Новини

Чемпіонат України серед чоловіків та жінок.

З 16 по 19 жовтня у місті Городок, Хмельницької області відбувся Чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, у якому взяли участь найсильніші спортсмени нашої країни. ЧУ з важкої атлетики серед дорослихЗмагання проходили під патронатом голови Федерації важкої атлетики України Олександра Гереги у сучасному спортивному клубі «Епіцентр», збудованому та обладнаному за всіма європейськими стандартами.Після урочистої церемонії відкриття почесні гості дали старт чемпіонату України з важкої атлетики, в якому взяли участь близько 200 найкращих важкоатлетів зі всіх регіонів нашої країни.

У складі команди Херсонської області виступили дівчата з обласної дитячо-юнацької спортивної школи ХОО ФСТ "Спартак", тренерами-викладачами яких є Базилюк Анатолій Михайлович та Базилюк В'ячеслав Анатолійович.

Дівчата показали дуже непогані результати, хоч вони і не опинились у трійці лідерів але побили свої власні рекорди. Ілханова Катерина у ваговій категорії 53кг з результатом 100кг стала восьмою, та Гусєва Катерина у категорії 69кг з результатом 115кг теж посіла восьме місце.

У командному заліку перше місце виборола Херсонська область, різниця між командою Тернополя яка посіла друге місце складає 155 очок.

Наші спортсменки отримали величезну насолоду і досвід та поштовх до нових звершень.