Новини

НА СТАРТІ - ПРАЦІВНИКИ ПАТ "ХЕРСОНГАЗ"

20142014 1

 

 

 

 

 

 

 

16 травня 2014 року у Скадовську відбулося урочисте відкриття ХV спартакіади ПАТ “Херсонгаз”. На центральному стадіоні “Колос” вишикувалися команди представники головного підприємства і районних філій. Почесних гостей міста зустрічали хлібом-сіллю. Учасників привітали голова районної державної адміністрації Бобилєв Ю.О., міський голова Гавриш О.В. і голова правління ПАТ “Херсонгаз” Зангієв А. Г. Добрих спортивних перемог бажали очільники спортсменам. Після урочистого відкриття розпочалися змагання за програмою спартакіади. Першими на бігові доріжки вийшли легкоатлети, які змагалися в бігу на 100, 200 м та стрибках у довжину. Кращими серед них стали Крамінська Оксана (Головне підприємство), Василишина Юлія та Алімов Віталій (ДП «Херсонгазпостач»), Нечай Ганна (ДП «Херсонгазбуд») та Леоненко Максим з Нової Каховки.

У гирьовому спорті домінували представники Цюрупинської філії. Адже обидва представники цієї команди – Реуцький Володимир та Кондратьєв Михайло стали чемпіонами у своїх вагових категоріях.

Вже вкотре поспіль чемпіонами змагань у настільному тенісі були Тонконог Валентин з В.Олександрівської філії та Охманюк Леся (Білозерська філія), а у шашках Москов Сергій з Головного підприємства.

Цікаво проходив турнір з міні-футболу. Тут золоті нагороди отримали представники Головного підприємства ПАТ «Херсонгаз».

А по закінченню спартакіади на п’єдестал пошани піднялися команди Головного підприємства, ДП «Газпостач» та Цюрупинської філії ПАТ «Херсонгаз».