Новини

22-24 травня 2015 року на базі дитячо-оздоровчого табору «Прибрежний» в смт Лазурне, Скадовського районну проходила Херсонська обласна спартакіада серед збірних команд державних службовців.

У змаганнях взяли участь 281 державних службовців з 17 команд.

В урочистому відкритті заходу прийняли участь керівник апарату обласної державної адміністрації Клюцевський Володимир Іванович; начальник управління молоді та спорту обласної державної адміністрації Семченко Юрій Олександрович; голова Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», депутат обласної ради Маломуж Олександр Іванович; голова Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ Татарінова Людмила Григорівна.

За підсумками протистоянь команд на спортивних майданчиках ДОТ «Прибрежного» було визначено кращих.

Перше місце у змаганнях з міні-футболу виборола збірна команда Нової Каховки; друге місце команда Скадовського районну; третє місце отримала команда  Обласної державної адміністрації.

У змаганнях з волейболу першими стали представники Нової Каховки, другими Скадовчани, а третє місце зайняла команда Чаплинського районну.

В особистому заліку:

шахи:

1 місце -  Майко Аліна (головне управлінн Пенсійного фонду)

1 місце -  Скрабунов Олександр (Нова Каховка)

шашки:

1 місце -  Майко Аліна (головне управління  Пенсійного фонду)

1 місце – Єфанов Олександр (м. Херсон)

настільний теніс:

1 місце – Матюшенко Людмила (головне управління  Пенсійного фонду)

1місце – Пастух Ігор (м.Херсон)

В загальнокомандному заліку:

І місце – Нова Каховка

ІІ місце – Скадовський район

ІІІ місце – Великолепетівський  район

Змагання пройшли на високому організаційному рівні. Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, дипломами та медалями.