Запрошуємо спонсорів

Шановні спонсори!

         Херсонська обласна організації ФСТ "Спартак" проводить роботу, направлену на підготовку спортсменів вищих досягнень, забезпечення спортивного резерву до збірних команд області, Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства "Спартак" та штатних збірних команд України, організацію фізкультурно-оздоровчої роботи серед населення.

        Для виконання поставлених цілей при обласній організації діють 5 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, в яких проводиться пошук талановитих юних спортсменів з різних видів спорту, їх підготовка, відбір та направлення до спеціалізованих навчальних закладів для подальшого вдосконалення спортивної майстерності. Щорічно відбуваються змагання обласної спартакіади серед дітей і підлітків "Юний спартаківець" з 9 видів спорту, при цьому, турніри з гандболу та вільної боротьби вже давно стали відбірковими для вступу до Херсонського вищого училища фізичної культури.

       Обласною радою організації по можливості забезпечується навчально-тренувальних процес та участь у змаганнях різного рівня провідних спортсменів-спартаківців. Їх виступи створюють  імідж для нашої держави, адже Гімн України неодноразово лунав на міжнародних змаганнях на честь Олени Олефіренко, Чернеги Антона, Іщенка Павла, Проценка Андрія, Соловйова Артема, Михайлова Андрія, Верестюка Артема та інших.

      Не залишаються поза увагою і колективи галузевих профспілок. Лише у 2012 році було проведено 9 обласних спартакіад для працівників ПАТ "Херсонгаз", збірних команд державних службовців, депутатів місцевих рад, працівників культури, охорони здоров"я, Херсонської дирекції УДППЗ "Укрпошта", Херсонської філії ПАТ "Укртелеком", в яких взяли участь майже 2 тис. чол. Місцевими осередками організації проводяться різноанітні турніри, змагання, комплексні спартакіади серед трудящих та членів їх сімей.

     Але досягнення херсонських спартаківців могли бути значно кращими. Адже фінансовий стан організації бажає кращого. Така ситуація негативно впливає на якість підготовчого процесу спортсменів до відповідальних стартів. У зв"язку з нестачею сучасних спортивних човнів, весел, луків, велосипедів та ін. наші спортсмени не можуть на рівних конкурувати зі спортсменами з других областей України. В ДЮСШ та обласній організаціїÂ замало можливостей для забезпечення участі учнів у необхідній кількості всеукраїнських стартів для набуття змагального досвіду.

      Шановні спонсори. Якщо Вам не байдуже майбутнє дітей і підлітків нашої області, престиж нашого регіону на всеукраїнському і міжародному рівні, просимо Вас прийняти участь у створенні необхідних умов молодим та вже іменитим спортсменам і вони віддячать Вам своїми високими результатами.

      Наш контактний телефон: 0552 45 - 44 - 84