Новини

Новини, новини, новини

Перехідний чемпіонат Херсонської області з боксу серед молоді 2001-2002 р.н.

11-13 жовтня 2018 року у спеціалізованому залі ДЮСШ "Золота Нива" м. Олешки відбувся перехідний чемпіонат Херсонської області з боксу серед молоді 2001-2002 р.н. В цих змаганнях ДЮСШ "Спартак" Херсонської міської ради в ваговій категорії 49 кг представляв Чернуцький Юрій та виборов золоту медаль, у ваговій категорії 52 кг - Лілітко Анатолій здобув бронзову нагороду та у ваговій категорії 75 кг - Зарослинський Сергій, який також здобув бронзу! Вітаємо спортсменів та їх тренера Приступу Євгена Миколайовича з гарним виступом та бажаємо подальших успіхів у спорті!

imgonline-com-ua-Compressed-Al8IvvBaX2frg8

Відкритий чемпіонат с. Азовське Генічеського району з боксу серед юніорів 2003-2004 р.н. та юнаків 2005-2006 р.н., 2007-2008 р.н., 2009-2010 р.н., присвячений Дню захисника України

5-6 жовтня 2018 року відбувся відкритий чемпіонат с. Азовське Генічеського району з боксу серед юніорів 2003-2004 р.н. та юнаків 2005-2006 р.н., 2007-2008 р.н., 2009-2010 р.н., присвячений Дню захисника України. В змаганнях приймали участь вихованці ДЮСШ "Спартак" Херсонської міської ради і показали наступний результат: у ваговій категорії 35 кг - Скориков Влад виборов золоту медаль, у ваговій категорії 35,5 кг - Кулиш Артем здобув срібло, у ваговій категорії 37 кг - Цвентарний Данило отримав срібну нагороду, у ваговій категорії 38,5 кг - Цвентарний Кирило виборов золото, у ваговій категорії 66 кг - Савченко Владислав здобув золоту медаль! Вітаємо спортсменів та тренера Саца Андрія Геннадійовича з вдалим виступом!

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ з БОКСУ СЕРЕД ЖІНОК,МОЛОДІ, ЮРІОРОК ТА ДІВЧАТ

5-11 лютого 2018 року у м. Рівне відбувся Чемпіонат України з боксу серед жінок, молоді, юніорок та дівчат, в якому приймали участь вихованка ДЮСШ «Спартак» Херсонської міської ради Картавцева Крістіна та випускниця Мазур Ганна. За підсумками змагань серед юніорок у ваговій категорії до 57 кг на п’єдестал пошани з бронзовою нагородою потрапила Картавцева Крістіна. У змаганнях серед жінок у ваговій категорії до 51 кг бронзову нагороду виборола Мазур Ганна.

ДЮСШ «Спартак» Херсонської міської ради вітає дівчат та тренерів Дзядевич Дмитра Володимировича та Любов Леонідівну і бажає подальших спортивних перемог!


КУБОК СВІТУ З КІОКУШИН КАРАТЕ (версія WKO)

З 12 по 18 лютого 2018 року у м. Осака (Японія) відбувся кубок світу з кіокушин карате (версія WKO), в якому прийняли участь 450 спортсменів з 7 країн світу. В зазначених змаганнях приймала участь учениця ДЮСШ "Спартак" Херсонської міської ради Івашечкіна Анастасія, яка у віковій групі до 18 років, ваговій категорії +65 кг посіла ІІІ місце. Тренується Анастасія під керівництвом Заслуженого тренера України Сергія Сергійовича Всеволодова. Вітаємо спортсменку та її тренера і бажаємо міцного здоров`я та нових звершень!

Спартаківці Херсонщини вітають зі сторічним ювілеєм ветерана фізичної культури та спорту, спартаківця Склярова Олексія Сергійовича!

Скляров Олексій Сергійович розпочав свою трудову діяльність у добровільному спортивному товаристві «Спартак» з 10 жовтня 1961 року на посаді інструктора-методиста Херсонської обласної ради ДСО «Спартак». А вже у квітні 1963 року очолив цю організацію. Надалі Олексій Сергійович плідно працював на посаді інструктора з організаційно-масової роботи Херсонського Союзу Спортивних товариств, з березня 1974 по червень 1980 року – інструктором обласної ради ДСТ «Спартак».

За весь час, робота Склярова О.С. була направлена на розвиток спортивної бази фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», утворення та забезпечення діяльності спортивних секцій, підготовку спортсменів високого класу, організацію фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи у колективах фізкультури.

У цей період проводиться реконструкція Херсонського міського стадіону «Спартак», на стадіоні будуються зал боксу і зал важкої атлетики. Виділяється земельна ділянка і розпочинається будівництво водноспортивної бази «Спартак». Плідно працюють спортивні секції боксу, веслування на байдарках і каное, сучасного п’ятиборства, кульової стрільби легкої та важкої атлетики. В цих секціях було підготовлено ряд спортсменів високого класу, переможців і призерів як всеукраїнських так і всесоюзних та міжнародних змагань. Серед них майстри спорту СРСР В.Володін (сучасне п’ятиборство), П.Семенов, Л. Діденко-Сінічкіна (веслування на байдарках і каное), В.Цеханевич (бокс) та інші.

Відповідно до Указу Президента України № 266/2012 ветерану фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Склярову Олексію Сергійовичу призначено Державну стипендію, як видатному діячу фізичної культури і спорту.

Скляров О.С. нагороджений двома орденами Вітчизняної війни ІІ ступеню, двома орденами Червоної Зірки, медалями «За бойові заслуги», орденом Богдана Хмельницького, медалями «За оборону Москви», «За перемогу над Німеччиною», «За взяття Будапешта» та більше 20-ма ювілейними медалями.

Нехай здобутки цього видатного «Спартаківця» створені щоденною наполегливою працею додають віри та життєвих сил, нехай труднощі будуть переможені, а успіх окриляє душу! Дякуємо ювіляру за його добросовісну, невтомну працю, за яскравий приклад людяності, мужності, сили волі, порядності. Бажаємо Олексію Сергійовичу міцного здоров’я, родинного затишку, шани, радості й турботи від рідних, щастя та добробуту!2Пауерліфтинг