Новини

23 квітня 2015 року у місті Києві відбувся VIII Всеукраїнський з’їзд фізкультурно-спортивного товариства «Спартак»

 

 23 квітня 2015 року у місті Києві відбувся VIII Всеукраїнський з’їзд фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» на якому були підведені підсумки роботи ФСТ «Спартак» за 2014 рік. Делегатом з’їзду від Херсонської обласної організації ФСТ «Спартак» було обрано  Маломужа Олександра Івановича.

2

Серед територіальних організацій ФСТ «Спартак» з літніх видів спорту у своїй групі Херсонська обласна організація посіла ІІ місце.

За підсумками фізкультуро-оздоровчої роботи серед місцевих осередків 2014 року дипломами Центральної ради ФСТ «Спартак» відповідних ступенів було нагороджено:

-              в абсолютному заліку за ІІІ місце та І місце в номінації «Загальна кількість проведених спартакіад, змагань, турнірів»   Херсонську міську організацію Херсонської обласної організації ФСТ «Спартак»;

-              за ІІІ місце в номінації «Краще інформаційне забезпечення фізкультурно-оздоровчої діяльності місцевого осередку» Скадовську районну організацію Херсонської обласної організації ФСТ «Спартак» .

В огляді конкурсу місцевих осередків (51 шт.) ФСТ «Спартак» за 2014 рік Херсонська міська організація посіла 3 місце, Скадовська районна організація посіла 9 місце, а Новокаховська міська організація 16 місце.

В рейтингу серед ДЮСШ ФСТ «Спартак» з літніх олімпійських видів спорту 2014 рік спортивні школи Херсонської обласної організації зайняли:

11 місце  ДЮСШ «Спартак» м. Херсона (1225 очок)

15 місце Херсонська ДЮСШ з ігрових видів спорту(928 очок)

33 місце Херсонська ОДЮСШ  (374,75 очок)

56 місце ДЮСШ Скадовського району ХОО ФСТ «Спартак»

58 місце ДЮСШ м. Нова Каховка