Новини

Настільний теніс у Скадовську

tenis 3tenis 4

8  лютого 2014 року у спортивному залі районного будинку культури відбулась відкрита першість Скадовського району ХОО ФСТ «Спартак» з настільного тенісу, у якій взяли участь вісімнадцять спортсменів з с. Михайлівка, с. Новомиколаївка, с. Широкого та м. Скадовська. У змаганнях серед жінок І місце посіла Гальченко Ольга (команда РДА), на ІІ місці Пастухова Оксана (команда «Корсар»), на ІІІ місці Стрельчук Аліна (команда с. Новомиколаївка). Напруженими видались змагання серед чоловіків, які спочатку змагались у двох групах з восьми спортсменів. По  три кращих тенісиста  груп склали фінальну шістку, які і виборювали призові місця. За результатами змагань І місце посів Мороз Сергій (команда с. Широке), на ІІ місці Назаровський Олексій (команда м. Скадовська) на ІІІ місці Загуменний Віктор (команда с. Михайлівка).