Новини

За традицією в останню суботу травня представники міських трудових колективів міської організації ФСТ «Спартак» та мешканці міста змагаються за право стати володарем Кубку СПАРТАКА

   За традицією в останню суботу травня представники міських трудових колективів міської організації ФСТ «Спартак» та мешканці міста змагаються за право стати володарем Кубку СПАРТАКА.

  Так і цього року, 30 травня 2015 року на водноспортивній базі «Інваспорт» пройшла Х міжгалузева міська спартакіада серед збірних команд установ, організацій підприємств та КФК, мешканців міста Херсона міської організації ФСТ «Спартак» - «Кубок «Спартака» -2015 р.

   В спартакіад взяли участь понад 150 чоловік від 10 команд, які були сформовані з представників трудових колективів та мешканців міста.

  10 збірних команд: ПАТ УКРТЕЛЕКОМ; ХМКЛ ім. Тропіних; ХОКЛ; ХБМК; ХУК; СТІМУЛ; збірна команда лікарів «ПЕРВИННА ЛАНКА»; ХОДТК «СКІФІЯ»; НБУ; ОСА визначали переможців у загальнокомандному заліку в ігрових та силових видах програми окремо, в особистому заліку.

  Учасники змагалися у 8 видах спорту:

 - міні футбол;

 - волейбол;

 - шахи;

 - шашки;

 - настільний теніс;

 - гирьовий спор;

 - перетягування канату.

  Змагання з дартсу до загальнокомандного заліку не входили.

  Переможці та призери Спартакіади

  - міні футболу

  Перемогла команда лікарні ім. О. та А. Тропіних

  - волейбол

  І місце виборола – лікарня ім. Тропіних

  - настільний теніс

  У командному заліку на першому місці збірна команда ХБМК.

  В особистому заліку було показано такі результати:

   серед жінок:

  1 місце Пічуріна О.- ХБМ

   серед чоловіків:

  1 місце Ганенко А. – Обласна лікарня

  - шахи

  У командному заліку на першому місці збірна команда ХБМК.

   серед жінок:

  1 місце Дехнич О. – Медколедж

  серед чоловіків:

  1 місце Каражаєв С. – ХБМК

  - шашки

  У командному заліку на першому місці збірна команда ХМКЛ ім. Тропіних.

  серед жінок:

  1 місце Платонова Є. - лікарня ім.. Тропіних

  серед чоловіків:

  1 місце Лізогубов С. - Херсонський базовий медичний коледж.

  У загальнокомандному підсумку з ігрових видів спорту :

  І місце виборола команда - лікарня ім. Тропіних.

  - гирьовий спорт

   У командному заліку І місце отримала команда ХБМК.

   Абсолютним переможцем став представник ХМКЛ ім. Тропіних - Рибка С.

   В особистому заліку у своїх вагових категоріях стали Мороз О., Рогальський В. обидва представляли ХБМК та Чорний В. – НБУ.

   У ЗАГАЛЬНОКОМАНДНОМУ ПІДСУМКУ З СИЛОВИХ ВИДІВ СПОРТУ:

   І місце отримав - Херсонський базовий медичний коледж

   дартс

   У змаганнях з дартсу перемогу виборола команда ОСА.

   серед жінок:

   1 місце отримала Попова С. - ОСА

   серед чоловіків:

  1 місце отримав Абухтін В. - ОСА.