Новини

Зустріч з чемпіоном

            За ініціативи голови Херсонської обласної організації ФСТ «Спартак», депутата Херсонської обласної ради О.І.Маломужа  20 вересня 2013 року голова Херсонської обласної ради Віктор Пелих зустрівся із вихованцем херсонського «Спартака», випускником Херсонського вищого училища фізичної культури, Заслуженим майстром спорту України, чемпіоном Європи з боксу Павлом Іщенком.

        ichenko pelixВітаючи талановитого херсонця голова обласної ради Віктор Пелих зауважив, що спортивна слава, яку щоразу здобуває Херсонщина, повинна стимулювати посадовців до розвитку спортивної інфраструктури:

         - Такі талановиті і перспективні спортсмени – гордість нашої області. Тому на всіх рівнях ми повинні підтримати херсонський спорт, щоб були, в першу чергу, створені належні умови для тренування.


         Віктор Пелих підкреслив, що питання, які стосуються розвитку спорту в регіоні,  обласна рада завжди підтримує:

         - Жоден депутат обласної ради не сказав, що відмовляється голосувати по питанням спорту. В усіх консолідована позиція: це та сфера діяльності, в якій наші талановиті молоді люди показують себе на європейській та світовій першості. Вони – гордість Херсонщини. Також, спорт важливий для здоров’я підростаючого покоління.