Новини

V Звітно-виборна Конференція Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак»

PhotoLab.jpg00

9 квітня 2015 року в актовому залі Херсонського училища культури пройшла V звітно-виборна Конференція Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак». Така конференція відбувається раз на 5 років, у якій головне питання це - обрання голови організації на новий термін. У роботі конференції прийняло учать біля 45 чоловік, делегатів та запрошених гостей. Серед запрошених були:

- Лазник Петро Іванович – голова Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок

- Семченко Юрій Олександрович - начальник управління у справах молоді та спорту Херсонської облдержадміністрації

- Клементенко Юрій Антонович – начальник управління молоді та спорту Херсонської міської ради.

- Акімченко Олег Володимирович – депутат Херсонської міської ради.

- Володін Володимир Миколайович - ветеран фізкультурно-спортивного товариства «Спартак»

- Крупіца Олександр Павлович - ветеран фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

- Кірсанов Сергій Федорович - голова Херсонського обласного відділення Національного Олімпійського Комітету України.

- Главацька Світлана Анатоліївна – директор Херсонської дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

PhotoLab.jpg2

Зі звітом про роботу Херсонської обласної організації ФСТ «Спартак» за період з квітня 2010 по квітень 2015 року виступив голова Херсонської обласної організації ФСТ «Спартак» Маломуж Олександр Іванович. Він відмітив, що Херсонська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» провела велику організаторську роботу по виконанню Державної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2007-2011 роки та виконання Загальнодержавної соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2017 роки та хід виконання програми розвитку фізичної культури і спорту в Херсонській області на 2013-2017 роки. Відмітив спортивні досягнення учнів та спортсменів організації як на всеукраїнських змаганнях так і змаганнях Європейського та світового рівня. Також було охоплене питання про проведення фізкультурно-оздоровчої роботи у якій було зазначено що протягом звітного періоду обласна та міські організації Товариства тісно співпрацювали з більш ніж 70-ма колективами фізкультури та 12-ма галузевими профспілковими організаціями. Щорічно, з метою залучення працівників та членів їх сімей до фізкультурно-оздоровчих і спортивних занять, Херсонською обласною організацією ФСТ «Спартак» разом з обласними галузевими профспілковими організаціями організовується та проводиться від 8 до 10 обласних галузевих та міжгалузева спартакіад, в яких щорічно приймають участь близько 1400 чоловік. Маломуж О.І зазначив, що значну допомогу в розвитку фізкультурно-оздоровчої роботи обласних організацій галузевих профспілок. Активну участь у житті Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» беруть обласні організації профспілки працівників державних установ (голова – Татаринова Людмила Григорівна), працівників охорони здоров’я (голова – Гайдученко Микола Іванович), працівників культури (голова Величко Віктор Володимирович), Херсонської філії ПАТ «Укртелеком»(голова Кравченко Олена Володимирівна). Закінчуючи свій виступ голова Херсонської обласної організації ФСТ «Спартак» сказав, що добутки і досягнення Херсонської обласної організації ФСТ «Спартак» - це постійна спільна робота з управлінням у справах сім`ї, молоді та спорту Херсонської облдержадміністрації, профспілковими організаціями, Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, органами місцевого самоврядування, спонсорами та активом Товариства.

Робота обласної організації за звітний період делегатами конференції одноголосно була оцінена задовільно.

На посаду голови Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» на період 2015-2020 роки, після голосування делегатів конференції одноголосно обрано Маломужа Олександра Івановича.

DSC 2951

Після проведення Конференції відбувся урочистий захід з нагоди 80-річчя ФСТ «Спартак».

У ньому прийняли участь учні Херсонського училища культури з художньою програмою та запрошені гості:

- Кірсанов Сергій Федорович - голова Херсонського обласного відділення Національного Олімпійського Комітету України

12- Січова Валентина Іванівна - заступник голови облдержадміністрації.
- Лазнік Петро Іванович - голова міжгалузевої ради профспілок Херсонської області.

- Клементенко Юрій Антонович – начальник управління молоді та спорту Херсонської міської ради, та інші.

DSC 2945

Вони нагородили Почесною грамотою голови Херсонської обласної державної адміністрації: Шостак Світлану Сергіївну - головного бухгалтера Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Спартак", Євсеєву Джанан Таслимівну - голову Новокаховської міської організації ХОО ФСТ "Спартак".

Подякою голови Херсонської обласної державної адміністрації нагородили Костішина Олега Богдановича - голову Скадовської районної організації Херсонської обласної організації ФСТ "Спартак", Зимницьку Надію Василівну - головного бухгалтера дитячо-юнацької спортивної школи з ігрових видів спорту Херсонської обласної організації ФСТ "Спартак".

Подякою голови Херсонської обласної ради були нагороджені: Яценко Любов Григорівна - бухгалтер дитячо-юнацької спортивної школи Скадовського району Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», Коваленко Оксана Олександрівна - інструктор-методист дитячо-юнацької спортивної школи Скадовського району Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

Почесною грамотою голови Херсонської обласної ради нагородили Верещака Валерія Михайловича - директора обласної дитячо-юнацької спортивної школи Херсонської обласної організації ФСТ «Спартак», Кравця Валентина Яковича - директора дитячо-юнацької спортивної школи «Спартак» Херсонської міської ради.

DSC 2968

Подяками Херсонського міського голови нагородили Кривенка Миколу Анатолійовича - тренера ДЮСШ "Спартак" міста Херсона ХерсонськоїÂ міської ради, Милославського Бориса Михайловича - Заслуженого тренера України, тренера жіночої гандбольної команди "Дніпрянка".

Почесні грамоти Херсонського міського голови були вручені Кандибей Катерині Олексіївні - майстру спорту України з гандболу, призеру чемпіонатів України з гандболу серед жіночих команд 2012-2013, 2013-2014 років, Чемпіонці України з пляжного гандболу та Проценко Ксенії Олексіївні - майстру спорту України з гандболу, призерці чемпіонатів України з гандболу серед жіночих команд 2012-2013, 2013-2014 років, Чемпіонці України з пляжного гандболу. Півфіналістці чемпіонату світу з пляжного гандболу.

Також Подяками Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» були нагороджені профспілки:

1. Херсонській обласній організації профспілки працівників соціальної сфери України

2. Херсонській філії ПАТ «Укртелеком»

3. Профспілковому комітету працівників ВАТ «Херсонгаз»

4. Херсонській обласній організації профспілки працівників культури

5. Херсонській об’єднаній профспілковій організації працівників шляхового господарства

6. Херсонській обласній організації профспілки працівників Херсонської дирекції УДППЗ «Укрпошта»

7. Херсонській обласній організації профспілки працівників охорони здоров’я

8. Херсонській обласній організації профспілки працівників рибного господарства

9. Херсонській обласній організації профспілки працівників державних установ

Грамоти Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» були вручені видатним спортсменам Херсонської обласної організації ФСТ «Спартак» таким як:

1.Андрій Михайлов - Майстер спорту України міжнародного класу, чемпіон світу серед молоді з веслування академічного.

DSC 3030

2.Артем Верестюк - Майстер спорту України міжнародного класу, чемпіон світу серед молоді з веслування академічного

3.Соловйов Артем - Майстер спорту України міжнародного класу, срібний призер чемпіонату Світу серед молоді з боксу

4.Кутенко Дмитро - Майстер спорту України, бронзовий призер чемпіонату Європи серед юніорів з боксу

5.Богуненко Ганна - Майстер спорту України, срібний призер чемпіонату Європи з вільної боротьби серед юніорів.

6.Олена Оліфіренко - Заслужений майстер спорту, учасниця Олімпійських ігор в Афінах та Пекіні, переможниця Кубку Світу з веслування академічного.

7.Олександра Воловчик - Майстер спорту України з веслування на байдарках та каное, учасниця чемпіонатів світу та Європи 2013, 2014 років, чемпіонка України та переможниця Кубку України 2014 року.

DSC 3038

8.Волянський Максим - Майстер спорту міжнародного класу, переможець кубку Світу, зі стрибків на батуті,

9.Мирослав Іщенко - Майстер спорту України, бронзовий призер чемпіонату Світу серед юніорів.

10.Павло Іщенко - Заслужений майстер спорту України, Чемпіон Європи 2013 року, учасник Олімпійських ігор у Лондоні 2012 року.

11.Самойленко Віталій - Майстер спорту міжнародного класу, неодноразовий переможець та призер чемпіонатів України та міжнародних змагань з легкої атлетики.

Грамотами Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» були нагороджені і тренери :

1. Лушніков Віктор Федорович - Заслужений тренер України з вільної боротьби

2. Молчанов Ігор Анатолійович - Заслужений тренер України зі стрибків на батуті

DSC 3068

3. Цеховліс Василь Якович - Тренер, майстер спорту з веслування на байдарках і каное

4. Бакарасєв Олександр Михайлович - Заслужений тренер України з веслування академічного

5. Науменко Валентин Васильович - Заслужений тренер України з веслування академічного

6. Іщенко Олег Павлович - Заслужений тренер України з боксу

7. Андріянов Вадим Григорович - Заслужений тренер України з боксу

8. Милославський Михайло Борисович - Заслужений тренер України з гандболу

9. Андріянов Григорій Антонович - Заслужений тренер України з боксу

 

DSC 3048Подяками Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» нагородили партнерів які співпрацюють з Херсонською обласною організацією ФСТ «Спартак»:

1. Херсонському вищому училищу фізичної культури

2. Школі вищої спортивної майстерності Херсонської обласної ради.

3. Херсонському регіональному центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»

4. Херсонській дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

5. Факультету фізичного виховання та спорту Херсонського державного університету

6. Херсонському училищу культури

7. Херсонському обласному відділенню (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Та звісно і не забули про ветеранів Херсонської обласної організації. Вони були нагороджені Подякою

DSC 3050

Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак»:

Поляков Євген Пилипович, Крупіца Олександр Павлович, Невіданова Зінаїда Миколаївна, КоваленкоГригорій Григорович, Мочалін Борис Васильовичу, Коротков Володимир Миколайович, Діденко Іван Андрійович, Поливанов Микола Олексійович, Володін Володимир Миколайович, Александрова Галина Іванівна

Олександр Іванович привітав всіх спартаківців зі святом 80-річчя фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» і подякував всім за плідну та активну співпрацю.