Новини

25 червня 2015 року на базі міського Палацу спорту у м. Гола Пристань відбулася ІІІ обласна Спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу»

   25 червня 2015 року на базі міського Палацу спорту у м. Гола Пристань відбулася ІІІ обласна Спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу».

   В змаганнях прийняли участь збірні команди міст Херсона, Нової Каховки, Каховки, Бериславського, Генічеського, Цюрупинського, Новотроїцького, Скадовського, Великооксандрівського, Великолепетиського та  Нижньосірогозьського районів, з таких видів спорту: армспорт,  гирьовий спорт, бомбаскет, настільний теніс, шахи, шашки, дартс.

  Організаторами заходу виступили управління виконавчої дирекції Фонду  в Херсонській області та  Херсонська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

   Даний захід  є   регіональним   відбірковим   етапом  Всеукраїнської спартакіади  серед інвалідів праці «Сила духу».

   Кількість учасників з кожним роком збільшується. В спартакіаді цього року приймали участь близько 100 чоловік у віці від 24 до 77 років.

  Урочисто відкрив спортивне свято начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області – Музикант Сергій Павлович та побажав   спортсменам, щоб  сила духу ніколи не полишала їх, вогонь боротьби  не згасав у  очах, досягнення високих результатів і  підняття  на почесний п'єдестал переможців!

  Почесними гостями Спартакіади були: Голопристанський міський голова Негра Анатолій Петрович, Голова Херсонської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери Бурцева Галина Василівна.

  На адресу учасників надійшло вітання від голови Херсонської обласної державної адміністрації Путілова А.С., який у своєму листі зазначив,  що цей захід – це благородна справа, що сприяє  популяризації здорового способу життя, залучення  людей  з особливими потребами до активного громадського життя.

  Змагання проходили у дружній, гарній атмосфері, однак  відчувався спортивний дух учасників  та бажання кожного вибороти перемогу.

   У  загальнокомандних змаганнях  

  І місце - здобула команда відділення виконавчої дирекції Фонду м.Нова Каховка;

  ІІ місце - команда відділення ВД Фонду м.Херсона;

  ІІІ місце – команда відділення ВД Фонду  Бериславського району.

  Переможцями змагань стали:

 шахи

 Томачук Михайло (Херсон)

 шашки

 Лисюк Іван (Каховка)

 бомбаскет

 Бібішев Василь (м. Каховка), Василенко Микола (м. Каховка), Куліш Оксана (Херсон), Булкіна Любов  (Бериславський район);

 настільний теніс

 Харченко Віталій (Бериславський район);

 гирьовий спорт

 Демченко Георгій, категорія до 70 кг (Херсон);

 Якимчук Станіслав, категорія до 90 кг (Каховка);

 Середа Олег, категорія понад 90 кг (Цюрупинський район);

армспорт

 Гринь Павло, категорія до 70 кг (Нова Каховка);

 Махно Віктор, категорія до 90 кг (Каховка);

 Чирко Павло, категорія понад 90 кг (Бериславський район);

 дартс

Гостєв Федір (Новотроїцький район);

Бусигіна Людмила (Нова Каховка).