Новини

ХІ спартакіада Херсонської області серед дітей та підлітків «Юний спартаківець»з легкої атлетики.

CIMG7446128 листопада у спортивному залі Херсонського вищого училища фізичної культури зібрались легкоатлети щоб прийняти участь у ХІ спартакіаді Херсонської області серед дітей та підлітків «Юний спартаківець».

Вітальним словом спортсменів зустрів директор обласної ДЮСШ Херсонської обласної організації ФСТ «Спартак» Верещак Валерій Михайлович та головний суддя змагань Трикоз Сергій Анатолійович.

В цьому році у змаганнях прийняло участь 136 учасників з таких CIMG74831команд як:обласна ДЮСШ ХОО ФСТ «Спартак»,  ДЮСШ№3 м. Херсон, ДЮСШ м. Скадовськ,  ДЮСШ м. Цюрупинськ, ДЮСШ м. Нова Каховка, ДЮСШ м. Херсон ФСТ Україна.

Переможцями змагань стали: Калініна Валерія та Михитко Максим (біг на 30м), Барабаш Ліза та Михитко Максим (біг на 300м.), Любинецька CIMG74661Ганна та Дураєв Андрій (біг на 600м.), Исак Христина та Басараб Влаислав (спортивна ходьба 1000м.), Горелова Марія та Іщенко Генріх (стрибки у висоту) Дуденко Ксенія та Кушнаренко Дмитро (метання м’яча 5кг.)

Переможці були нагороджені дипломами та медалями.

Змагання пройшли на дуже високому організаційному рівні, спортсмени отримали багато позитивних емоцій та отримали невеликий досвід для нових перемог, чого ми їм і бажаємо.