Новини

На старті - юні байдарочники

us bk

us bk 1

В минулі вихідні, 14-14 червня 2014 року на базі Херсонської школи вищої спортивної майстерності стартувала ХІ обласна спартакіада серед дітей і підлітків "Юний спартаківець" з веслування на байдарках і каное. До юних спартаківців приєдналися спортсмени комплексної ДЮСШ "Гарт", СДЮШОР ХОО ФСТ "Україна", СДЮШОР з веслувальних видів спорту та Херсонської СДЮШОР № 2. Адже ці змагання стали відбірковими не лише до Всеукраїнської спартакіади "Юний спартаківець", а й до чемпіонату України серед юнаків.

us bk 2

Незважаючи на особистий характер змагань на водних доріжках точилася запекла командна боротьба. А переможцями спартакіади стали: в байдарках-одиночках Рудаков Сергій (СДЮШОР-2) та Бураго Ольга (СДЮШОР "Україна"), у каное-одиночках серед юнаків - Колядич Олексій (СДЮШОР "Україна"), серед дівчат -Четверікова Анастасія (СДЮШОР № 2). us bk 3

 

 

 

 

 

us bk 4

 

 

 

В змаганнях серед двійок золоті медалі отримали Любчик Вячеслав, Очкур Микола, Фрішер-Брудер Артур, Дегтярьов Дмитро, Шпиченко Олександра та Антоніна, Харченко Анастасія та Мельник Валерія.