсон), Пижевський Артем (ДЮСШ «Спартак» Н Каховка), Пільщіков Владислав(СК Акцент Каховка), Руль Денис (ДЮСШ «Спартак» Н Каховка), Смєшко Віталій  (СК Гвардієць Херсон), Тайлаков Богдан (ДЮСШ «Спартак» Н Каховка), Тиркало Дмитро (ДЮСШ «Спартак» Н Каховка), Тодорюк Микита (СК Гвардієць Херсон), Хмельов Микола (СК Акцент Каховка), Чернишов Дмитро (СК Акцент Каховка), Яриш Андрій (СК Акцент Н Каховка).                                                                    Вітаємо переможців та призерів змагань!