Новини

12-14 червня на території бази відпочинку «Чорномор» смт Лазурне Скадовського району пройшли змагання ХІ обласної спартакіади працівників культури

   12-14 червня на території бази відпочинку «Чорномор» смт Лазурне Скадовського району пройшли змагання ХІ обласної спартакіади працівників культури.

   Участь у змаганнях з волейболу, міні футболу, настільного тенісу, шахів, шашок, дартсу прийняли 15 збірних команд, а це близько 250 учасників з районів та міст області, до складу яких увійшли члени обласної організації профспілки працівників культури.

  Організаторами спартакіади виступили обласна організація профспілки працівників культури та Херсонська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», змагання приурочені 80-річчю ФСТ «Спартак».

   В урочистому відкритті змагань та в офіційному підведені підсумків спартакіади прийняли участь Голова облміжпрофради Лазник П.І., начальник управління культури Херсонської облдержадміністрації Думинська С.В., Голова облорганізації профспілки працівників культури Величко В.В., заступник голови ХОО ФСТ «Спартак» Яворський С.М.

  За підсумками проведення змагань були визначені призери та переможці як в командних видах програми так і у особистому заліку, а також у загальнокомандному заліку.

  Переможцем спартакіади у загальнокомандному заліку стали представники ХОДТРК «Скіфія», на другому місці представники Скадовського району, третє місце посіла збірна команда Каланчацького району.

   Список призерів та переможців додається.

Дартс

чоловіки 

 І місце Нестеренко Олександр - Управління Херсонської міської ради

 ІІ місце Кравченко Сергій - В.Олександрівка

 ІІІ місце Єрмаков В.О. - Скадовськ

жінки 

  І місце Мацак Ірина - В.Олександрівка

  ІІ місце Троцик Юлія - Високопілля

  ІІІ місце ХвостенкоАльбина - ОЦНТ

 

Командні  

 І місце - В.Олександрівка

 ІІ місце - Управління культури Херсонської міської ради

 

 ІІІ місце -  Високопільський район

Теніс

чоловіки 

  І місце Калаганов Олег - Каланчак

  ІІ місце Луканов Юрій - Скадовск

  ІІІ місце Лозовий Максим - «Скіфія»

жінки 

  І місце Смиковська Юлія - Скадовськ 

  ІІ місце ДешкантТатьяна- Скіфія

  ІІІ місце Троцик Юлія - Високопілля


Командні

 І місце - Скадовськ 

 ІІ місце - Скіфія

 ІІІ місце - Каланчак

                        

Шашки

чоловіки 

  І місце Іванов Олексій- Н.Каховка

  ІІ місце Білоус Олексій - Скадовськ

  ІІІ місце Скрічевський Роман - ОЦНТ

жінки 

  І місце Руденко Людмила - бібліотека Гончара

  ІІ місце Шевченко Жана - Скадовськ

  ІІІ місце Ярцева Олена - Н.Каховка


Командні

  І місце - Нова Каховка

  ІІ місце - Скадовськ

  ІІІ місце - Бібліотека Гончара

 

Шахи

чоловіки 

  І місце Лозовий Максим -Скіфія 

  ІІ місце Слідкевич Сергій - Каланчак

  ІІІ місце Лісничій Віталій - В. Рогачик

жінки

  І місце Звягінцева Надія - Обласне Управління Культури

  ІІ місце Ляшко Тетяна - Скіфія

  ІІІ місце Мусулевська Ганна - Скадовськ


Командні 

 І місце - Скіфія 

 ІІ місце - Обласне Управління Культури

 ІІІ місце - Каланчак

Міні Футбол

  І місце - ОДТРК Скіфія

  ІІ місце - Каланчацький Район 

  ІІІ місце - В.Рогачик

Волейбол

  І місце - Нова Каховка

  ІІ місце - Скадовськ

  ІІІ місце - Каланчацький Район

Загальнокомандні місця

  І місце - ОДТРК «Скіфія»

  ІІ місце – Скадовський район

  ІІІ місце - Каланчацький район