Фізкультурно-масові заходи

 

ХІV обласна Спартакіада  серед збірних команд галузевих профспілок, міських організацій фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Херсонської області 

CIMG0716

    11-12 липня 2015 року на водноспортивній базі облцентру 3-й затон р. Дніпро «Інваспорт» м. Херсон проходила ХІV обласна Спартакіада  серед збірних команд галузевих профспілок, міських організацій фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Херсонської області.

CIMG0711

    В урочистому відкритті заходу приймали участь голова Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок Лазник Петро Іванович; голова Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», депутат обласної ради Маломуж Олександр Іванович; голова Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ Татарінова Людмила Григорівна; заступник голови обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я Чорненька Наталія Євгенівна.

    У змаганнях з плавання, шашок, волейболу, міні-футболу, гирьового спорту, тенісу настільного прийняли участь 134 учасника з 8 збірних командДержавна фінансова інспекція в Херсонській області, Херсонська міська організація ФСТ «Спартак», УДППЗ «Укрпошта», Херсонська філія ПАТ «Укртелеком», Херсонська обласна організація профспілки працівників державних установ, Скадовська районна організація ФСТ «Спартак», Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак», Херсонська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я.

CIMG0707

   Змагання проходили у дружній та доброзичливій атмосфері, відчувався спортивний дух учасників та бажання кожного вибороти перемогу.

     Кожен учасник та команда проявили всі свої навички аби здобути перемогу та бути першими.

IMG 5943

    За підсумками проведення змагань були визначені призери та переможці як в командних видах спорту так   і у особистому заліку, а також у загальнокомандному заліку.


    У загальнокомандному заліку

    І місце - Херсонська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я

    ІІ місце - Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак»

    ІІІ місце - Скадовська районна організація ФСТ «Спартак»

    ІV місце - Херсонська обласна організація профспілки працівників державних установ

    V місце - Херсонська філія ПАТ «Укртелеком»

    VІ місце - УДППЗ «Укрпошта»

    VІІ місце - Херсонська міська організація ФСТ «Спартак»

    VІІІ місце - Державна фінансова інспекція в Херсонській області


     У особистих та командних змаганнях переможцями та призерами стали:

CIMG0719

     Плавання

   

 чоловіки

    ІІІ місце – Бензик Андрій    (Херсонська обласна організація профспілки   працівників державних установ)

    ІІ місце – Лисяк Денис       (Скадовська районна організація ФСТ «Спартак»)

    І місце – Карпенко Валерій (Херсонська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я)

 

    жінки

    ІІІ місце – Хомотюк Яна ( Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак»)

    ІІ місце – Гедзь Наталія ( УДППЗ «Укрпошта»)

    І місце – Плугатирьова Вікторія ( Херсонська обласна організація профспілки працівників охорони здоров'я


   Командні

    ІІІ місце - Херсонська обласна організація профспілки працівників державних установ

    ІІ місце - Скадовська районна організація ФСТ «Спартак»

    І місце - Херсонська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я

 

   Гирьовий спортIMG 5928

 

Вагова категорія до 70 кг

    ІІІ місце – Сєчка Сергій (УДППЗ «Укрпошта»)

  ІІ місце – Русолов Дмитро   (Херсонська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я)

 І місце – Недопьокін Ігор (Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак»)

 

   Вагова категорія до 90 кг

   ІІІ місце – Кириленко Богдан ( Херсонська обласна організація профспілки працівників державних установ)

   ІІ місце – Малькович Олексій (Скадовська районна організація ФСТ «Спартак»)

   І місце – Тимошенко Павло (Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак»)

 

  Вагова категорія понад 90 кг

  ІІІ місце – Димитров Сергій (Херсонська обласна організація профспілки працівників державних установ)

    ІІ місце – Ординський Олександр (Скадовська районна організація ФСТ «Спартак»)

    І місце – Репілевський Борис (Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак»)


   Командні

   ІІІ місце - Херсонська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я

   ІІ місце - Скадовська районна організація ФСТ «Спартак»

   І місце - Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак»


   Настільний тенісIMG 5931

 

  чоловіки

  ІІІ місце – Березовський Віталій(Скадовська районна організація ФСТ     «Спартак»)

  ІІ місце – Ганенко Андрій (Херсонська обласна організація профспілки     працівників охорони здоров’я)

 І місце – Ковальчук Олег (Новокаховська міська організація ФСТ  «Спартак»)


   жінки

    ІІІ місце – Смиковська Юлія (Скадовська районна організація ФСТ «Спартак»)

    ІІ місце – Пічуріна Людмила (Херсонська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я)

    І місце – Боровік Тетяна (Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак»)

 

    Командні

    ІІІ місце - Скадовська районна організація ФСТ «Спартак»

    ІІ місце - Херсонська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я

    І місце - Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак»


   Шашки

   чоловіки

   ІІІ місце – Іванов Олексій (Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак»)

   ІІ місце – Ніценко Юрій (Херсонська обласна організація профспілки працівників державних установ)

   І місце – Русолов Дмитро (Херсонська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я)

 

   жінки

  ІІІ місце – Ярцева Олена (Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак»)

  ІІ місце – Гуленко Юлія ( Херсонська філія ПАТ «Укртелеком»)

  І місце – Куколєва Ірина (Херсонська обласна організація профспілки працівників державних установ)

 

   Командні

  ІІІ місце - Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак»

  ІІ місце - Херсонська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я

  І місце - Херсонська обласна організація профспілки працівників державних установ

 IMG 5941

  Командні місця з волейболу

  ІІІ місце - Херсонська обласна організація профспілки працівників          державних установ

  ІІ місце - Херсонська філія ПАТ «Укртелеком»

  І місце - Скадовська районна організація ФСТ «Спартак»

 


 Командні місця з міні-футболу

CIMG0723

 ІІІ місце - Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак»

 ІІ місце - Скадовська районна організація ФСТ «Спартак»

 І місце - Херсонська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я

 

  Змагання пройшли на високому організаційному рівні. Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, дипломами та медалями. 


 

CIMG0732 

 

ІІІ обласна Спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу»

    25 червня 2015 року на базі міського Палацу спорту у м. Гола Пристань відбулася ІІІ обласна Спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу».

DSC 0061
  В змаганнях прийняли участь збірні команди міст Херсона, Нової Каховки, Каховки, Бериславського, Генічеського, Цюрупинського, Новотроїцького, Скадовського, Великооксандрівського, Великолепетиського та Нижньосірогозьського районів, з таких видів спорту: армспорт,  гирьовий спорт, бомбаскет, настільний теніс, шахи, шашки, дартс.

DSC 0053

 Організаторами заходу виступили управління виконавчої дирекції Фонду  в Херсонській області та  Херсонська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

  Даний захід  є   регіональним   відбірковим   етапом  Всеукраїнської спартакіади  серед інвалідів праці «Сила духу».

  Кількість учасників з кожним роком збільшується. В спартакіаді цього року приймали участь близько 100 чоловік у віці від 24 до 77 років.

  Урочисто відкрив спортивне свято начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області – Музикант Сергій Павлович та побажав   спортсменам, щоб  сила духу ніколи не полишала їх, вогонь боротьби  не згасав у  очах, досягнення високих результатів і  підняття  на почесний п'єдестал переможців!

DSC 0025

  Почесними гостями Спартакіади були: Голопристанський міський голова Негра Анатолій Петрович, Голова Херсонської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери Бурцева Галина Василівна. 

DSC 0102

 На адресу учасників надійшло вітання від голови Херсонськоїобласної державної адміністрації Путілова А.С., який у своєму листі зазначив,  що цей захід – це благородна справа, що сприяє  популяризації здорового способу життя, залучення  людей  з особливими потребами до активного громадського життя.

 Змагання проходили у дружній, гарній атмосфері, однак, відчувався спортивний дух учасників  та бажання кожного вибороти перемогу.

     У  загальнокомандних змаганнях  

     І місце - здобула команда відділення виконавчої дирекції Фонду м.Нова Каховка;

     ІІ місце - команда відділення ВД Фонду м.Херсона;

    ІІІ місце – команда відділення ВД Фонду  Бериславського району.

DSC 0106


  Переможцями змагань стали:

   шахи

   Томачук Михайло (Херсон)

   шашки

   Лисюк Іван (Каховка)

   бомбаскет

   Бібішев Василь  (м. Каховка), Василенко Микола            

   (м. Каховка), Куліш Оксана (Херсон), Булкіна Любов (Бериславський район);

    настільний тенісDSC 0140

    Харченко Віталій (Бериславський район);

    гирьовий спорт

   Демченко Георгій, категорія до 70 кг (Херсон);

    Якимчук Станіслав, категорія до 90 кг (Каховка);

    Середа Олег, категорія понад 90 кг (Цюрупинський район);

    армспортDSC 0169

     Гринь Павло, категорія до 70 кг (Нова Каховка);

     Махно Віктор, категорія до 90 кг (Каховка);

    Чирко Павло, категорія понад 90 кг (Бериславський район);

      дартс

      Гостєв Федір (Новотроїцький район);

      Бусигіна Людмила (Нова Каховка).


 

ХІ обласна спартакіада працівників культури

   12-14 червня на території бази відпочинку «Чорномор» смт Лазурне Скадовського району пройшли змагання ХІ обласної спартакіади працівників культури.DSC00636

   Участь у змаганнях з волейболу, міні футболу, настільного тенісу, шахів, шашок, дартсу прийняли 15 збірних команд, а це близько 250 учасників з районів та міст області, до складу яких увійшли члени обласної організації профспілки працівників культури.

IMG 20150613 084951

 Організаторами спартакіади виступили обласна організація профспілки працівників культури та Херсонська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», змагання приурочені 80-річчю ФСТ «Спартак».

   В урочистому відкритті змагань та в офіційному підведені підсумків спартакіади прийняли участь Голова облміжпрофради Лазник П.І., начальник управління культури Херсонської облдержадміністрації Думинська С.В., Голова облорганізації профспілки працівників культури Величко В.В., заступник голови ХОО ФСТ «Спартак» Яворський С.М.

   За підсумками проведення змагань були визначені призери та переможці як в командних видах програми так і у особистому заліку, а також у загальнокомандному заліку.

   Переможцем спартакіади у загальнокомандному заліку стали представники ХОДТРК «Скіфія», на другому місці представники Скадовського району, третє місце посіла збірна команда Каланчацького району.

IMG 20150613 094319

   Список призерів та переможців додається.

 Дартс

 чоловіки 

 І місце Нестеренко Олександр - Управління Херсонської міської ради

 ІІ місце Кравченко Сергій - В.Олександрівка

 ІІІ місце Єрмаков В.О. - Скадовськ

жінки 

  І місце Мацак Ірина - В.Олександрівка

  ІІ місце Троцик Юлія - Високопілля

  ІІІ місце ХвостенкоАльбина - ОЦНТ

 

Командні  

 І місце - В.Олександрівка

 ІІ місце - Управління культури Херсонської міської ради

DSC00338

 ІІІ місце -  Високопільський район

 Теніс

 чоловіки 

  І місце Калаганов Олег - Каланчак

  ІІ місце Луканов Юрій - Скадовск

  ІІІ місце Лозовий Максим - «Скіфія»

  жінки 

  І місце Смиковська Юлія - Скадовськ 

  ІІ місце ДешкантТатьяна- Скіфія

  ІІІ місце Троцик Юлія - Високопілля

  Командні

  І місце - Скадовськ 

  ІІ місце - Скіфія

  ІІІ місце - Каланчак

            DSC00269DSC00426DSC00198

 Шашки

 Чоловіки 

  І місце Іванов Олексій- Н.Каховка

  ІІ місце Білоус Олексій - Скадовськ

  ІІІ місце Скрічевський Роман - ОЦНТ

  Жінки 

  І місце Руденко Людмила - бібліотека Гончара

  ІІ місце Шевченко Жана - Скадовськ

  ІІІ місце Ярцева Олена - Н.Каховка

  Командні

  І місце - Нова Каховка

  ІІ місце - Скадовськ

  ІІІ місце - Бібліотека Гончара


  Шахи

  чоловіки 

  І місце Лозовий Максим -Скіфія 

  ІІ місце Слідкевич Сергій - Каланчак

  ІІІ місце Лісничій Віталій - В. Рогачик

   жінки

  І місце Звягінцева Надія - Обласне Управління Культури

  ІІ місце Ляшко Тетяна - Скіфія

  ІІІ місце Мусулевська Ганна - Скадовськ


  Командні 

  І місце - Скіфія 

  ІІ місце - Обласне Управління Культури

  ІІІ місце - Каланчак

IMG 20150614 123456

 

 Міні Футбол

  І місце - ОДТРК Скіфія

  ІІ місце - Каланчацький Район 

  ІІІ місце - В.Рогачик

 Волейбол

  І місце - Нова Каховка

  ІІ місце - Скадовськ

  ІІІ місце - Каланчацький Район

 Загальнокомандні місця

  І місце - ОДТРК «Скіфія»

  ІІ місце – Скадовський район

  ІІІ місце - Каланчацький район


Херсонська обласна спартакіада серед збірних команд державних службовців

IMG 6103

  22-24 травня 2015 року на базі дитячо-оздоровчого табору «Прибрежний» в смт Лазурне, Скадовського районну проходила Херсонська обласна спартакіада серед збірних команд державних службовців.

     У змаганнях взяли участь 281 державних службовців з 17 команд.

  В урочистому відкритті заходу прийняли участь керівник апарату обласної державної адміністрації Клюцевський Володимир Іванович; начальник управління молоді та спорту обласної державної адміністрації Семченко Юрій Олександрович; голова Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», депутат обласної ради Маломуж Олександр Іванович; голова Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ Татарінова Людмила Григорівна.

IMG 6092     За підсумками протистоянь команд на спортивних майданчиках ДОТ «Прибрежного» було визначено кращих.

 IMG 6145  Перше місце у змаганнях з міні-футболу виборола збірна команда Нової Каховки; друге місце команда Скадовського районну; третє місце отримала командаОбласної державної адміністрації.

   У змаганнях з волейболу першими стали представники Нової Каховки, другими Скадовчани, а третє місце зайняла команда Чаплинського районну.

 

IMG 6087В особистому заліку:

шахи:

 І місце - Майко Аліна (головне управління Пенсійного фонду)

 І місце - Скрабунов Олександр (Нова Каховка)

шашки:

 І місце -Майко Аліна (головне управління Пенсійного фонду)

 І місце – Єфанов Олександр (м. Херсон)

настільний теніс:

 І місце – Матюшенко Людмила (головне управління Пенсійного фонду)

 І місце – Пастух Ігор (м.Херсон)

IMG 6029
В загальнокомандному заліку:

 І місце – Нова Каховка

 ІІ місце – Скадовський район

 ІІІ місце –Великолепетівський район

  

Змагання пройшли на високому організаційному рівні. Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, дипломами та медалями.

 




VIII обласна спартакіада працівників охорони здоров`я.

 5-7  вересня  смт. Лазурне зустрічало команди медиків на VIII обласній спартакіаді працівників охорони здоров`я, яка проходила на базі дитячо-оздоровчого табору «Прибрежний».

Spartak MalomygНа відкриття спартакіади були запрошені її організатори, почесні гості які зустріли учасників змагань привітальним словом: Бондарєва Аліна Володимирівна-заступник директора Департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації, Бірюков Олександр Павлович- представник Центрального комітету профспілки працівників охорони здоров’я України, куратор спортивно-масової роботи, Бігун Людмила Миколаївна- заступник голови Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок, Гайдученко Микола Іванович- голова Херсонської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України, Межерицька Світлана Віталіївна- начальник управління охорони здоров’я Херсонської міської ради, Комарова Ольга Миколаївна- голова Херсонської обласної об’єднаної організації Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби та Маломуж Олександр Іванович – начальник управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської облдержадміністрації, голова Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак»

 

Почесне право підняти державний прапор України було надане капітанам збірних команд Херсонської міської клінічної лікарні ім. Тропіних та Новокаховської центральної міської лікарні   -  переможцям 7 Спартакіади.flag

 

В програму спартакіади входили такі види спорту, як: легка атлетика, шахи, шашки, настільний теніс та футбол.

 

Як завжди команди були розділені на дві групи, але від цього напруженіст у змаганнях лише збільшилося, кожен хотів довести, що він найкращий у своєму виді спорту. Запекла боротьба точилась між командами на всіх етапах змагань.FOOTBOL  sachu 2 TENIS

 

У загальному заліку у групі А переможцем стала Херсонська міська клінічна лікарня ім. А. і О. Тропіних і відповідно зайняла перше місце, другу позицію у турнірній таблиці посіла Херсонська обласна клінічна лікаря, та третім став Херсонський базовий медичний коледж .tropinuh 

 

У групі Б місця розподілились наступним чином: І місце вибороли  Скадовська центральна районна лікарня, випередивши команду суперників лише на  одне очко другими стали Херсонська обласна психіатрична лікарня, а трете місце посіла Новокаховська центральна міська лікарня.



Традиційно, в останні дні серпня на березі Азовського моря в м. Генічеську вже вчотирнадцяте відбулась обласна спартакіада працівників Херсонської філії ПАТ "Укртелеком".

 

TELEKOM 1

До програми TELEKOMспартакіади ввійшли змагання з волеболу, шашок, настільного тенісу, гирьового спорту, армспорту та легкої атлетики.

 

TELEKOM 2

Найнапруженішим видався турнір з волейболу - улюбленого з"язківцями виду спорту. Найкращою тут виявилася команда "Дніпро", до якої входили працівники ЦТП № 12,13,14 та 15. На другій сходинці п"єдесталу - команда "Олешшя" (ЦТП № 16,17,18). У змаганнях з шашок не було рівних Біровашу Миколі (ЦТП № 19) та Гуленко Юлії (комада "Олешшя"). Золоті нагороди в силових видах спорту дісталися неодноразовим переможцям змагань Шевченко Сергію та Ребйонку Миколі (армспорт), Колеснику Серію та Загідулліну Руслану (гирьовий спорт).

 

По закінченню спартакіади нагороди отримали: за І місце - команда "Локомотив-20", яку представляли спеціалісти Херсонського центру, ІІ місце - у команди "Олешшя", на ІІІ-му місці - команда "Авангард".

 

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА СЕРЕД ЗБІРНИХ КОМАНД ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

З 16 по 18 травня 2014 року щиро приймала на стадіоні "Енергія" своїх гостей м. Нова Каховка. Тут проходили змагання Херсонської обласної спартакіади серед збірних команд державних службовців. 17 команд майже з усіх регіонів області зібралися, щоб позмагатися у міні-футболі, волейболі, шахах, шашках та настільному тенісі. На урочистому відкритті спартакіади державних службовців привітав І заступник голови Херсонської облдержадміністрації Ігор Шепелєв, Новокаховський міський голова Володимир Коваленко, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Андрій Яценко, голова Херсонської обласної організації ФСТ "Спартак" Олександр Маломуж та голова Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ Людмила Татаринова.

fut d Два дні вирували спортивні пристрасті на стадіоні. Лише післяматчеві пенальті визначили переможців змагань з міні-футболу. Ними стали представники команд Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області, Каховського району та Нововоронцовського району. fut d 1

 

 

 

 

В напруженій боротьбі серед волейболістів новокаховчани вирвали перемогу у команди Чаплинського району.

vol d 1

 

 

Третіми у цьому виді спорту стала команда Скадовського району. У змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків не було рівних призеру всеукраїнської спартакіади серед депутатів Ігорю Пастуху (м. Херсон), а серед жінок традиційно перемогла Галинська Наталія з м. Нова Каховка.

За підсумками спартакіади у загально-командному заліку перемогла команда м. Нової Каховки, другими були спортсмени Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області, третю сходинку п"єдесталу пошани зайняла команда Чаплинського району.

 

НА СТАРТІ - ПРАЦІВНИКИ ПАТ "ХЕРСОНГАЗ"

20142014 1

 

 

 

 

 

 

 

16 травня 2014 року у Скадовську відбулося урочисте відкриття ХV спартакіади ПАТ “Херсонгаз”. На центральному стадіоні “Колос” вишикувалися команди представники головного підприємства і районних філій. Почесних гостей міста зустрічали хлібом-сіллю. Учасників привітали голова районної державної адміністрації Бобилєв Ю.О., міський голова Гавриш О.В. і голова правління ПАТ “Херсонгаз” Зангієв А. Г. Добрих спортивних перемог бажали очільники спортсменам. Після урочистого відкриття розпочалися змагання за програмою спартакіади. Першими на бігові доріжки вийшли легкоатлети, які змагалися в бігу на 100, 200 м та стрибках у довжину. Кращими серед них стали Крамінська Оксана (Головне підприємство), Василишина Юлія та Алімов Віталій (ДП «Херсонгазпостач»), Нечай Ганна (ДП «Херсонгазбуд») та Леоненко Максим з Нової Каховки.

 

У гирьовому спорті домінували представники Цюрупинської філії. Адже обидва представники цієї команди – Реуцький Володимир та Кондратьєв Михайло стали чемпіонами у своїх вагових категоріях.

 

Вже вкотре поспіль чемпіонами змагань у настільному тенісі були Тонконог Валентин з В.Олександрівської філії та Охманюк Леся (Білозерська філія), а у шашках Москов Сергій з Головного підприємства.

 

Цікаво проходив турнір з міні-футболу. Тут золоті нагороди отримали представники Головного підприємства ПАТ «Херсонгаз».

 

А по закінченню спартакіади на п’єдестал пошани піднялися команди Головного підприємства, ДП «Газпостач» та Цюрупинської філії ПАТ «Херсонгаз».