Новини

НА СПАРТАКІАДІ – ДЕРЖАВНІ СЛУЖБОВЦІ СКАДОВСЬКОГО РАЙОНУ

4 квітня 2014 року розпочався І етап  спартакіади серед команд державних службовців Скадовського району, в якій беруть участь 6 команд. Змагання відбулись з трьох видів спорту - кульова стрільба, шашки та волейбол.

derz skadЗа результатами першого дня змагань перемогу серед волейболістів святкували представники Скадовського райдержадміністрації, другою була команда Скадовської філії державного підприємства адміністрації морських портів України, на третьому місці - команда Скадовської міської ради.

У змаганнях з кульової стрільби серед чоловіків не було рівних Васілашко Є. ( ОДПІ ГУ), на другому місці Дзюба О.А. (Скадовська міська рада), на третьому - Оленін Ю.Р. ( збірна команда соціальних служб). Серед жінок переможницею стала Брагіна Н.В. ( ОДПІ ГУ), срібло у Синякової К. (збірна команда соціальних служб), бронза у Сокольченко Ю. ( Скадовська міська рада).

В турнірі шашистів серед чоловіків перше місце у представника Скадовської міської ради Питомця С.В., друге у Байбуза І.М. з команди адміністрації морських портів, на третьому Коваленко Д.А., який представляв збірну команду Скадовського управління Держкомзему та районного управління юстиції. Серед жінок пальму першості виборола Грачова Л.Д. (адміністрація морських портів), перемігши у фіналі Лелякову І. з Скадовської райдержадміністрації. на третьому місці Дудченко С.В. (ОДПІ ГУ). 

 Друга частина змагань ( міні – футбол, шахи, настільний теніс)   відбудеться 11 квітня 2014 року  початок о 13:00. Після закінчення відбудеться урочисте нагородження переможців та призерів спартакіади.