Новини

З 8-10 травня 2015 року на базі Херсонського вищого училища фізичної культури пройшлаXII спартакіада Херсонської області

8-10 травня 2015 року на базі Херсонського вищого училища фізичної культури пройшлаXII спартакіада Херсонської області серед дітей та підлітків «Юний спартаківець» з гандболу, присвячена 80-річчю фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

У змаганнях прийняли участь команди: ДЮКФП №5 Херсон, Спартак-1, Спартак-2, Білозерської  ДЮСШ, та міст Конотоп, Кривий Ріг.

В результаті запеклої боротьби, команди розмістились в турнірній таблиці таким чином: на VI місці опинилась команда Спартак-1, на V місці команда Білозерка ДЮСШ,  IV місце посіла команда ДЮКФП №5 Херсон. Команди, які посіли  III місце Спартак -2, ІІ місце Кривий Ріг  – були нагородженні  медалями та дипломами відповідних ступенів. Команда Конотоп посіла I місце в спартакіаді, нагороджується медалями та дипломами Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

Слід додати, що ці змагання мають статус відбіркових до Херсонського вищого училища фізичної культури, тому найкращі спортсмени після складання контрольних нормативів будуть зараховані на відділення гандболу ХВУФК.

Змагання пройшли на високому організаційному рівні.