Новини

Кубок Спартака - 2014

spart

spart-2

31 травня 2014 року на водно-спортивній базі «Інваспорт» пройшла IХ міжгалузева міська спартакіада серед збірних команд установ, організацій підприємств та КФК, мешканців міста Херсона міської організації ФСТ «Спартак» - «Кубок «Спартака»-2014, в якій взяли участь понад 150 чоловік від 12 команд. Предстаники ПАТ "УКРТЕЛЕКОМ", ПАТ "ХЕРСОНГАЗ", шляхової галузі, "Укрпошти"; ХМКЛ ім. Тропіних; ХОКЛ; упарвіння Пенсійного фонду України в області; Херсонського базового медичного коледжу, Херсонського училища культури, "СТІМУЛ"; обласної інфекційної лікарні; ІНВАСПОРТ визначали переможців у командному заліку, в загальнокомандному заліку, ігрових та силових видах програми окремо, в особистому заліку.

Переможцями та призерами спартакіади стали:

spart-7-  в  Міні футболі 1 місце у команди Пенсійного фонду, 2 місце за гравцями лікарні ім. Тропіних, 3 місце у Херсонського базового медичного коледжу.

-  у Волейболі на 1 місці команда Херсонського базового медичного коледжу, на 2 місці – лікарня ім. Тропіних, 3 місце у обласної інфекційної лікарні.

У командному заліку в настільному тенісі на 1 місці збірна команда ХОКЛ, представники якої Пічуріна О. та Ганенко А. в особистому заліку стали чемпіонами змагань.  spart-6

У командному заліку з шахів на першому місці збірна команда ХМКЛ ім. Тропіних. В шашках першість виборола команда Херсонської філії ПАТ УКРТЕЛЕКОМ.

У загально командному підсумку з ігрових видів спорту :

-         1 місце лікарня ім.. Тропіних

-         2 місце Херсонський базовий медичний коледж

-         3 місце ПАТ «Укртелеком»

spart-9jpgУ змаганнях з гирьового спорту найсильнішими були представники ДП "Херсонський облавтодор", а в армреслінгу - Херсонського базового медичного коледжу.