Новини

Юний спартаківець з легкої атлетики

Минулої суботи,  30 листопада 2013 року, в місті Херсоні на базі спеціалізованого навчально-виховного комплексу спортивного профілю "Херсонське вище училище фізичної культури" відбулася Х обласна спартакіада серед дітей і підлітків "Юний спартаківець" з легкої атлетики. Херсонську обласну організацію ФСТ "Спартак" на цих змаганнях представляли учні обласної дитячо-юнацької спортивної школи.  Всього у змаганнях взяли участь 113 спортсменів з 5 команд, але велика кількість учасників не завадила спортсменам ОДЮСШ підтвердити високе звання спартаківців, та вибороти призові місця.

Перші місця у турнірній таблиці посіли та отримали золоті медалі: у бігу на 30м. - Голуб Софія та Мартиросян Едуард, у бігу на 300м.- Барабаш Ліза та Савченко Іван, у бігу на 600м. - Горань Ганна та Литовський Дмитро, у програмі спортивна ходьба на 1000м. - Пришва Ольга, в стрибках у висоту - Ющенко Марина та Іщенко Генріх, та у програмі штовхання ядра 4кг переможцем став Кривошеїн Владислав.

Срібні нагороди отримали та посіли другі місця: у бігу на 30м. - Барабаш Ліза та Савченко Іван, у бігу на 300м. - Дорофєєва Влада та Мартиросян Едуард, у бігу на 600м. - Гриб Владислава та Семенов Андрій, у програмі спортивна ходьба 1000м. - Котова Анастасія, та у програмі штовханні ядра 4кг Мерзоєв Борис.

 Треті місця посіли та відповідно отримали бронзові медалі: у бігу на 30м. Новикова Ольга та Гроза Антон, у бігу на 300м. - Слюсарчук Анастасія та Гроза Антон, у бігу на 600м - Пряник Дмитро, та у стрибках у висоту - Улей Олександр.