Новини

медики за здоровий спосіб життя

З 30 серпня по 01 вересня 2013 року 26 збірних команд лікувальних закладів області боролися за звання переможців на спортивних майданчиках турбази "Чорномор" в с. Лазурному.

mediki 13На урочистому відкритті учасників Спартакіади привітали директор Департаменту охорони здоров"я Херсонської облдержадміністрації, Заслужений лікар України Віктор Короленко, голова Херсонської обласної організації профспілки працівників охорони здоров"я - Микола Гайдученко, начальник управління охорони здоров"я Херсонської міської ради - Світлана Межеріцька, голова Херсонської обласної організації ФСТ "Спартак" Олександр Маломуж та спонсори змагань - фірма "Бебко-Авто".

 

 

 

Змагання проходили в 2 групах. 16 команд  групи "А" змагалися з міні-футболу, легкої атлетики, шахів, шашок та настільного тенісу. До складу решти 10 команд групи "Б" не входили футболісти.

mediki 134

У змаганнях з міні-футболу не було рівних команді Херсонської міської лікарні ім. О.і А. Тропіних, яка в підсумку і стала переможцем, перегравши у фіналі команду Херсонської місько клінічної лікарні Суворовського району. А бронзові нагороди отримала команда Херсонського базового медичного коледжу, яка перемогла Скадовську ЦРЛ з рахунком 4:1.

 

 

 

 

mediki 132Також святкували перемогу Ганенко Андрій з обласної дитячої лікарні, Смиковська Юлія зі Скадовської ЦРЛ, Черепанов Дмитро та Долженко Оксана з Новокаховської ЦМЛ у змаганнях з настільного тенісу; Музика Анжела (ХБМК), Шевченко Євген (Херсонська лікарня ім. Тропіних), Шруб Тетяна (Великоолександрівська ЦРЛ) та Сичов Андрій (Верхньорогачицька ЦРЛ) в легкій атлетиці.

mediki 133

 

 

 

 

mediki 135

 

 

 

Лише додатковий турнір виявив найсильніших серед чоловіків у змаганнях з шашок та шахів. Ними стали Посохов Дмитро з Херсонської міської клінічної лікарні та Русолов Дмитро з Херсонського базового медичного коледжу.

 

В результаті напруженої боротьби до трійки призерів комплексного заліку Спартакіади ввійшли:

група А - Херсонська міська лікарня ім. О. і А.Тропіних, Херсонський базовий медичний коледж та Херсонська обласна клінічна лікарня.

група Б - Новокаховська ЦМЛ, Херсонська обласна психіатрична лікарня та Великоолександрівська ЦРЛ