Новини

Спартакіада "Юний спартаківець" з академічного веслування

В Херсонській обласній організації фізкультурно-спортивного товариства "Спартак" продовжуються змагання обласної спартакіади серед дітей і підлітків "Юний спартаківець".

академия 025На цих вихідних, 19 - 20 липня 2014 року в м. Херсоні на водні доріжки ріки Кошова вийшли представники академічного веслування. Ці змагання - остання репетиція перед чемпіонатом України серед молодших юнаків, який незабаром відбудеться в м. Києві. Крім спартаківців у змаганнях взяли участь юнаки та дівчата з фізкультурно-спортивних товариств "Динамо" та Україна", а також СДЮШОР з веслувальних видів спорту, загалом майже 70 спортсменів. академия 009

 

 

 

академия 030

 

 

 

 

З метою максимального залучення юних академістів спартакіада проводилася за двома віковими групами. До програми ввійшли перегони в одиночках, двійках, четвірках парних та четвірках розпашних.  

 

академия 044академия 045

 

 

 

 

 

 

 

Серед переможців змагань Аістов Антон та Левковський Євген, Селіванов Володимир, Шевцов Микола із СДЮШОР ВВС, Сохацький Сергій, Кравець Ігор, Слісаренко Валентина, Щербина Діана ("Спартак"), Бузнік Олександр ("Динамо"), Шевчук Микита, Яновський Андрій ("Україна"). Сподіваємося, що надалі ця спартакіада буде збирати більше учасників, адже змагань в академічному веслуванні для цієї вікової групи майже не проводиться.