Новини

обласна міжгалузева спартакіада 2013

Вже традиційно, 22 - 23 червня 2013 року водно-спортивна станція обласного центру фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" приймала учасників обласної міжгалузевої спартакіади. До останнього виду програми залишалася інтрига, а хто ж із команд-учасниць ввійде до трійки призерів у командному заліку. А змагались представники обласних профспілок та місцевих організацій ФСТ "Спартак" Херсонської області в міні-футболі, волейболі, плаванні, настільному тенісі, шашках та гирьовому спорті.

IMG 6521волейбол фінал

 

 

 

 

 

 

 

 

За підсумками змагань не було рівних в гирьовому спорті, волейболі та плаванні представникам профспілки працівників охорони здоров"я, в настільному тенісі - команді Херсонської міської організації ФСТ "Спартак", а в шашках - команді обласної профспілки працівників культури. Підтвердила свій клас команда з міні-футболу Скадовської районної організації ФСТ "Спартак" перегравши у фіналі профспілку охорони здоров"я з рахунком 4 : 1.

Кращі результати в індивідуальних видах спорту показали:

IMG 6484   В шашках Куколєва Ірина з профспілки працівників культури та Русолов Дмитро з профспілки працівників охорони здоров’я

   В настільному тенісі Соловйова Вероніка та Андрющенко   Роман з Херсонської міської організації ФСТ «Спартак».

   В гирьовому спорті в категорії до 70 кг  Русолов Дмитро, в категорії до 90 кг  Луганський Григорій, в категорії понад 90 кг -  Олійник Михайло. Всі спортсмени представляли  профспілку працівників охорони здоров’я.

 

 

IMG 6454   В плаванні  Плугатирьова Вікторія та Карпенко Валерій ( профспілка працівників охорони здоров’я).

 

 

 

 

 

 

У загальному заліку перемогу закономірно святкувала команда обласної організації профспілки працівників охорони здоров"я, друге місце - у Новокаховської міської організації ФСТ "Спартак", третьою була команда обласної організації профспілки працівників державних установ.