Новини

Фінальний тур ІІІ відкритого чемпіонату з волейболу Скадовської районної організації ФСТ «Спартак»

IMG 4910  08 лютого 2015 року відбувся фінальний тур ІІІ відкритого чемпіонату з волейболу Скадовської районної організації ФСТ «Спартак». У змаганнях приймали участь десять команд: Ульянівка – 1, Ульянівка – 2 , с.Михайлівка,  смт. Лазурне,  с.Чулаківка, с.Виноградове, с.Володимирівка, «Агро-спорт» с.Антонівка, м.Скадовськ та команда Райдержадміністрації. Протягом чемпіонату команди яскраво продемонстрували свою майстерність, потужну, різноманітну та видовищну гру .  Отримали велике задоволення від  чемпіонату не тільки учасники, а і вболівальники, які кожної хвилюючої миті підтримували своїх лідерів оплесками, вигуками та яскравими плакатами.IMG 4945

Під час чемпіонату було обрано кращих гравці у номінації:

Кращий зв'язуючий переможцем став – Дудченко Денис (команда «Агро-спорт» с.Антонівка)

IMG 4971Кращий нападник переможцем став – Дробітько Дмитро (команда Райдержадміністрації)

Кращий захисник переможцем став – Джуль Павло (команда с.Виноградове)

За результатами змагань перше місце посіла команда «Агро-спорт» с.Антонівка, друге місце виборола команда с.Виноградове , на третьому місці команда Райдержадміністрації.

Вітаємо переможця та призерів чемпіонату!