Новини

День фізичної культури і спорту Херсонського "Спартака"

День фізичної культури і спорту в Херсонській обласній організації ФСТ "Спартак" було яскраво відзначено у всіх структурних підрозділах організації.

З нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту Херсонською міською організацією ФСТ “Спартак” спільно з управлінням молоді та спорту Херсонської міської ради було проведено ряд фізкультурно-масових спортивних заходів. Так, на  спортивних майданчиків ВНЗ І-ІІ рівня акредитації міської організації ФСТ “Спартак”  (Херсонський базовий медичний коледж, Херсонський політехнічний коледж, Херсонське училище рибної промисловості) з 10 по 13  вересня 2014 року було проведено масові спортивні змагання з видів спорту серед учнівської молоді та працівників ВНЗ. До програми змагань входили міні футбол, волейбол, настільний теніс, баскетбол, легка атлетика, змагання з силових та прикладних видів спорту. Представники навчальних закладів проявили неабияку спортивну підготовленість та жагу до перемог. Слід зазначити, що в масових фізкультурно-спортивних заходах в ВНЗ участь взяли близько 700 учасників, серед яких майже 270 представниць прекрасної статті.

10-13 вересня в спортивному залі ХВУФК проходили ігри відкритого міського  турніру з гандболу серед жіночих команд супер ліги чемпіонату України. В турнірі взяли участь срібний та бронзовий призери чемпіонату України сезону 2013-2014 років «Галичанка» м. Львів та «Дніпрянка» Херсон, «Реал» Миколаїв, молодіжна збірна Херсону та команда м. Скадовськ. Переможцем змагань стала Львівська «Галичанка».

CIMG6806 13  вересня 2014 року на території спортивного майданчика «Медик», район міськоїклінічноїлікарні ім. О. та А. Тропіних та в спортивному залі Херсонського базового медичного коледжу пройшли традиційні міські змагання з видів спорту  серед збірних команд підприємств, організацій, установ, колективів фізичної культури та мешканців міста Херсона міської організації ФСТ „Спартак”. Змагання проходили з міні футболу, волейболу, шахів, шашок, настільного тенісу, дартсу, армрестлінгу, гирьового спорту.CIMG6830 В змаганнях взяли участь близько200учасників 10 збірних команд організацій та підприємств міста, мешканців міста (ХБМК;  Міська лікарня ім. А. і О. Тропіних;  ХОДТРК Скіфія; Обласна лікарня; Укртелеком; Пенсійний фонд; підприємство «АНСЕРГЛОБ»; Інфекційна лікарня; Дитяча обласна лікарня; ІНВАСПОРТ). Активну участь у відкриті змагань та в офіційній частині прийняла адміністрація та студенти Херсонського училища культури, які підготували змістовні музично-розважальні номери програми відкриття. Переможці та призери змагань нагороджені медалями та дипломами міської організації ФСТ «Спартак»CIMG6841

І – Кузніцова Тетяна (ХОКЛ)

ІІ – Малюжонок Тетяна (ХМКЛ ім..Тропіних)

Жінки

І – Кібальникова Світлана (ХМКЛ ім..Тропіних)

ІІІ – Авгайтіс Сергій (Тропіних)

12 вересня  відбулася  XVІІ  спартакіада ФСТ «Спартак» серед трудових колективів м.Скадовськ. Цього разу спартакіада зібрала сім команд: районної державної адміністрації, смт. Лазурне, морського порту, відділу культури, ПП «Корсар», с. Ульянівка, центральної районної лікарні . На першому етапі змагання, проводилися з волейболу , дартсу, гирьового спорту та шахів.

skad fkУ гирьовому спорті перше місце посіла команда відділу культури та туризму, друге місце – смт.Лазурне, третє місце виборола команда с.Ульянівка.

Напруженими та цікавими видалися змагання з волейболу. За один день було зіграно 8 ігор! Фаворитами у цьому виді спорту були команди районної державної адміністрації та смт. Лазурне. У напруженій боротьбі перемогу святкувала команда районної державної адміністрації, друге місце посіла команда смт.Лазурне, третє місце у команди відділу культури та туризму.

У змаганнях з дартсу перше місце здобула команда центральної районної лікарні , друге місце у команди відділу культури та туризму, третє місце – районної державної адміністрації.

Змагання з шахів закінчились з наступними результатами: перше місце – Скадовський морський порт, друге місце -  команда відділу культури та туризму, третє місце -райдержадміністрації.

Також 12 вересня відбувся святковий парад присвячений Дню фізичної культури та спорту в якому взяли участь як юні спортсмени,  так і ветерани  спортивного руху  Скадовського району.

Не залишились осторонь професійного свята і дитячо-юнацькі спортивні школи обласної організації.

13 вересня 2014 року на футбольному полі смт Чорнянка проводились матчеві зустрічі з футболу серед команд юнаків 2000-01 років народження, присвячені Дню фізичної культури та спорту України,в яких взяли участь спортивні команди ДЮСШ „Спартак” м. Нова Каховка, ДЮСШ „Таврія” м. Нова Каховка, Каховського району, м. Таврійська. І місце посіла команда ДЮСШ м. Нова Каховка ХОО ФСТ „Спартак”.

На честь Дня фізичної культури і спорту пройшли відкриті показові змагання ДЮСШ м. Нова Каховка ФСТ „Спартак” зі стрільби з лука.Найкращі результати показали: Титова Адель, Дейкун Валерія, Кравченко Олексій (тренер Резніков О.В.), Блищик Богдан, Кохановський Павло, Ташков Євген, Дем’янчук Ілля (тренер Фролов О.М.).День ФК 2

На цих вихідних 13 вересня 2014 року в місті Херсоні пройшли змагання серед учнів-спортсменів ДЮСШ м. Херсона ХОО ФСТ "Спартак" з веслування академічного та веслування на байдарках і каное присвячені Дню фізичної культури та спорту. Загалом в змаганнях прийняло участь 35 учнів-спортсменів.

Змагання з веслування на байдарці і каное проходили за програмою "К" на дистанціях 200м та 3 км. : Найкращі результати на дистанції 200м показали Савченко Сергій та Філіпов Данило, на дистанції в 3км найкращими стали Філіпов Данило та Степанов Дмитро.

Змагання з веслування академічного прогодили за програмою 1х – 2000м та 3000м, 2х 2000м та 3000м. Найкращі результати: 1х-2000м – Щурко Дмитро, 1х-1000м – Кравець Ігор, 2х-2000м – Щурко Дмитро, Кравець Ігор, 2х-1000м – Кравець Ігор, Олексійшин Андрій.

вжк тлетика13 червня, в день свята працівників фізичної культури та спорту, був проведений чемпіонат області серед юнаків та дівчат до 13 років з важкої атлетики. Змагання проходили на базі Чорнобаївського навчально-виховного комплексу. Вихованці обласної дитячо-юнацької спортивної школи Херсонської обласної організації ФСТ "Спартак" не могли втратити шанс виступити на цих змаганнях. І місце посів Ярмоленко Сергій у ваговій категорії 69 кг, ІІ місця в турнірній таблиці посіли: Скребньов Сергій в категорії 38кг, Кучеренко Євген у категорії 41кг, Павленко Артем у категорії 45кг Сух Олексій у ваговій категорії 50кг та Заікін Артем у категорії 56кг, Бронзові медалі отримли та посіли ІІІ місця: Стасік Володимир у категорії 38кг, Воробьев Олексій у ваговій категорії 50кг т Кусакін Ілля у категорії 56кг.