Новини

Змагаються держслужбовці Херсонщини

З 16 по 18 травня 2014 року щиро приймала на стадіоні "Енергія" своїх гостей м. Нова Каховка. Тут проходили змагання Херсонської обласної спартакіади серед збірних команд державних службовців. 17 команд майже з усіх регіонів області зібралися, щоб позмагатися у міні-футболі, волейболі, шахах, шашках та настільному тенісі. На урочистому відкритті спартакіади державних службовців привітав І заступник голови Херсонської облдержадміністрації Ігор Шепелєв, Новокаховський міський голова Володимир Коваленко, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Андрій Яценко, голова Херсонської обласної організації ФСТ "Спартак" Олександр Маломуж та голова Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ Людмила Татаринова.

fut d Два дні вирували спортивні пристрасті на стадіоні. Лише післяматчеві пенальті визначили переможців змагань з міні-футболу. Ними стали представники команд Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області, Каховського району та Нововоронцовського району. fut d 1

 

 

 

 

В напруженій боротьбі серед волейболістів новокаховчани вирвали перемогу у команди Чаплинського району.

vol d 1

 

 

Третіми у цьому виді спорту стала команда Скадовського району. У змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків не було рівних призеру всеукраїнської спартакіади серед депутатів Ігорю Пастуху (м. Херсон), а серед жінок традиційно перемогла Галинська Наталія з м. Нова Каховка.

За підсумками спартакіади у загально-командному заліку перемогла команда м. Нової Каховки, другими були спортсмени Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області, третю сходинку п"єдесталу пошани зайняла команда Чаплинського району.