Новини

ХІ спартакіада Херсонської області серед дітей та підлітків «Юний спартаківець» з важкої атлетики

22-23 листопада у місті Скадовськ пройшлаЮ.С. з В.А. 22.11.14щорічна ХІ спартакіада Херсонської області серед дітей та підлітків «Юний спартаківець» з важкої атлетики. У змаганнях прийняли участь більше 50 спортсменів з с. Чорнобаївки (обласна ДЮСШ ХОО ФСТ «Спартак», Білозерська РК ДЮСШ) з с. Музиківки (КДЮСШ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації) з м. Скадовська (філіал ХВУФК, ДЮСШ ФСТ «Спартак»)

Змагання проходили у дружній атмосфері, а на помості вирувала справжня боротьбі. По закінченню змагань були визначені переможці. У ваговій категорії 48кг Ілханова Катерина (Чорнобаївка ОДЮСШ ХОО ФСТ «Спартак») у категорії 53кг Лосякова Наталя (Скадовськ,ВХФК), Лиса Тетяна у категорії 58кг(Скадовськ,ХВУФК),у категорії 63 кг Гусєва Катерина (Чорнобаївка, ОДЮСШ ХОО ФСТ «Спартак») у кат. 69кг Дежньова Світлана (Скадовськ, ХВУФК) та Пономарчук Христина у кат.75кг (Скадовськ, ХВУФК).

Ю.С з важкої атлетики 22.11.14

Серед хлопців переможцями стали: у категорії 38кг Пладончук Максим (Чорнобаївка БРКДЮСШ), у кат. 41кг Часник Богдан (Чорнобаївка, ОДЮСШ ХОО ФСТ «Спартак»), у кат. 45кг Ретізник Микола (Чорнобаївка, БРКДЮСШ), Єфімчук Андрій у кат. 50кг (Скадовськ, ХВУФК), Гой Владислав у кат. 56кг (Скадовськ, ХВУФК),Коваль Руслан у кат.62кг. (Скадовськ, ХВУФК), у кат.69кг Рященко Микола (Скадовськ, ХВУФК), 77кг Алексєєв Олександр (Чорнобаївка, БРКДЮСШ) та у категорії +77кг, абсолютним чемпіоном став Циголь Владислав з Чорнобаївки БРКДЮСШ.

Переможці були нагороджені медалями та дипломами.