Змагання

Календар змагань

Календар змагань: 


Детальніше...

Результати

 

 

 


Спорт вищих досягнень

Найкращий легкоатлет лютого в Україніандрей проценко бронза на уневерсиаде 14


Завершилося голосування з визначення найкращих легкоатлетів лютого в Україні. Нагадаємо, опитування проводилося серед членів Ради Федерації легкої атлетики України, представників ЗМІ та вболівальників, повідомляє прес-служба ФЛАУ.

Голоси кожної з груп при підведенні підсумків враховувалися, як третину всіх голосів. Однак, і члени Ради Федерації, і журналісти, і шанувальники легкої атлетики були одностайні у своєму виборі.

Найкращим легкоатлетом лютого визнаний Андрій Проценко з Херсону вихованець Херсонської обласної організації ФСТ «Спартак», який в стрибках у висоту виграв загальний залік Тура Моравії, а в Банська Бистриці показав 4-й результат сезону в світі (2-й у Європі) - 2 м 33 см.

     

 


АНДРІЙ ПРОЦЕНКО - БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ

andrey-protsenko

На чемпіонаті світу з легкої атлетики в закритих приміщеннях, який відбувся в польському місті Сопоті, третю медаль до скарбнички збірної команди України у стрибках у висоту приніс вихованець Херсонської обласної організації ФСТ "Спартак" Андрій Проценко. Із першої спроби Андрій подолав медальні 2,36 м, які до того ж стали його особистим рекордом. Попереднє досягнення нашого спартаківця було 2,33 м. 

 

В своєму інтерв"ю Андрій Проценко сказав, що був готовим до чемпіонату світу, адже підготовчий період пройшов без травм, він встановив два особистих рекорди і мав всі підстави повторити свої результати в Сопоті.

 

На цьому чемпіонаті переміг представник Катару Мутаз Есса (2,38), на другому місці з таким же результатом - росіянин Іван Ухов.

 

 

БРОНЗОВА НАГОРОДА У НАШИХ БОКСЕРІВ

       В м. Києві 15 вересня закінчився Чемпіонат Світу серед юніорів з боксу,  на якому наш боксер - Іщенко Мирослав у ваговій категорії 60 кг виборов бронзову нагороду, у полуфінальному поєдинку поступившись російському спортсмену.  Ми пишаємося нашими боксерами. І взагалі брати Іщенки - світле майбутнє Херсонського боксу. Нагадаємо, що старший брат Мирослава Павло Іщенко завоював золото в цьому році на Чемпіонаті Європи серед чоловіків!!

076ce728ad1b187d33a8b76a983a15b21Бажаємо цьому  «тандему» ще більшої наснаги до перемог  і здобути ще більше винагород чим у братів Кличко!!!!

 

 

 


Юнацький спорт

XII обласна Спартакіада серед дітей і підлітків «Юний спартаківець» з веслування академічного 

16342 1wm21jDIp1

    08 - 09 липня 2015 року в м. Херсоні проходили змагання XII обласної Спартакіади серед дітей і підлітків «Юний спартаківець» з веслування академічного.

   В змаганнях прийняли участь юні спартаківці, динамівці, представники спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи з веслувальних видів спорту.

16338 p52hKH49oR

    Кращими на своїх дистанціях стали спартаківці: Слісаренко Валентина, Коржицька Марина, Рожкова Поліна та  Ставінога Дар’я.                                                                                                   

    Динамівці Нагрибельний Олександр, Тимощук Вікторія, Дмітрішина Алла, Димітрова Алла та інші – перемогли на своїх дистанціях.

  Слід зазначити, що змагання були приуроченні 80-літтю заснування фізкультурно-спортивного товариства «Спартак». 

    По результатам виступів у цій спартакіаді буде укомплектовано збірну Херсонської області для участі у Чемпіонаті України з веслування академічного у м. Києві.

   Переможці змагань отримали медалі вищого ґатунку.

   Змагання пройшли на високому організаційному рівні.

   Побажаємо успіху нашим юним землякам. 

 

XII Спартакіада Херсонської області серед дітей та підлітків «Юний спартаківець» з важкої атлетики   

20150617 113034 17 червня 2015 року у м. Херсоні традиційно проходила XII Спартакіада Херсонської області серед дітей та підлітків «Юний спартаківець» з важкої атлетики.

    Ця спартакіада присвячена 80- річчю заснування фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

    У змагання приймали участь 5 команд з м. Херсону і районів, а також команди Миколаївської області.


               20150617 102612   20150617 103140

20150617 102721

  Відповідно до вагових категорій переможцями стали представники таких команд:

   Команда КДЮСШ:

   чоловіки:

   Рибка Денис, Плодончук Максим, Воронцов Дмитро, Заїкін Андрій.

    жінки:

    Карандаш Дарина, Давидова Тетяна, Гусєва Катерина.

    20150617 101629Команда ОДЮСШ «Спартак»:

   чоловіки:

   Чеснок Богдан, Воробев Олександр.

20150617 113634 Вихованці команди Білозерської районної комплексної ДЮСШ:

     чоловіки:

    Широкоступов Максим, Резнік Юрій.

    жінки:

    Нефедова Ангеліна, Литвиненко Руслана.

   Міська ДЮСШ Україна – Андрощук Юрій.

                                                       20150617 113723

 Змагання пройшли на високому організаційному рівні.

 Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами та медалями.

  

 

XII спартакіада серед дітей та підлітків «Юний спартаківець» Херсонщини з веслування на байдарках і каное

    IMG 4772 3 - 4 червня на водноспортивній базі «Гарт» стартувала XII спартакіада серед дітей та підлітків «Юний спартаківець» Херсонщини з веслування на байдарках і каное.IMG 4790

   Ця спартакіада присвячена 80 – річчю заснування фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

  

 

Крім спартаківців в змаганнях взяли участь представники команд:

   - СДЮСШОР №2;

 - СДЮСШОР ВВС (веслувальних видів спорту);

IMG 4836

   - Цюрупинська ДЮСШ;

   - Комплексна ДЮСШ «Гарт».

  Найбільший успіх випав на долю представників команди СДЮСШОР ВВС – Зарубіна Олександра та Липської Вікторії, які перемогли одиночці, двійці     та на довгій дистанції.

  Кращим серед спартаківців був Четверяков Вадим, який переміг на байдарці двійці.


 IMG 4808 Серед переможців також Шаргородський Ілля, Коваленко Дарья, Гринько Богдан, Вервіка Стас, Жук Марина, Харковська Світлана. 

   Переможці змагань отримали медалі. Ці змагання генеральна репетиція перед Чемпіонатом країни серед юнаків, який відбудеться за кілька днів у Ковелі.

  Побажаємо вдалих стартів на цих змаганнях юним херсонським веслувальникам!!! 

     


XII Спартакіада Херсонської області серед дітей та підлітків «Юний спартаківець» з гандболу

     8-10 травня 2015 року на базі Херсонського вищого училища фізичної культури пройшла XII спартакіада Херсонської області серед дітей та підлітків «Юний спартаківець» з гандболу, присвячена 80-річчю фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

     У змаганнях прийняли участь команди: ДЮКФП №5 Херсон, Спартак-1, Спартак-2, Білозерської  ДЮСШ, та міст Конотоп, Кривий Ріг.

    В результаті запеклої боротьби, команди розмістились в турнірній таблиці таким чином: на VI місці опинилась команда Спартак-1, на V місці команда Білозерка ДЮСШ,  IV місце посіла команда ДЮКФП №5 Херсон. Команди, які посіли  III місце Спартак -2, ІІ місце Кривий Ріг  – були нагородженні  медалями та дипломами відповідних ступенів. Команда Конотоп посіла I місце в спартакіаді, нагороджується медалями та дипломами Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

    Слід додати, що ці змагання мають статус відбіркових до Херсонського вищого училища фізичної культури, тому найкращі спортсмени після складання контрольних нормативів будуть зараховані на відділення гандболу ХВУФК.

    Змагання пройшли на високому організаційному рівні.

 

           ХІІ Спартакіада Херсонської області серед  дітей і підлітків  «Юний спартаківець» з вільної боротьби

     15 квітня 2015 року на базі Херсонського училища фізичної культури пройшла ХІІ спартакіада Херсонської області серед дітей та підлітків "Юний спартаківець" з вільної боротьби, присвячена 80-річчю фізкультурно-спортивного товариства "Спартак. Змагання проводились з метою широкого залучення дітей, підлітків, учнів спортивних шкіл усіх типів до систематичних занять та відбір талановитих юних спортсменів для поповнення збірних команд області. Загальне керівництво організацією, підготовкою і проведенням спартакіади здійснювалось Херсонською обласною організацією фізкультурно-спортивного товариства "С

партак", також ці змагання є відбірковими для навчанні в ХВУФК.

в.б юний С 2015

У змаганнях прийняло участь 100 спортсменів з Миколаїва, Криму, обласної ДЮСШ ХОО ФСТ "Спартак", борці ХВУФК, с. Комишани, с. Степанівки, с. Долматівки, ДЮСШ №3., Нової Каховки, Скадовська, Великоолександрівки.

          Переможцями серед юнаків стали:

Токарь Віталій (32кг), Радіонов Слава (35кг), Покудов Едік 38кг, Чорноокий Влад 42кг, Месуветов Алім 47кг, Месуветов Рідван 53кг, Василенко Артем 59кг, Биканов Костя 66кг, Гега Кирило 73кг, Самошкін Дмитро 85кг.

        Серед дівчат перші місця посіли: 

Корня Ірина 30кг, Антон Олександра 32кг, Довжук Світлана 37кг, Кливицька Наталія 40кг, Бохенко Карина 44кг, Нехайчик Людмила 48кг, Черная Настя 52кг, Павлова Настя 57кг

 

Змагання пройшли на високому організаційному рівні. Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами та медалями.

 

ХІІ Спартакіада Херсонської області серед  дітей і підлітків  «Юний спартаківець» з боксу

IMG 507103-05  квітня 2015 року у місті Херсон  відбулась ХІІ Спартакіада Херсонської області серед  дітей і підлітків  «Юний спартаківець» з боксу у вікових групах 1999 – 2000 р.н. та 2001-2002 р.н. У змаганнях взяли участь спортсмени Херсонської області та команда м. Миколаїв  всього 106 учасників.

Відмінно виступили учні  ДЮСШ Скадовського району ХОО ФСТ «Спартак» та показали наступні результати :

IMG 5138

І місце – Горун Віталій (в\к 67 кг.), Шмідт Максим(в\к 52 кг.), Ільїн Максим (в\к 38,5 кг.),

ІІ місце – Чайковський Сергій (в\к 52 кг.)

Для спортсменів молодших вікових груп були організовані спаринги де спортсмени показали свої вміння та набули необхідного змагального досвіду.ІІІ місце – Гришко Микола (в\к 45 кг.)

 Підготували спортсменів тренери – викладачі ДЮСШ :  Олійниченко С.В. та Єрмаков В.О.

Щиро вітаємо переможців та призерів змагань!


ХІ спартакіада Херсонської області серед дітей та підлітків «Юний спартаківець»з легкої атлетики.

CIMG7446128 листопада у спортивному залі Херсонського вищого училища фізичної культури зібрались легкоатлети щоб прийняти участь у ХІ спартакіаді Херсонської області серед дітей та підлітків «Юний спартаківець».

 

Вітальним словом спортсменів зустрів директор обласної ДЮСШ Херсонської обласної організації ФСТ «Спартак» Верещак Валерій Михайлович та головний суддя змагань Трикоз Сергій Анатолійович.

 

В цьому році у змаганнях прийняло участь 136 учасників з таких CIMG74831команд як:обласна ДЮСШ ХОО ФСТ «Спартак»,  ДЮСШ№3 м. Херсон, ДЮСШ м. Скадовськ,  ДЮСШ м. Цюрупинськ, ДЮСШ м. Нова Каховка, ДЮСШ м. Херсон ФСТ Україна.

 

CIMG74661Переможцями змагань стали: Калініна Валерія та Михитко Максим (біг на 30м), Барабаш Ліза та Михитко Максим (біг на 300м.), Любинецька Ганна та Дураєв Андрій (біг на 600м.), Исак Христина та Басараб Влаислав (спортивна ходьба 1000м.), Горелова Марія та Іщенко Генріх (стрибки у висоту) Дуденко Ксенія та Кушнаренко Дмитро (метання м’яча 5кг.)

Переможці були нагороджені дипломами та медалями.

 

Змагання пройшли на дуже високому організаційному рівні, спортсмени отримали багато позитивних емоцій та отримали невеликий досвід для нових перемог, чого ми їм і бажаємо.

 

 

ХІ спартакіада Херсонської області серед дітей та підлітків"Юний спартаківець" з боротьби дзюдо

CIMG7351

23 листопада у місті Херсоні відбулась традиційна ХІ спартакіада Херсонської області серед дітей та підлітків "Юний спартаківець" з боротьби дзюдо. CIMG7409Змагання проводились з метою широкого залучення дітей, підлітків, учнів спортивних шкіл усіх типів до систематичних занять та відбір талановитих юних спортсменів для поповнення збірних команд області. Загальне керівництво організацією, підготовкою і проведенням спартакіади здійснювалось Херсонською обласною організацією фізкультурно-спортивного товариства "Спартак".

 У змаганнях прийняло участь більше 100 спортсменів Херсонщини. Серед учасників змагань були і  представники обласної дитячо-юнацької спортивної школи "Спартак" Херсонської обласної організації.

Переможницями змагань стали та відповідно посіли І місця дівчата: у віковій категорії 2001-2002 р.н. Костерна Ганна у кат.36кг.CIMG7389

 У віковій категорії 2003-2004р.н. переможницями стали Маракуца Соня у категорії 24кг, Чурай Лера у ваговій категорії 28кг, Чмельова Анастасія у категорії 20кг, Петрончак Ірина у кат. 32кг, Катано Ганна у кат.36кг

CIMG7431Серед хлопців переможцями стали: у віковій групі 1999-2000 рік народження у категорії 42кг Кравченко Олексій, Грицань Влад у категорії 46кг, у категорії 50кг Бащук Влад, у 55 кг Ніколайчук Артем, Бюргер Статс у кат.60кг, у категорії 66кг Шадрін Назар, У ваговій категорії  73 кг Безручко Максим, Никоненко Руслан у категорії +73

У віковій категорії 2001-2002 р.н. у ваговій категорії 34кг Коротаєв Данило, у категорії 36кг Бескровний Влад, у категорії 38кг Мирилко Микола, кат. 42кг Шеінов Олексій у категорії 46кг Кучеренко Вадим, кат.50кг Шадрін Данило , у категорії 55 кг Кравцов Ілля, Панич Євген у категорії 60кг, Шкала Данило у категорії 66кг, у ваговій категорії 73кг Йовжий Сергій, та у категорії +73 кг Саркісян Левон.


ХІ спартакіада Херсонської області серед дітей та підлітків

«Юний спартаківець» з важкої атлетики

22-23 листопада у місті Скадовськ пройшлаЮ.С. з В.А. 22.11.14щорічна ХІ спартакіада Херсонської області серед дітей тапідлітків «Юний спартаківець» з важкої атлетики. У змаганнях прийняли участь більше 50 спортсменів з с. Чорнобаївки (обласна ДЮСШ ХОО ФСТ «Спартак», Білозерська РК ДЮСШ) з с. Музиківки (КДЮСШ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації) з м. Скадовська (філіал ХВУФК, ДЮСШ ФСТ «Спартак»)

Змагання проходили у дружній атмосфері, а на помості вирувала справжня боротьбі. По закінченню змагань були визначені переможці. У ваговій категорії 48кг Ілханова Катерина (Чорнобаївка ОДЮСШ ХОО ФСТ «Спартак») у категорії 53кг Лосякова Наталя (Скадовськ,ВХФК), Лиса Тетяна у категорії 58кг(Скадовськ,ХВУФК),у категорії 63 кг Гусєва Катерина (Чорнобаївка, ОДЮСШ ХОО ФСТ «Спартак») у кат. 69кг Дежньова Світлана (Скадовськ, ХВУФК) та Пономарчук Христина у кат.75кг (Скадовськ, ХВУФК).

Ю.С з важкої атлетики 22.11.14

Серед хлопців переможцями стали: у категорії 38кг Пладончук Максим (Чорнобаївка БРКДЮСШ), у кат. 41кг Часник Богдан (Чорнобаївка, ОДЮСШ ХОО ФСТ «Спартак»), у кат. 45кг Ретізник Микола (Чорнобаївка, БРКДЮСШ), Єфімчук Андрій у кат. 50кг (Скадовськ, ХВУФК), Гой Владислав у кат. 56кг (Скадовськ, ХВУФК),Коваль Руслан у кат.62кг. (Скадовськ, ХВУФК), у кат.69кг Рященко Микола (Скадовськ, ХВУФК), 77кг Алексєєв Олександр (Чорнобаївка, БРКДЮСШ) та у категорії +77кг, абсолютним чемпіоном став Циголь Владислав з Чорнобаївки БРКДЮСШ.

Переможці були нагороджені медалями та дипломами.

 


«Юний спартаківець» з футболу.IMG 20141030 150050

      29 – 30 жовтня 2014 року в м. Нова Каховка на стадіоні "Енергія" пройшла ХІ Спартакіада

Херсонської області серед дітей та підлітків «Юний спартаківець» з футболу. В змаганнях прийняли участь команди ДЮСШ м. Нова Каховка ХОО ФСТ «Спартак», ДЮСШ «Таврія», команда «Дніпро» с. Дніпряни, команда ФК «Енергія».   

IMG 20141030 151015Боротьба між суперниками на полі була запеклою, кожен хотів перемогти та довести, що його команда найкраща. По закінченню змагань команди розмістились в турнірній таблиці таким чином: почесне І місце в спартакіаді виборола команда ДЮСШ м. Нова Каховка «Спартак», ІІ місце посіла команда «Енергія», на ІІІ місці була команда «Дніпро»,  та на ІV місці опинилась команда «Таврія».

     Діти отримали величезне задоволення від участі в цих змаганнях та отримали поштовх і натхнення для нових перемог.

 

16-17 квітня на базі спортивного комплексу Херсонського вищого училища фізичної культури змаганнями юних борців вільного стилю розпочалась ХІ спартакіада Херсонської області серед дітей та підлітків «Юний спартаківець». Змагання проводилися з метою широкого залучення дітей, підлітків, учнів спортивних шкіл до систематичних спортивних занять та відбору талановитих спортсменів до Херсонського вищого училища фізичної культури. В  спартакіаді взяли участь 117 спортсменів як з Херсонської області так і з інших міст України – м. Южний, Миколаєва, Кривого Рогу та Кримунаши надежди вольная. Серед хлопців переможцями стали: у категорії 32кг Сагієв Сергій, у категорії 35кг Останов Ренат, вагова категорія 38кг - Лукашенко Максим, категорія 42кг - Джелеп Андрій, у категорії 47 кг Лященко Микита, категорія 53кг - Дземішкевич Артур, у категорії 59кг Беззуб Євген, категорія 66 кг Месуветов Ресуль, категорія 73 кг - Глуган Сергій, вагова категорія 85кг Урсаки Владислав. Серед дівчат переможцями стали: Ткаченко Олександра у категорії 34кг, Пілатова Ганна у категорії 37кг, Костіна Марія у категорії 40кг, Малиновська Настя у категорії 44кг, Пасічник Вікторія у категорії 48кг, Фільченко Ліза у категорії 52кг, та Тисленко Ганна у ваговій категорії 62кг.

 

 us gb 315 - 16 травня 2014 року в ігровому залі Херсонського вищого училища фізичної культури відбулися змагання ХІ обласної спартакіади "Юний спартаківець" з гандболу серед дівчат. У зв"язку із загостренням політичної ситуації в країні до Херсону не приїхали команди з Луганська, Харкова, Конотопу та Одеси, тому в змаганнях брали участь лише спортсени Херсонщини. Юні спартаківки були представлені трьома командами. До них долучились учні Білозерської ДЮСШ, ДЮКФ № 5 м. Херсона та Чорнобаївської ДЮСШ. Загалом у змаганнях взяли участь 84 спортсменки. За підсумками змагань місця розподілились наступним чином:

1 місце - команда "Спартак - 1"

2 місце - команда "Спартак - 3"

3 місце - команда "Спартак - 2".

Гості змагань задовольнилися 4 - 6 місцями.us gb 4

Треба зазначити, що ці змагання мають статус відбіркових до Херсонського вищого училища фізичної культури, тому найкращі спортсменки після складання контрольних нормативів будуть зараховані до складу названого закладу.

 

 

 

 

 

 

 

В Херсонській обласній організації фізкультурно-спортивного товариства "Спартак" продовжуються змагання обласної спартакіади серед дітей і підлітків "Юний спартаківець".

 

академия 025  На цих вихідних, 19 - 20 липня 2014 року в м. Херсоні на водні доріжки ріки Кошова вийшли представники академічного веслування. Ці змагання - остання репетиція перед чемпіонатом України серед молодших юнаків, який незабаром відбудеться в м. Києві. Крім спартаківців у змаганнях взяли участь юнаки та дівчата з фізкультурно-спортивних товариств "Динамо" та Україна", а також СДЮШОР з веслувальних видів спорту, загалом майже 70 спортсменів. академия 009академия 030

 

 

 

 

 

 

 

 

З метою максимального залучення юних академістів спартакіада проводилася за двома віковими групами. До програми ввійшли перегони в одиночках, двійках, четвірках парних та четвірках розпашних.  

 

академия 044академия 045

 

 

 

 

 

 

 

Серед переможців змагань Аістов Антон та Левковський Євген, Селіванов Володимир, Шевцов Микола із СДЮШОР ВВС, Сохацький Сергій, Кравець Ігор, Слісаренко Валентина, Щербина Діана ("Спартак"), Бузнік Олександр ("Динамо"), Шевчук Микита, Яновський Андрій ("Україна"). Сподіваємося, що надалі ця спартакіада буде збирати більше учасників, адже змагань в академічному веслуванні для цієї вікової групи майже не проводиться.

 

          21.09.2014 року в Новій Каховці на базі фізкультурно-спортивного комплексу «ГАРТ» юні кікбоксери продовжили   змагання ХІ обласної Спартакіади серед дітей та підлітків «Юний Спартаківець». В змаганнях взяли участь команди Новокаховської ДЮСШ «Спартак», СК «Акцент», кікбоксерів з Каховки та представників рукопашного бою, всього - 64 спортсмена.

 Найкращими в своїх вагових категоріях стали: Артим Кирило(ДЮСШ «Спартак), Бровченко Олександр (Каховка), Гулько Микола(ДЮСШ «Спартак), Дем’янчук Андрій (ДЮСШ «Спартак), Жильцов Ілля (ДЮСШ «Спартак), Коваленко Прохор (СК "Акцент"), Костюк Андрій (ДЮСШ «Спартак), Лобачов Юрій (Каховка), Маломуж Дарья (ДЮСШ «Спартак), Могильна Олександра (ДЮСШ «Спартак), Очаковський Олександр(ДЮСШ «Спартак), Пантелеєв Володимир (СК "Акцент"), Пижевський Артем (ДЮСШ «Спартак), Потаскуєв Олег (Каховка), Саютін Олесандр (СК "Акцент"), Тайлаков Богдан (СК "Акцент"), Тайлаков Руслан (ДЮСШ «Спартак), Тиркало Дмитро(ДЮСШ «Спартак) та Шаповалов Данило (ДЮСШ «Спартак).

kik 00291


Фізкультурно-масові заходи

 

ХІV обласна Спартакіада  серед збірних команд галузевих профспілок, міських організацій фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Херсонської області 

CIMG0716

    11-12 липня 2015 року на водноспортивній базі облцентру 3-й затон р. Дніпро «Інваспорт» м. Херсон проходила ХІV обласна Спартакіада  серед збірних команд галузевих профспілок, міських організацій фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Херсонської області.

CIMG0711

    В урочистому відкритті заходу приймали участь голова Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок Лазник Петро Іванович; голова Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», депутат обласної ради Маломуж Олександр Іванович; голова Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ Татарінова Людмила Григорівна; заступник голови обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я Чорненька Наталія Євгенівна.

    У змаганнях з плавання, шашок, волейболу, міні-футболу, гирьового спорту, тенісу настільного прийняли участь 134 учасника з 8 збірних командДержавна фінансова інспекція в Херсонській області, Херсонська міська організація ФСТ «Спартак», УДППЗ «Укрпошта», Херсонська філія ПАТ «Укртелеком», Херсонська обласна організація профспілки працівників державних установ, Скадовська районна організація ФСТ «Спартак», Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак», Херсонська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я.

CIMG0707

   Змагання проходили у дружній та доброзичливій атмосфері, відчувався спортивний дух учасників та бажання кожного вибороти перемогу.

     Кожен учасник та команда проявили всі свої навички аби здобути перемогу та бути першими.

IMG 5943

    За підсумками проведення змагань були визначені призери та переможці як в командних видах спорту так   і у особистому заліку, а також у загальнокомандному заліку.


    У загальнокомандному заліку

    І місце - Херсонська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я

    ІІ місце - Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак»

    ІІІ місце - Скадовська районна організація ФСТ «Спартак»

    ІV місце - Херсонська обласна організація профспілки працівників державних установ

    V місце - Херсонська філія ПАТ «Укртелеком»

    VІ місце - УДППЗ «Укрпошта»

    VІІ місце - Херсонська міська організація ФСТ «Спартак»

    VІІІ місце - Державна фінансова інспекція в Херсонській області


     У особистих та командних змаганнях переможцями та призерами стали:

CIMG0719

     Плавання

   

 чоловіки

    ІІІ місце – Бензик Андрій    (Херсонська обласна організація профспілки   працівників державних установ)

    ІІ місце – Лисяк Денис       (Скадовська районна організація ФСТ «Спартак»)

    І місце – Карпенко Валерій (Херсонська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я)

 

    жінки

    ІІІ місце – Хомотюк Яна ( Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак»)

    ІІ місце – Гедзь Наталія ( УДППЗ «Укрпошта»)

    І місце – Плугатирьова Вікторія ( Херсонська обласна організація профспілки працівників охорони здоров'я


   Командні

    ІІІ місце - Херсонська обласна організація профспілки працівників державних установ

    ІІ місце - Скадовська районна організація ФСТ «Спартак»

    І місце - Херсонська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я

 

   Гирьовий спортIMG 5928

 

Вагова категорія до 70 кг

    ІІІ місце – Сєчка Сергій (УДППЗ «Укрпошта»)

  ІІ місце – Русолов Дмитро   (Херсонська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я)

 І місце – Недопьокін Ігор (Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак»)

 

   Вагова категорія до 90 кг

   ІІІ місце – Кириленко Богдан ( Херсонська обласна організація профспілки працівників державних установ)

   ІІ місце – Малькович Олексій (Скадовська районна організація ФСТ «Спартак»)

   І місце – Тимошенко Павло (Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак»)

 

  Вагова категорія понад 90 кг

  ІІІ місце – Димитров Сергій (Херсонська обласна організація профспілки працівників державних установ)

    ІІ місце – Ординський Олександр (Скадовська районна організація ФСТ «Спартак»)

    І місце – Репілевський Борис (Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак»)


   Командні

   ІІІ місце - Херсонська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я

   ІІ місце - Скадовська районна організація ФСТ «Спартак»

   І місце - Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак»


   Настільний тенісIMG 5931

 

  чоловіки

  ІІІ місце – Березовський Віталій(Скадовська районна організація ФСТ     «Спартак»)

  ІІ місце – Ганенко Андрій (Херсонська обласна організація профспілки     працівників охорони здоров’я)

 І місце – Ковальчук Олег (Новокаховська міська організація ФСТ  «Спартак»)


   жінки

    ІІІ місце – Смиковська Юлія (Скадовська районна організація ФСТ «Спартак»)

    ІІ місце – Пічуріна Людмила (Херсонська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я)

    І місце – Боровік Тетяна (Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак»)

 

    Командні

    ІІІ місце - Скадовська районна організація ФСТ «Спартак»

    ІІ місце - Херсонська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я

    І місце - Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак»


   Шашки

   чоловіки

   ІІІ місце – Іванов Олексій (Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак»)

   ІІ місце – Ніценко Юрій (Херсонська обласна організація профспілки працівників державних установ)

   І місце – Русолов Дмитро (Херсонська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я)

 

   жінки

  ІІІ місце – Ярцева Олена (Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак»)

  ІІ місце – Гуленко Юлія ( Херсонська філія ПАТ «Укртелеком»)

  І місце – Куколєва Ірина (Херсонська обласна організація профспілки працівників державних установ)

 

   Командні

  ІІІ місце - Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак»

  ІІ місце - Херсонська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я

  І місце - Херсонська обласна організація профспілки працівників державних установ

 IMG 5941

  Командні місця з волейболу

  ІІІ місце - Херсонська обласна організація профспілки працівників          державних установ

  ІІ місце - Херсонська філія ПАТ «Укртелеком»

  І місце - Скадовська районна організація ФСТ «Спартак»

 


 Командні місця з міні-футболу

CIMG0723

 ІІІ місце - Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак»

 ІІ місце - Скадовська районна організація ФСТ «Спартак»

 І місце - Херсонська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я

 

  Змагання пройшли на високому організаційному рівні. Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, дипломами та медалями. 


 

CIMG0732 

 

ІІІ обласна Спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу»

    25 червня 2015 року на базі міського Палацу спорту у м. Гола Пристань відбулася ІІІ обласна Спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу».

DSC 0061
  В змаганнях прийняли участь збірні команди міст Херсона, Нової Каховки, Каховки, Бериславського, Генічеського, Цюрупинського, Новотроїцького, Скадовського, Великооксандрівського, Великолепетиського та Нижньосірогозьського районів, з таких видів спорту: армспорт,  гирьовий спорт, бомбаскет, настільний теніс, шахи, шашки, дартс.

DSC 0053

 Організаторами заходу виступили управління виконавчої дирекції Фонду  в Херсонській області та  Херсонська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

  Даний захід  є   регіональним   відбірковим   етапом  Всеукраїнської спартакіади  серед інвалідів праці «Сила духу».

  Кількість учасників з кожним роком збільшується. В спартакіаді цього року приймали участь близько 100 чоловік у віці від 24 до 77 років.

  Урочисто відкрив спортивне свято начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області – Музикант Сергій Павлович та побажав   спортсменам, щоб  сила духу ніколи не полишала їх, вогонь боротьби  не згасав у  очах, досягнення високих результатів і  підняття  на почесний п'єдестал переможців!

DSC 0025

  Почесними гостями Спартакіади були: Голопристанський міський голова Негра Анатолій Петрович, Голова Херсонської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери Бурцева Галина Василівна. 

DSC 0102

 На адресу учасників надійшло вітання від голови Херсонськоїобласної державної адміністрації Путілова А.С., який у своєму листі зазначив,  що цей захід – це благородна справа, що сприяє  популяризації здорового способу життя, залучення  людей  з особливими потребами до активного громадського життя.

 Змагання проходили у дружній, гарній атмосфері, однак, відчувався спортивний дух учасників  та бажання кожного вибороти перемогу.

     У  загальнокомандних змаганнях  

     І місце - здобула команда відділення виконавчої дирекції Фонду м.Нова Каховка;

     ІІ місце - команда відділення ВД Фонду м.Херсона;

    ІІІ місце – команда відділення ВД Фонду  Бериславського району.

DSC 0106


  Переможцями змагань стали:

   шахи

   Томачук Михайло (Херсон)

   шашки

   Лисюк Іван (Каховка)

   бомбаскет

   Бібішев Василь  (м. Каховка), Василенко Микола            

   (м. Каховка), Куліш Оксана (Херсон), Булкіна Любов (Бериславський район);

    настільний тенісDSC 0140

    Харченко Віталій (Бериславський район);

    гирьовий спорт

   Демченко Георгій, категорія до 70 кг (Херсон);

    Якимчук Станіслав, категорія до 90 кг (Каховка);

    Середа Олег, категорія понад 90 кг (Цюрупинський район);

    армспортDSC 0169

     Гринь Павло, категорія до 70 кг (Нова Каховка);

     Махно Віктор, категорія до 90 кг (Каховка);

    Чирко Павло, категорія понад 90 кг (Бериславський район);

      дартс

      Гостєв Федір (Новотроїцький район);

      Бусигіна Людмила (Нова Каховка).


 

ХІ обласна спартакіада працівників культури

   12-14 червня на території бази відпочинку «Чорномор» смт Лазурне Скадовського району пройшли змагання ХІ обласної спартакіади працівників культури.DSC00636

   Участь у змаганнях з волейболу, міні футболу, настільного тенісу, шахів, шашок, дартсу прийняли 15 збірних команд, а це близько 250 учасників з районів та міст області, до складу яких увійшли члени обласної організації профспілки працівників культури.

IMG 20150613 084951

 Організаторами спартакіади виступили обласна організація профспілки працівників культури та Херсонська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», змагання приурочені 80-річчю ФСТ «Спартак».

   В урочистому відкритті змагань та в офіційному підведені підсумків спартакіади прийняли участь Голова облміжпрофради Лазник П.І., начальник управління культури Херсонської облдержадміністрації Думинська С.В., Голова облорганізації профспілки працівників культури Величко В.В., заступник голови ХОО ФСТ «Спартак» Яворський С.М.

   За підсумками проведення змагань були визначені призери та переможці як в командних видах програми так і у особистому заліку, а також у загальнокомандному заліку.

   Переможцем спартакіади у загальнокомандному заліку стали представники ХОДТРК «Скіфія», на другому місці представники Скадовського району, третє місце посіла збірна команда Каланчацького району.

IMG 20150613 094319

   Список призерів та переможців додається.

 Дартс

 чоловіки 

 І місце Нестеренко Олександр - Управління Херсонської міської ради

 ІІ місце Кравченко Сергій - В.Олександрівка

 ІІІ місце Єрмаков В.О. - Скадовськ

жінки 

  І місце Мацак Ірина - В.Олександрівка

  ІІ місце Троцик Юлія - Високопілля

  ІІІ місце ХвостенкоАльбина - ОЦНТ

 

Командні  

 І місце - В.Олександрівка

 ІІ місце - Управління культури Херсонської міської ради

DSC00338

 ІІІ місце -  Високопільський район

 Теніс

 чоловіки 

  І місце Калаганов Олег - Каланчак

  ІІ місце Луканов Юрій - Скадовск

  ІІІ місце Лозовий Максим - «Скіфія»

  жінки 

  І місце Смиковська Юлія - Скадовськ 

  ІІ місце ДешкантТатьяна- Скіфія

  ІІІ місце Троцик Юлія - Високопілля

  Командні

  І місце - Скадовськ 

  ІІ місце - Скіфія

  ІІІ місце - Каланчак

            DSC00269DSC00426DSC00198

 Шашки

 Чоловіки 

  І місце Іванов Олексій- Н.Каховка

  ІІ місце Білоус Олексій - Скадовськ

  ІІІ місце Скрічевський Роман - ОЦНТ

  Жінки 

  І місце Руденко Людмила - бібліотека Гончара

  ІІ місце Шевченко Жана - Скадовськ

  ІІІ місце Ярцева Олена - Н.Каховка

  Командні

  І місце - Нова Каховка

  ІІ місце - Скадовськ

  ІІІ місце - Бібліотека Гончара


  Шахи

  чоловіки 

  І місце Лозовий Максим -Скіфія 

  ІІ місце Слідкевич Сергій - Каланчак

  ІІІ місце Лісничій Віталій - В. Рогачик

   жінки

  І місце Звягінцева Надія - Обласне Управління Культури

  ІІ місце Ляшко Тетяна - Скіфія

  ІІІ місце Мусулевська Ганна - Скадовськ


  Командні 

  І місце - Скіфія 

  ІІ місце - Обласне Управління Культури

  ІІІ місце - Каланчак

IMG 20150614 123456

 

 Міні Футбол

  І місце - ОДТРК Скіфія

  ІІ місце - Каланчацький Район 

  ІІІ місце - В.Рогачик

 Волейбол

  І місце - Нова Каховка

  ІІ місце - Скадовськ

  ІІІ місце - Каланчацький Район

 Загальнокомандні місця

  І місце - ОДТРК «Скіфія»

  ІІ місце – Скадовський район

  ІІІ місце - Каланчацький район


Херсонська обласна спартакіада серед збірних команд державних службовців

IMG 6103

  22-24 травня 2015 року на базі дитячо-оздоровчого табору «Прибрежний» в смт Лазурне, Скадовського районну проходила Херсонська обласна спартакіада серед збірних команд державних службовців.

     У змаганнях взяли участь 281 державних службовців з 17 команд.

  В урочистому відкритті заходу прийняли участь керівник апарату обласної державної адміністрації Клюцевський Володимир Іванович; начальник управління молоді та спорту обласної державної адміністрації Семченко Юрій Олександрович; голова Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», депутат обласної ради Маломуж Олександр Іванович; голова Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ Татарінова Людмила Григорівна.

IMG 6092     За підсумками протистоянь команд на спортивних майданчиках ДОТ «Прибрежного» було визначено кращих.

 IMG 6145  Перше місце у змаганнях з міні-футболу виборола збірна команда Нової Каховки; друге місце команда Скадовського районну; третє місце отримала командаОбласної державної адміністрації.

   У змаганнях з волейболу першими стали представники Нової Каховки, другими Скадовчани, а третє місце зайняла команда Чаплинського районну.

 

IMG 6087В особистому заліку:

шахи:

 І місце - Майко Аліна (головне управління Пенсійного фонду)

 І місце - Скрабунов Олександр (Нова Каховка)

шашки:

 І місце -Майко Аліна (головне управління Пенсійного фонду)

 І місце – Єфанов Олександр (м. Херсон)

настільний теніс:

 І місце – Матюшенко Людмила (головне управління Пенсійного фонду)

 І місце – Пастух Ігор (м.Херсон)

IMG 6029
В загальнокомандному заліку:

 І місце – Нова Каховка

 ІІ місце – Скадовський район

 ІІІ місце –Великолепетівський район

  

Змагання пройшли на високому організаційному рівні. Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, дипломами та медалями.

 
VIII обласна спартакіада працівників охорони здоров`я.

 5-7  вересня  смт. Лазурне зустрічало команди медиків на VIII обласній спартакіаді працівників охорони здоров`я, яка проходила на базі дитячо-оздоровчого табору «Прибрежний».

Spartak MalomygНа відкриття спартакіади були запрошені її організатори, почесні гості які зустріли учасників змагань привітальним словом: Бондарєва Аліна Володимирівна-заступник директора Департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації, Бірюков Олександр Павлович- представник Центрального комітету профспілки працівників охорони здоров’я України, куратор спортивно-масової роботи, Бігун Людмила Миколаївна- заступник голови Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок, Гайдученко Микола Іванович- голова Херсонської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України, Межерицька Світлана Віталіївна- начальник управління охорони здоров’я Херсонської міської ради, Комарова Ольга Миколаївна- голова Херсонської обласної об’єднаної організації Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби та Маломуж Олександр Іванович – начальник управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської облдержадміністрації, голова Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак»

 

Почесне право підняти державний прапор України було надане капітанам збірних команд Херсонської міської клінічної лікарні ім. Тропіних та Новокаховської центральної міської лікарні   -  переможцям 7 Спартакіади.flag

 

В програму спартакіади входили такі види спорту, як: легка атлетика, шахи, шашки, настільний теніс та футбол.

 

Як завжди команди були розділені на дві групи, але від цього напруженіст у змаганнях лише збільшилося, кожен хотів довести, що він найкращий у своєму виді спорту. Запекла боротьба точилась між командами на всіх етапах змагань.FOOTBOL  sachu 2 TENIS

 

У загальному заліку у групі А переможцем стала Херсонська міська клінічна лікарня ім. А. і О. Тропіних і відповідно зайняла перше місце, другу позицію у турнірній таблиці посіла Херсонська обласна клінічна лікаря, та третім став Херсонський базовий медичний коледж .tropinuh 

 

У групі Б місця розподілились наступним чином: І місце вибороли  Скадовська центральна районна лікарня, випередивши команду суперників лише на  одне очко другими стали Херсонська обласна психіатрична лікарня, а трете місце посіла Новокаховська центральна міська лікарня.Традиційно, в останні дні серпня на березі Азовського моря в м. Генічеську вже вчотирнадцяте відбулась обласна спартакіада працівників Херсонської філії ПАТ "Укртелеком".

 

TELEKOM 1

До програми TELEKOMспартакіади ввійшли змагання з волеболу, шашок, настільного тенісу, гирьового спорту, армспорту та легкої атлетики.

 

TELEKOM 2

Найнапруженішим видався турнір з волейболу - улюбленого з"язківцями виду спорту. Найкращою тут виявилася команда "Дніпро", до якої входили працівники ЦТП № 12,13,14 та 15. На другій сходинці п"єдесталу - команда "Олешшя" (ЦТП № 16,17,18). У змаганнях з шашок не було рівних Біровашу Миколі (ЦТП № 19) та Гуленко Юлії (комада "Олешшя"). Золоті нагороди в силових видах спорту дісталися неодноразовим переможцям змагань Шевченко Сергію та Ребйонку Миколі (армспорт), Колеснику Серію та Загідулліну Руслану (гирьовий спорт).

 

По закінченню спартакіади нагороди отримали: за І місце - команда "Локомотив-20", яку представляли спеціалісти Херсонського центру, ІІ місце - у команди "Олешшя", на ІІІ-му місці - команда "Авангард".

 

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА СЕРЕД ЗБІРНИХ КОМАНД ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

З 16 по 18 травня 2014 року щиро приймала на стадіоні "Енергія" своїх гостей м. Нова Каховка. Тут проходили змагання Херсонської обласної спартакіади серед збірних команд державних службовців. 17 команд майже з усіх регіонів області зібралися, щоб позмагатися у міні-футболі, волейболі, шахах, шашках та настільному тенісі. На урочистому відкритті спартакіади державних службовців привітав І заступник голови Херсонської облдержадміністрації Ігор Шепелєв, Новокаховський міський голова Володимир Коваленко, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Андрій Яценко, голова Херсонської обласної організації ФСТ "Спартак" Олександр Маломуж та голова Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ Людмила Татаринова.

fut d Два дні вирували спортивні пристрасті на стадіоні. Лише післяматчеві пенальті визначили переможців змагань з міні-футболу. Ними стали представники команд Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області, Каховського району та Нововоронцовського району. fut d 1

 

 

 

 

В напруженій боротьбі серед волейболістів новокаховчани вирвали перемогу у команди Чаплинського району.

vol d 1

 

 

Третіми у цьому виді спорту стала команда Скадовського району. У змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків не було рівних призеру всеукраїнської спартакіади серед депутатів Ігорю Пастуху (м. Херсон), а серед жінок традиційно перемогла Галинська Наталія з м. Нова Каховка.

За підсумками спартакіади у загально-командному заліку перемогла команда м. Нової Каховки, другими були спортсмени Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області, третю сходинку п"єдесталу пошани зайняла команда Чаплинського району.

 

НА СТАРТІ - ПРАЦІВНИКИ ПАТ "ХЕРСОНГАЗ"

20142014 1

 

 

 

 

 

 

 

16 травня 2014 року у Скадовську відбулося урочисте відкриття ХV спартакіади ПАТ “Херсонгаз”. На центральному стадіоні “Колос” вишикувалися команди представники головного підприємства і районних філій. Почесних гостей міста зустрічали хлібом-сіллю. Учасників привітали голова районної державної адміністрації Бобилєв Ю.О., міський голова Гавриш О.В. і голова правління ПАТ “Херсонгаз” Зангієв А. Г. Добрих спортивних перемог бажали очільники спортсменам. Після урочистого відкриття розпочалися змагання за програмою спартакіади. Першими на бігові доріжки вийшли легкоатлети, які змагалися в бігу на 100, 200 м та стрибках у довжину. Кращими серед них стали Крамінська Оксана (Головне підприємство), Василишина Юлія та Алімов Віталій (ДП «Херсонгазпостач»), Нечай Ганна (ДП «Херсонгазбуд») та Леоненко Максим з Нової Каховки.

 

У гирьовому спорті домінували представники Цюрупинської філії. Адже обидва представники цієї команди – Реуцький Володимир та Кондратьєв Михайло стали чемпіонами у своїх вагових категоріях.

 

Вже вкотре поспіль чемпіонами змагань у настільному тенісі були Тонконог Валентин з В.Олександрівської філії та Охманюк Леся (Білозерська філія), а у шашках Москов Сергій з Головного підприємства.

 

Цікаво проходив турнір з міні-футболу. Тут золоті нагороди отримали представники Головного підприємства ПАТ «Херсонгаз».

 

А по закінченню спартакіади на п’єдестал пошани піднялися команди Головного підприємства, ДП «Газпостач» та Цюрупинської філії ПАТ «Херсонгаз».