Новини

Сила духу - в кожному

DSC 0089DSC 0104

 

 

 

 

 

 

 

11 червня цього року гостинна земля м. Нова Каховка в черговий раз приймала змагання спартаківців. На стадіоні "Енергія" відулася ІІ обласна спартакіада серед інвалідів праці "Сила духу". Не зважаючи на складнощі життя, підопічні Херсонської Дирекції Фонду нещасних випадків на виробництві з готовністю відгукнулися на запрошення до участі у змаганнях.

Команди з 8 відділень області привітали Новокаховський міський голова В.І.Коваленко, начальник обласної Дирекції Фонду В.В.Сух, голова обласної організації профспілки працівників соціальної сфери Г.В.Бурцева.

DSC 0126Найбільшою популярністю серед учасників стали змагання з армспорту, настільного тенісу та дартсу.

IMG 3320

Кожен прагнув перемоги. Але, й гіркота поразок не вплинула на бойовий дух спортсменів.IMG 3342

На церемонії нагородження всі бурхливо вітали переможців, якими стали Бондаренко Сергій з м. Херсона в легкій атлетиці, Пушкар Анатолій та Чирко Павло з Берислава в армспорті, Жуков Микола зі Скадовська в шашках, Перебенесюк Віктор з Нової Каховки в шахах, Гостєв Федір з Новотроїцького та Михайлова Світлана з Каховки в дартсі, Харченко в настільному тенісі. А в загальному заліку перемогу святкували спортсмени м. Херсона, другими були новокаховчани, на третьому місці - Бериславський район.DSC 0160