Новини

На старті - депутати Херсонської області

otkr

В минулі вихідні на стадіоні "Енергія" в м. Нова Каховка депутати Херсонської області виборювали звання кращих у змаганнях з волейолу, міні-футболу, настільного тенісу, шашок та шахів. На відкритті Спартакіади учасників змагань привітали заступник голови Херсонської обласної ради ФедькоТ.І. та начальник управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської облдержадміністрації, депутат обласної ради, голова Херсонської обласної організації ФСТ "Спартак" Маломуж О.І.

futbol
Найбільші пристрасті у ході змагань розгорілись у міні-футболі. У фінальній грі з мінімальним рахунком перемогу вибороли депутати Каховського району, другим  місцем задовольнились представники Бериславського району, на третьому були господарі змагань Новокаховчани. У змаганнях з волейболу не було рівних збірній команді Цюрупинського району, у шашках та шахах -бериславцям.

У загальному заліку чемпіонами Спартакіади стала команда депутатів Бериславського району, другими - м. Нова Каховка, третіми - депутати Каховського району.