Новини

свято спорту відбулося

      

2 лютого 2014 року відбувся фінальний тур ІІ відкритого чемпіонату з волейболу серед чоловічих команд Скадовської РО ФСТ «Спартак». За результатами попередніх турів за призові місця боролися чотири команди: «Агроспорт» (с.Антонівка), Скадовськ» (м.Скадовськ), «Райдержадміністрація» (м.Скадовськ), «Володимирівка» (с.Володимирівка). Протягом чемпіонату команди яскраво продемонстрували свою майстерність, тому було зрозуміло, що антонівці в цьому турі були фаворитами, а от інші мали рівні можливості.

vol

У першій грі  «Агроспорт» впевнено переграв «Скадовськ» з рахунком  3:0. Друга ж гра між командами «Райдержадміністрації» та  «Володимирівки» видалася дуже непередбачуваною і навіть драматичною. Те що, очікувано, це повинна бути гра рівних суперників було зрозуміло. Кожна команда мала свої переваги: володимирівці, до речі підсилені лазурнянами- молодші та спритніші, скадовчани - більш досвідчені. Гравці команди «Володимирівка», продемонструвавши потужний натиск та високу самовіддачу, здолали опір спортсменів райдержадміністрації  та отримали перемогу в двох партіях поспіль. Скадовчан та їхніх вболівальників такий початок гри дещо шокував. Та все ж, спираючись на достатній досвід, врахувавши допущені помилки, волейболісти райдержадміністрації змогли переломити хід поєдинку і здобули важкі перемоги у наступних двох партія. Все вирішувалось у третій партії. На емоційному піднесенні волейболісти райдержадміністрації впевнено виграли п’яту  партію і здобули таку бажану перемогу. За умовами туру, наступною стала гра за бронзу між командами «Скадовськ» та «Володимирівка». Тож після дуже важкої попередньої гри команда з с.Володимирівка  поступилася скадовчанам . Боротьба за золото чемпіонату не була надто напруженою. Волейболісти під керівництвом Дудченка В.В. демонстрували потужну, різноманітну, видовищну гру, впевнено переграючи свого суперника в кожній партії. В третій партії гравці команди «Райдержадміністрація» спробували посилити опір та все ж антонівці довели партію, а отже, і гру до своєї перемоги. Команда «Агроспорт» (с.Антонівка)-Чемпіон 2014 року!

vol 1

Срібні медалі виборола команда «Райдержадміністрація» (м.Скадовськ)! Бронзові медалі здобула команда «Скадовськ» (м.Скадовськ)! Вітаємо переможця та призерів чемпіонату!

       Завершилися спортивні баталії, стихли палкі емоції, але залишилися приємні спогади учасників та вболівальників. І ще, залишилася потреба знову відчути приємний смак перемоги, гіркоту поразок, і напругу боротьби. Здається цей чемпіонат був цікавішим ніж попередній: з`явилися нові учасники, підвищився організаційний рівень, відчутною була підтримка з боку органів місцевої влади, змагання відвідало значно більше глядачів. Можливо не всі питання були вирішені на самому високому рівні, проте прогрес відчутний. Свято спорту відбулося.