Новини

ЗМАГАЮТЬСЯ ХЕРСОНСЬКІ МЕДИКИ

medikХерсонською міською організацією фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», за підтримки управління молоді та спорту Херсонської міської ради  та допомоги управління охорони здоров’я Херсонської міської ради і обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я 12 квітня на території міської клінічної лікарні ім. О. та А. Тропіних, в спортивних залах ДЮКФП № 5 та Херсонського базового медичного коледжу відбулася  міська спартакіада працівників охорони здоров’я, яка була приурочена   70 річчю утворення Херсонської області та ювілейних дат створення міських клінічних лікарень – 100-річчя Херсонської міської клінічної лікарні ім. О. та А. Тропіних, 100 річчя Херсонської міської клінічної лікарні, 75- річчя  пологового будинку ім. З.С.Клименко та 55-річчя міської клінічної лікарні ім. О.С.Лучанського. Не зважаючи на зайнятість на зайнятість в сфері та останні події в спартакіаді, до програми якої входили змагання з міні-футболу, волейболу, шахів, шашок, дартсу та настільного тенісу, взяли участь близько 100 спортсменів медичної галузі міста – це 6 збірних команд міських закладів охорони здоров’я. Як і в кожному змагальному процесі за підсумками змагань було визначено переможців, призерів та учасників – які в майбутньому будуть здобувати перемоги для своїх команд. Так у змаганнях з міні-футболу, які проходили в спортивному залі ДЮКФП № 5, перемогу здобули представники лікарні ім. О. та А. Тропіних, другими були представники ХМКЛ, третіми фінішували представники Центру екстреної медицини. У турнірі волейболістів (спортивний зал ХБМК) 4 місце зайняла команда ХМКЛ, третіми були представники Тропіних, 2 місце за збірною командою ХБМК, а перемогу святкувала збірна команда обласної інфекційної лікарні. В інших видах спорту, які входили до програми Спартакіади розігрувалась особиста першість та визначались командні місця. Слід додати, що всі представники команд-учасниць виявили неабиякий інтерес до перемоги та продемонстрували добру готовність. Так у змаганнях з настільного тенісу (спортивний зал ХБМК) серед жінок перемогу виборола Власик Ольга (лікарня Тропіних), на 2 місці представниця обласної  клінічної лікарні Зінченко Наталія, третьою була Істоміна Людмила – Медколедж; серед чоловіків перемогу виборов представник ХОКЛ Андрій Ганенко, 2 – Росахань Юрій – Медколедж, а третім став представник лікарні Тропіних Авгайтіс Сергій. У командному заліку в змаганнях з настільного тенісу 3 місце в Медколеджу, на 2 - лікарня Тропіних, а першими стали представники Херсонської обласної клінічної лікарні.

medik 2Змагання з шахів, шашок та дартсу проходили на території ХМКЛ ім. О. та А. Тропіних. Серед жінок у шахових баталіях перше місце посіла представниця обласної інфекційної лікарні Цабій Н., другою стала Шерихора О. з Територіального центру екстреної медичної допомоги, 3 місце - Шкода М. з ХБМК. Серед чоловіків кращим шахістом виявився представник ХМКЛ Посохов Д., 2 місце у Ворони В. з обласної клінічної лікарні, третім став Шелдагаєв В. – лікарня Тропіних. У шашках командну першість вибороли представники Тропіних, другими була команда Обласної лікарні, третіми ХБМК. Серед жінок представниці лікарні Тропіних посіли 1 та 3 місця – відповідно Шелдагаєва А. та Кібальнікова Л. між ними розташувалась представниця обласної лікарні Васількова О. Серед чоловіків кращим шашистом став Русолов Дмитро – ХБМК, 2 місце Журавський В. – обласна клінічна лікарня, третій Чумарін К – Тропіних. Змагання з дартсу зібрали представників всіх команд-учасниць, виявились захоплюючими та майже найбільш масовими. Перемогу в командному заліку вибороли представники ХБМК, які всього на 1 очко випередили лікарню Тропіних, третю сходинку розділили Водники та Обласна лікарня. В особистому заліку серед жінок на 1 місці Михайленко Т. (ХБМК), на  2 - Костюченко Т. (обласна клінічна лікарня), на 3 – Русол Т.  (лікарня Тропіних). У чоловіків 3 місце за представником ХБМК Більцан І.; 2 – Сіс А. – Тропіних, 1 – Щербина А. – ХМКЛ.medik 1 За підсумками участі у всіх видах спартакіади було визначено підсумкові місця у загальнокомандному заліку: 6 місце – обласна інфекційна лікарня; 5 місце – територіальний центр екстреної медичної допомоги; 4 місце – Херсонська міська клінічна лікарня (Водників); ІІІ місце – Херсонська обласна клінічна лікарня; ІІ місце – Херсонський базовий медичний колледж; І місце -ХМКЛ ім. О. та А. Тропіних.medik 3

Найактивнішою збірною командою спартакіади стала команда ХМКЛ (Водники), які були представлені у всіх видах спорту відповідно до Положення.