Новини

Обласна спартакіада зв"язківців

Традиційно, в останні дні серпня на березі Азовського моря в м. Генічеську вже вчотирнадцяте відбулась обласна спартакіада працівників Херсонської філії ПАТ "Укртелеком".

TELEKOM 1TELEKOMДо програми спартакіади ввійшли змагання з волеболу, шашок, настільного тенісу, гирьового спорту, армспорту та легкої атлетики. TELEKOM 2

 

 

 

 

 

 

 

Найнапруженішим видався турнір з волейболу - улюбленого з"язківцями виду спорту. Найкращою тут виявилася команда "Дніпро", до якої входили працівники ЦТП № 12,13,14 та 15. На другій сходинці п"єдесталу - команда "Олешшя" (ЦТП № 16,17,18). У змаганнях з шашок не було рівних Біровашу Миколі (ЦТП № 19) та Гуленко Юлії (комада "Олешшя"). Золоті нагороди в силових видах спорту дісталися неодноразовим переможцям змагань Шевченко Сергію та Ребйонку Миколі (армспорт), Колеснику Серію та Загідулліну Руслану (гирьовий спорт).

По закінченню спартакіади нагороди отримали: за І місце - команда "Локомотив-20", яку представляли спеціалісти Херсонського центру, ІІ місце - у команди "Олешшя", на ІІІ-му місці - команда "Авангард".