Новини

Важкоатлети у Скадовську

8-9 листопада 2014р. місто Скадовськ зустрічав важкоатлетів на відкритому чемпіонаті Херсонської області серед чоловіків та жінок та на ХІІ відкритому обласному турнірі пам`яті ЗТУ С.П. Душеіна. Змагання проходили у постійній боротьбі суперників на помості. Не винятком стали і спортсмени обласної дитячо-юнацької спортивної школи ХОО ФСТ «Спартак»., які склали конкуренцію багатьом учасникам. Переможцями у своїх вагових категоріях стали: Ілханова Катерина (53кг), Гусєва Катерина (63кг ) та Коршунов Євген (94к). Срібним призером цих змагань у категорії 38кг став Кучеренко Євген. Треті місця посіли Павленко Артем у категорії 45кг та Воробьов Олександр  у категорії 50кг. Пишаємося нашими спортсменами та бажаємо їм нових перемог.