Новини

11-12 липня 2015 року на водноспортивній базі облцентру 3-й затон р. Дніпро «Інваспорт» м. Херсон проходила ХІV обласна Спартакіада серед збірних команд галузевих профспілок

    11-12 липня 2015 року на водноспортивній базі облцентру 3-й затон р. Дніпро «Інваспорт» м. Херсон проходила ХІV обласна Спартакіада  серед збірних команд галузевих профспілок, міських організацій фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Херсонської області.

     В урочистому відкритті заходу приймали участь голова Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок Лазник Петро Іванович; голова Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», депутат обласної ради Маломуж Олександр Іванович; голова Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ Татарінова Людмила Григорівна; заступник голови обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я Чорненька Наталія Євгенівна.

    У змаганнях з плавання, шашок, волейболу, міні-футболу, гирьового спорту, тенісу настільного прийняли участь 134 учасника з 8 збірних команд: Державна фінансова інспекція в Херсонській області, Херсонська міська організація ФСТ «Спартак», УДППЗ «Укрпошта», Херсонська філія ПАТ «Укртелеком», Херсонська обласна організація профспілки працівників державних установ, Скадовська районна організація ФСТ «Спартак», Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак», Херсонська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я.

   Змагання проходили у дружній та доброзичливій атмосфері, відчувався спортивний дух учасників та бажання кожного вибороти перемогу.

     Кожен учасник та команда проявили всі свої навички аби здобути перемогу та бути першими.

     За підсумками проведення змагань були визначені призери та переможці як в командних видах спорту так і у особистому заліку, а також у загальнокомандному заліку.

   

    У загальнокомандному заліку

     І місце - Херсонська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я

     ІІ місце - Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак»

     ІІІ місце - Скадовська районна організація ФСТ «Спартак»

     ІV місце - Херсонська обласна організація профспілки працівників державних установ

     V місце - Херсонська філія ПАТ «Укртелеком»

     VІ місце - УДППЗ «Укрпошта»

     VІІ місце - Херсонська міська організація ФСТ «Спартак»

     VІІІ місце - Державна фінансова інспекція в Херсонській області

 

    У особистих та командних змаганнях переможцями та призерами стали:

    

    Плавання

    чоловіки

    ІІІ місце – Бензик Андрій ( Херсонська обласна організація профспілки   працівників державних установ)

    ІІ місце – Лисяк Денис ( Скадовська районна організація ФСТ «Спартак»)

    І місце – Карпенко Валерій ( Херсонська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я)

    жінки

   ІІІ місце – Хомотюк Яна ( Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак»)

   ІІ місце – Гедзь Наталія ( УДППЗ «Укрпошта»)

   І місце – Плугатирьова Вікторія ( Херсонська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я)

   

   Командні

   ІІІ місце - Херсонська обласна організація профспілки працівників державних установ

   ІІ місце - Скадовська районна організація ФСТ «Спартак»

   І місце - Херсонська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я

 

    Гирьовий спорт

 

    Вагова категорія до 70 кг

    ІІІ місце – Сєчка Сергій (УДППЗ «Укрпошта»)

    ІІ місце – Русолов Дмитро ( Херсонська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я)

    І місце – Недопьокін Ігор (Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак»)


    Вагова категорія до 90 кг

    ІІІ місце – Кириленко Богдан ( Херсонська обласна організація профспілки працівників державних установ)

    ІІ місце – Малькович Олексій (Скадовська районна організація ФСТ «Спартак»)

    І місце – Тимошенко Павло (Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак»)


    Вагова категорія понад 90 кг

    ІІІ місце – Димитров Сергій (Херсонська обласна організація профспілки працівників державних установ)

    ІІ місце – Ординський Олександр (Скадовська районна організація ФСТ «Спартак»)

    І місце – Репілевський Борис (Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак»)

 

    Командні

    ІІІ місце - Херсонська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я

    ІІ місце - Скадовська районна організація ФСТ «Спартак»

    І місце - Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак»


    Настільний теніс

    чоловіки

    ІІІ місце – Березовський Віталій (Скадовська районна організація ФСТ «Спартак»)

    ІІ місце – Ганенко Андрій (Херсонська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я)

    І місце – Ковальчук Олег (Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак»)

   жінки

   ІІІ місце – Смиковська Юлія (Скадовська районна організація ФСТ «Спартак»)

   ІІ місце – Пічуріна Людмила (Херсонська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я)

   І місце – Боровік Тетяна (Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак»)


   Командні

   ІІІ місце - Скадовська районна організація ФСТ «Спартак»

   ІІ місце - Херсонська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я

   І місце - Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак»


   Шашки

   чоловіки

   ІІІ місце – Іванов Олексій (Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак»)

   ІІ місце – Ніценко Юрій (Херсонська обласна організація профспілки працівників державних установ)

   І місце – Русолов Дмитро (Херсонська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я)

   жінки

   ІІІ місце – Ярцева Олена (Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак»)

   ІІ місце – Гуленко Юлія ( Херсонська філія ПАТ «Укртелеком»)

   І місце – Куколєва Ірина -(Херсонська обласна організація профспілки працівників державних установ)

 

   Командні

   ІІІ місце - Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак»

   ІІ місце - Херсонська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я

   І місце - Херсонська обласна організація профспілки працівників державних установ


   Командні місця з волейболу

    ІІІ місце - Херсонська обласна організація профспілки працівників державних установ

    ІІ місце - Херсонська філія ПАТ «Укртелеком»

    І місце - Скадовська районна організація ФСТ «Спартак»


    Командні місця з міні-футболу

    ІІІ місце - Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак»

    ІІ місце - Скадовська районна організація ФСТ «Спартак»

    І місце - Херсонська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я

  Змагання пройшли на високому організаційному рівні. Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, дипломами та медалями.