Новини

Державна стипендія для ветерана Херсонського "Спартака"

Згідно з Указом Президента України № 266/2012 ветерану фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Склярову Олексію Сергійовичу присвоєно Державну стипендію видатним діячам фізичної культури і спорту.

 sklarovСкляров Олексій Сергійович розпочав свою трудову діяльність у добровільному спортивному товаристві «Спартак» з 10 жовтня 1961 року на посаді інструктора-методиста Херсонської обласної ради ДСО «Спартак». А вже у квітні 1963 року очолив цю організацію. В подальшому Олексій Сергійович плідно працював на посаді інструктора з організаційно-масової роботи Херсонського Союзу Спортивних товариств, інструктором по спорту Херсонської обласної ради добровільного спортивного товариства «Колос», з березня 1974 по червень 1980 року – інструктором обласної ради ДСТ «Спартак».

 За весь час робота Склярова О.С. була направлена на розвиток спортивної бази Товариства, утворення та забезпечення діяльності спортивних секцій, підготовку спортсменів високого класу, організацію фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи у колективах фізкультури.

 У цей період проводиться реконструкція Херсонського міського стадіону «Спартак», на стадіоні будуються зал боксу і зал важкої атлетики. Виділяється земельна ділянка і розпочинається будівництво водно-спортивної бази «Спартак». Плідно працюють спортивні секції боксу, веслування на байдарках і каное, сучасного п’ятиборства, кульової стрільби легкої та важкої атлетики. В цих секціях було підготовлено ряд спортсменів високого класу, переможців і призерів як всеукраїнських так і всесоюзних та міжнародних змагань. Серед них майстри спорту СРСР В.Володін (сучасне п’ятиборство), П.Семенов, Л. Діденко-Сінічкіна (веслування на байдарках і каное), В.Цеханевич (бокс) та інші.

            Скляров О.С. нагороджений двома орденами Вітчизняної війни ІІ ступеня, двома орденами Червоної Зірки, медалями «За бойові заслуги», орденом Богдана Хмельницького, медалями «За оборону Москви», «За перемогу над Німеччиною», «За взяття Будапешта» та більше 20-ма ювілейними медалями.