Новини

змагаються студенти Херсона

04 грудня 2013 року в спортивному залі Херсонського політехнічного коледжу відбулися змагання серед учнів та студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації Херсонської міської організації фізкультурно-спортивного товариства “Спартак” з нагоди Дня Збройних Сил України. Змагання проходили за підтримки управління молоді та спорту Херсонської міської ради.

До програми змагань війшов гирьовий спорт, підтягування на перекладині, перетягування канату. У змаганнях взяли участь близько 50 учнів та студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації (команди та представники Херсонського політехнічного коледжу, Херсонського базового медичного коледжу, Училища культури, морехідного училища рибної промисловості).20131204 150611

Слід зазначити що учасники змагань, а змагання з видів спорту серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації ХМО ФСТ «Спартак» є традиційними,  показали добру фізичну підготовку та результати, які дозволили перемогти або потрапити до призової трійки.

Так у підтягуванні на перекладині троє учасників  показали однаковий результат 26 разів, але й цього виявилось замало, бо переможцем став – з результатом 28 підтягувань – Полоз Олександр (ХПТК); друге місце поділили: Динісмал Володимир (ХМУРП), Сатупін Микита та Безкоровайний Денис (ХПТК) по 26 підтягувань; третє місце посів Іванцов Микола (ХМУРП) -23 підтягування.

У змаганнях з гирьового спорту до 75 кг. друге та третє місце поділили представники ХПТК Будилін Віталій та Катрич Анатолій, відповідно, а переможцем у ваговій категорії став представник ХБМК Чугункін Олексій.

У ваговій категорії понад 75 кг. переможцем став представник ХПТК Савельєв Микола, Верланій Володимир та Філанов Роман відповідно зайняли друге та третє місця.

20131204 152209У змаганнях з перетягування канату першість вибороли представники ХБМК, які з трьох сутичок за перше місце перемогли ХПТК, третє місце посіла команда ХМУРП.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та дипломами ХМО ФСТ «Спартак».

Окрема подяка міської організації та привітання зі святом було висловлено керівництву та адміністрації ВНЗ ХПТК (директор коледжу Яковенко О.Є., керівник фізичного виховання Федін Ю.М.)  за сприяння міській організації щодо проведення фізкультурно-масових спортивних заходів, надання допомоги в організації та проведені.