Новини

Розіграш Кубку міської організації ФСТ "Спартак"

Херсонською міською організацією фізкультурно-спортивного товариства “Спартак”, за підтримки управління молоді та спорту Херсонської міської ради, проводяться міські змагання  з видів спорту серед збірних команд  підприємств, організацій, установ та КФК міста Херсон, мешканців та працівників міста на призи міської організації ФСТ “Спартак”.

кубок волейбол граТак 09-10 листопада 2014 року в спортивному залі Херсонського базового медичного коледжу розпочалися змагання з волейболу, які триватимуть до березня 2015 року.

Змагання з волейболу розпочались розіграшем Кубку міської організації,  далі команди будуть розподіленні на дві підгрупи де сперечатимуться за нагороди міської організації ФСТ «Спартак» (ігри розпочнуться в кінці листопада 2014, а переможець та призери будуть визначені в березні 2015 року).

Участь у розіграшу Кубку підтвердили 16 збірних команд  (до складу яких входять члени профспілок, працівники та службовці  підприємств, організацій та установ міста, викладачі та студенти навчальних закладів, мешканці міста) підприємств, організацій, установ та КФК міста міської організації ФСТ „Спартак”, а також  команди, які були складенні за місцем проживання відповідно до результатів жеребкування розпочали змагання з 1/8 фіналу.

Змагання проходили за Кубковою системою: переможений вибуває із змагань, кубок з волейболукоманда-переможець продовжує участь у змаганнях.

Необхідно зазначити, що всі ігри проходили в безкомпромісній спортивній боротьбі, в більшості ігор переможець визначався лише в третій партії гри, і треба додати що переможцям пар в іграх доводилось докласти максимум зусиль аби продовжити переможний хід до фіналу.

Здолавши турнірний шлях без втрат, в боротьбі з достойними суперниками переможцем Кубку стала збірна команда «Газета ВГОРУ», яка на турнірній дистанції здолала постійних учасників півфіналів Кубку та призерів першості команду «Стимул», збірну команду Кооперативного коледжу, а в фінальних іграх за Кубок перемогла команду ХБМК та переможця попереднього розіграшу команду КЕП до складу якої входять мешканці Комсомольського району міста та працівники міських фірм.

Слід відзначити те, що до участі у змаганнях долучилось декілька нових команд, це і «ІКСОРА», і Кооперативний коледж, ну і звісно переможці - команда газети ВГОРУ.

Дуже солідну гру продемонстрували збірні команди міської клінічної лікарні імені О.та А.Тропіних, «Стимул».

Слід додати, що це вже третій розіграш Кубку у такому форматі, кількість команд та їх рівень зростає, в чому ми зможемо переконатися уже незабаром під час ігор першості. Даними змаганнями розпочалися міські змагання для представників міських організацій та мешканців міста, які проводить міська організація.