Новини

В День Незалежності України

 КУБОК ЛАЗУРНОГО

24 серпня 2014 року   у смт Лазурне Скадовського району відбувся Відкритий кубок з пляжного волейболу, присвячений Дню Незалежності України, який проводила Скадовська районна організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».У змаганнях брали участь 9 команд зі Скадовського та Голопристанського районів. Велика кількість вболівальників стала свідком яскравого дійства, яке подарували учасники цього свята волейболу. Команди були розділені на три групи, переможці яких та краща друга команда склали дві пари півфіналістів, які і розіграли головний приз. За результатами змагань І місце посіла команда «Лазурне» на ІІ місці команда «Максил» (с. Антонівка) і ІІІ місце посіла команда «Петран» (с. Антонівка). Переможець та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами від організаторів змагань. 

ВІТРИЛЬНА РЕГАТА "ВІДРОДЖЕННЯ - 2014"

        regata 117 серпня 2014 року у м. Скадовську проведено регату вітрильного спорту «Відродження 2014», присвячену до Дня Незалежності України. Вітрильний спорт — витончена наука, яка вимагає повної віддачі та концентрації. За кордоном - це розвага для заможних, на нашому узбережжі це передусім спосіб життя для завзятих, людей відданих грізній морській стихії.
         regata

 

 

 

 

 

У Скадовську втретє проходить вітрильна регата “Відродження”, яка є симбіозом організаторів ТОВ “Скадовськ-Марина”, міської федерації вітрильного спорту, Скадовської районної організації ФСТ “Спартак”, Скадовського морського торговельного порту та адміністрації морських портів. Чимало спонсорів знайшлося цьогоріч, які гідно підтримали благородну справу.
        Новинкою регати стали дитячі перегони на яхтах класу “Оптиміст” і “Промінь” спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву № 2 Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації. Дорослі змагалися на яхтах класу “Мікро”. Хмарна погода й дрібний дощик не стали на заваді справжнім морським вовкам. Відбулися урочистості з нагоди відкриття, учасників привітали почесні гості регати.   Дощова погода набирала обертів, ще більше надаючи азарту у перегонах. Старт кожен з турів мав окремий, рухаючись за власним маршрутом. Негода принесла з собою й вітер, тож  яхти мали можливість розвинути достатню швидкість й показати ходові здатності.

        Отже, скадовський вітер до першого місця привів екіпаж команди “Алегро вента” , друге місце посіла команда яхти “Ніка”, на третьому команда яхти “Ренджер”.
        Всі учасники перегонів отримали сувеніри і призи, дітям наприкінці подарували морозиво від спонсора фірми “Ласунка”. А головне фото учасників голосно промовляє, що регата вдалася на славу. Добре потренувалися діти, їх тренер Шишка Л. подякувала за участь, відзначила, що у затоці чудові умови для відпрацювання навиків спортсменів.

vorkaut 201424 серпня 2014 року в м. Нова Каховка проводилась відкрита першість Новокаховської МО ФСТ „Спартак” з силової гімнастики та вуличних дисциплін ”Street – Workout” присвячені Дню Незалежності України при підтримці міського центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” – директор Янко Володимир Борисович.