Новини

Святковий день для України – День Незалежності...

Святковий день для України – День Незалежності, видався багатим на спортивні змагання та турніри з різних видів спорту, що культивуються в  Скадовській районній організації ФСТ «Спартак».

Так, з ранку 24 серпня 2015 року в стрілецькому тирі на Набережній міста відбулись змагання відкритої першості району з кульової стрільби серед дітей, підлітків, та молоді. В спортивному заході взяли участь       16 підлітків та молоді Скадовського району та відпочиваючі.

За результатами змагань перемогли у таких вікових категоріях:

• старша вікова категорія:

Авраменко Юрій І місце (45 очок);

Бєглєцов Михайло ІІ місце (33 очка);

Михальчевський Вадим ІІІ місце (27 очок).

• молодша вікова категорія:

Мусулевська Олена І місце (42 очка);

Височенко Вікторія ІІ місце (39 очок);

Литвиненко Аліна ІІІ місце (30 очок).

З 10 години ранку на літньому майданчику шахового клубу «Ваш хід», який очолює Назаренко В.М., відбувся шаховий турнір між гравцями-любителями Скадовського району, в якому взяло участь 12 учасників. Перше місце зайняв Гуйван Василь м. Мукачево, друге Сипко Олександр, третє місце посів Назаренко Віктор.

Окрасою районних спортивних заходів присвячених Дню Незалежності України стали змагання з волейболу, в яких взяли участь команди смт Лазурне, сіл Антонівки та Володимирівки та міста Скадовськ. За один день було зіграно 8 ігор.

Фаворитами у цьому виді спорту були команди смт Лазурне та «Агроспорт» с. Антонівка, вони й зустрілися у фіналі.

У безкомпромісній боротьбі перемогу святкувала команда «Агроспорт» с. Антонівка з рахунком 2:0.

Срібні медалі отримали спортсмени смт Лазурне, бронзу виборола команда Володимирівки, перегравши команду міста Скадовськ.

Всі ігри були цікавими, особливо фінальні. Напружена боротьба за кожне очко, високі стрибки, потужні удари, відчайдушні падіння, галас вболівальників, гіркота поразки та радість переможців - такою була атмосфера спортивного свята.

Всі призери та переможці змагань нагороджені пам’ятними кубками, грамотами та медалями.