Новини

Рада Херсонської облорганізації

06 лютого 2014 року у приміщенні Херсонскої обласної міжгалузевої ради профспілок відбулось засідання ради Херсонської обласної організації ФСТ "Спартак".

1 fotografiyaНа розгляд членів Ради було винесено ряд питань. До них ввійшли:

1. Про внесення змін до складу ради та президії  ради Херсонської обласної організації ФСТ «Спартак»

2. Про хід виконання програми розвитку фізичної культури і спорту в Херсонській області на 2013-2017 роки.

3. Про підсумки проведення Х спартакіади Херсонської області серед дітей і підлітків «Юний спартаківець».

4. Про затвердження плану основних напрямків роботи Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» на 2014 рік.

5. Про затвердження календарного плану фізкультурно-спортивних заходів Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» на 2014 рік.

- про підсумки Всеукраїнського огляду конкурсу серед спортивних журналістів «Спартак спортивний – 2013»

-   Про відкриття відділення хокею з шайбою та фігурного катання в дитячо-юнацькій спортивній школі м. Херсона ХОО ФСТ «Спартак»

- Про відкриття відділення боксу в дитячо-юнацькій спортивній школі м. Нова Каховка ХОО ФСТ «Спартак»

-  про відкриття відділення баскетболу в дитячо-юнацькій спортивній школі Скадовського району ХОО ФСТ «Спартак».

Згідно з рішенням до складу ради війшли Татаринова Л.Г. - голова Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ та Гасілова І.Л. - голова профспілкової організації ПАТ "Херсонгаз", які замінили минулих лідерів вказаних організацій.

За підсумками розгляду ходу виконання обласної програми розвитку фізичної культури і спорту вирішили роботу щодо виконання програми розвитку фізичної культури і спорту в Херсонській області у 2013 році визнати задовільною; Керівникам Херсонської (Яворський С.М.), Новокаховської (Євсєєва Д.Т.) міських, Скадовської районної (Коваленко О.О.) організацій ФСТ «Спартак» протягом І кварталу 2014 року провести комплексну оцінку результатів виконання  програми розвитку фізичної культури і спорту в області та визначити основні напрями роботи на 2014 рік передбачивши проведення І-ІІ етапів Всеукраїнської спартакіади серед дітей і підлітків «Юний спартаківець», проведення галузевих і міжгалузевих спартакіад, першостей, турнірів, масових змагань з видів спорту, організацію за місцем роботи та місцем проживання населення фізкультурно-оздоровчих груп, співпрацю з структурними підрозділами міськвиконкомів, райдержадміністрацій щодо фінансового забезпечення фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи,  забезпечення ефективності роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл, розвиток резервного спорту.

redaktsiya fotoУ ході засідання свою заслужену нагроду отримав лауреат Всеукраїнського конкурсу "Спартак спортивний - 2013" у номінації "Кращий спортивний телеурналіст" Дмитро Афанасьєв - кореспондент телерадіокомпанії ВТВ +.