Юнацький спорт

XII обласна Спартакіада серед дітей і підлітків «Юний спартаківець» з веслування академічного 

16342 1wm21jDIp1

    08 - 09 липня 2015 року в м. Херсоні проходили змагання XII обласної Спартакіади серед дітей і підлітків «Юний спартаківець» з веслування академічного.

   В змаганнях прийняли участь юні спартаківці, динамівці, представники спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи з веслувальних видів спорту.

16338 p52hKH49oR

    Кращими на своїх дистанціях стали спартаківці: Слісаренко Валентина, Коржицька Марина, Рожкова Поліна та  Ставінога Дар’я.                                                                                                   

    Динамівці Нагрибельний Олександр, Тимощук Вікторія, Дмітрішина Алла, Димітрова Алла та інші – перемогли на своїх дистанціях.

  Слід зазначити, що змагання були приуроченні 80-літтю заснування фізкультурно-спортивного товариства «Спартак». 

    По результатам виступів у цій спартакіаді буде укомплектовано збірну Херсонської області для участі у Чемпіонаті України з веслування академічного у м. Києві.

   Переможці змагань отримали медалі вищого ґатунку.

   Змагання пройшли на високому організаційному рівні.

   Побажаємо успіху нашим юним землякам. 

 

XII Спартакіада Херсонської області серед дітей та підлітків «Юний спартаківець» з важкої атлетики   

20150617 113034 17 червня 2015 року у м. Херсоні традиційно проходила XII Спартакіада Херсонської області серед дітей та підлітків «Юний спартаківець» з важкої атлетики.

    Ця спартакіада присвячена 80- річчю заснування фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

    У змагання приймали участь 5 команд з м. Херсону і районів, а також команди Миколаївської області.


               20150617 102612   20150617 103140

20150617 102721

  Відповідно до вагових категорій переможцями стали представники таких команд:

   Команда КДЮСШ:

   чоловіки:

   Рибка Денис, Плодончук Максим, Воронцов Дмитро, Заїкін Андрій.

    жінки:

    Карандаш Дарина, Давидова Тетяна, Гусєва Катерина.

    20150617 101629Команда ОДЮСШ «Спартак»:

   чоловіки:

   Чеснок Богдан, Воробев Олександр.

20150617 113634 Вихованці команди Білозерської районної комплексної ДЮСШ:

     чоловіки:

    Широкоступов Максим, Резнік Юрій.

    жінки:

    Нефедова Ангеліна, Литвиненко Руслана.

   Міська ДЮСШ Україна – Андрощук Юрій.

                                                       20150617 113723

 Змагання пройшли на високому організаційному рівні.

 Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами та медалями.

  

 

XII спартакіада серед дітей та підлітків «Юний спартаківець» Херсонщини з веслування на байдарках і каное

    IMG 4772 3 - 4 червня на водноспортивній базі «Гарт» стартувала XII спартакіада серед дітей та підлітків «Юний спартаківець» Херсонщини з веслування на байдарках і каное.IMG 4790

   Ця спартакіада присвячена 80 – річчю заснування фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

  

 

Крім спартаківців в змаганнях взяли участь представники команд:

   - СДЮСШОР №2;

 - СДЮСШОР ВВС (веслувальних видів спорту);

IMG 4836

   - Цюрупинська ДЮСШ;

   - Комплексна ДЮСШ «Гарт».

  Найбільший успіх випав на долю представників команди СДЮСШОР ВВС – Зарубіна Олександра та Липської Вікторії, які перемогли одиночці, двійці     та на довгій дистанції.

  Кращим серед спартаківців був Четверяков Вадим, який переміг на байдарці двійці.


 IMG 4808 Серед переможців також Шаргородський Ілля, Коваленко Дарья, Гринько Богдан, Вервіка Стас, Жук Марина, Харковська Світлана. 

   Переможці змагань отримали медалі. Ці змагання генеральна репетиція перед Чемпіонатом країни серед юнаків, який відбудеться за кілька днів у Ковелі.

  Побажаємо вдалих стартів на цих змаганнях юним херсонським веслувальникам!!! 

     


XII Спартакіада Херсонської області серед дітей та підлітків «Юний спартаківець» з гандболу

     8-10 травня 2015 року на базі Херсонського вищого училища фізичної культури пройшла XII спартакіада Херсонської області серед дітей та підлітків «Юний спартаківець» з гандболу, присвячена 80-річчю фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

     У змаганнях прийняли участь команди: ДЮКФП №5 Херсон, Спартак-1, Спартак-2, Білозерської  ДЮСШ, та міст Конотоп, Кривий Ріг.

    В результаті запеклої боротьби, команди розмістились в турнірній таблиці таким чином: на VI місці опинилась команда Спартак-1, на V місці команда Білозерка ДЮСШ,  IV місце посіла команда ДЮКФП №5 Херсон. Команди, які посіли  III місце Спартак -2, ІІ місце Кривий Ріг  – були нагородженні  медалями та дипломами відповідних ступенів. Команда Конотоп посіла I місце в спартакіаді, нагороджується медалями та дипломами Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

    Слід додати, що ці змагання мають статус відбіркових до Херсонського вищого училища фізичної культури, тому найкращі спортсмени після складання контрольних нормативів будуть зараховані на відділення гандболу ХВУФК.

    Змагання пройшли на високому організаційному рівні.

 

           ХІІ Спартакіада Херсонської області серед  дітей і підлітків  «Юний спартаківець» з вільної боротьби

     15 квітня 2015 року на базі Херсонського училища фізичної культури пройшла ХІІ спартакіада Херсонської області серед дітей та підлітків "Юний спартаківець" з вільної боротьби, присвячена 80-річчю фізкультурно-спортивного товариства "Спартак. Змагання проводились з метою широкого залучення дітей, підлітків, учнів спортивних шкіл усіх типів до систематичних занять та відбір талановитих юних спортсменів для поповнення збірних команд області. Загальне керівництво організацією, підготовкою і проведенням спартакіади здійснювалось Херсонською обласною організацією фізкультурно-спортивного товариства "С

партак", також ці змагання є відбірковими для навчанні в ХВУФК.

в.б юний С 2015

У змаганнях прийняло участь 100 спортсменів з Миколаїва, Криму, обласної ДЮСШ ХОО ФСТ "Спартак", борці ХВУФК, с. Комишани, с. Степанівки, с. Долматівки, ДЮСШ №3., Нової Каховки, Скадовська, Великоолександрівки.

          Переможцями серед юнаків стали:

Токарь Віталій (32кг), Радіонов Слава (35кг), Покудов Едік 38кг, Чорноокий Влад 42кг, Месуветов Алім 47кг, Месуветов Рідван 53кг, Василенко Артем 59кг, Биканов Костя 66кг, Гега Кирило 73кг, Самошкін Дмитро 85кг.

        Серед дівчат перші місця посіли: 

Корня Ірина 30кг, Антон Олександра 32кг, Довжук Світлана 37кг, Кливицька Наталія 40кг, Бохенко Карина 44кг, Нехайчик Людмила 48кг, Черная Настя 52кг, Павлова Настя 57кг

 

Змагання пройшли на високому організаційному рівні. Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами та медалями.

 

ХІІ Спартакіада Херсонської області серед  дітей і підлітків  «Юний спартаківець» з боксу

IMG 507103-05  квітня 2015 року у місті Херсон  відбулась ХІІ Спартакіада Херсонської області серед  дітей і підлітків  «Юний спартаківець» з боксу у вікових групах 1999 – 2000 р.н. та 2001-2002 р.н. У змаганнях взяли участь спортсмени Херсонської області та команда м. Миколаїв  всього 106 учасників.

Відмінно виступили учні  ДЮСШ Скадовського району ХОО ФСТ «Спартак» та показали наступні результати :

IMG 5138

І місце – Горун Віталій (в\к 67 кг.), Шмідт Максим(в\к 52 кг.), Ільїн Максим (в\к 38,5 кг.),

ІІ місце – Чайковський Сергій (в\к 52 кг.)

Для спортсменів молодших вікових груп були організовані спаринги де спортсмени показали свої вміння та набули необхідного змагального досвіду.ІІІ місце – Гришко Микола (в\к 45 кг.)

 Підготували спортсменів тренери – викладачі ДЮСШ :  Олійниченко С.В. та Єрмаков В.О.

Щиро вітаємо переможців та призерів змагань!


ХІ спартакіада Херсонської області серед дітей та підлітків «Юний спартаківець»з легкої атлетики.

CIMG7446128 листопада у спортивному залі Херсонського вищого училища фізичної культури зібрались легкоатлети щоб прийняти участь у ХІ спартакіаді Херсонської області серед дітей та підлітків «Юний спартаківець».

 

Вітальним словом спортсменів зустрів директор обласної ДЮСШ Херсонської обласної організації ФСТ «Спартак» Верещак Валерій Михайлович та головний суддя змагань Трикоз Сергій Анатолійович.

 

В цьому році у змаганнях прийняло участь 136 учасників з таких CIMG74831команд як:обласна ДЮСШ ХОО ФСТ «Спартак»,  ДЮСШ№3 м. Херсон, ДЮСШ м. Скадовськ,  ДЮСШ м. Цюрупинськ, ДЮСШ м. Нова Каховка, ДЮСШ м. Херсон ФСТ Україна.

 

CIMG74661Переможцями змагань стали: Калініна Валерія та Михитко Максим (біг на 30м), Барабаш Ліза та Михитко Максим (біг на 300м.), Любинецька Ганна та Дураєв Андрій (біг на 600м.), Исак Христина та Басараб Влаислав (спортивна ходьба 1000м.), Горелова Марія та Іщенко Генріх (стрибки у висоту) Дуденко Ксенія та Кушнаренко Дмитро (метання м’яча 5кг.)

Переможці були нагороджені дипломами та медалями.

 

Змагання пройшли на дуже високому організаційному рівні, спортсмени отримали багато позитивних емоцій та отримали невеликий досвід для нових перемог, чого ми їм і бажаємо.

 

 

ХІ спартакіада Херсонської області серед дітей та підлітків"Юний спартаківець" з боротьби дзюдо

CIMG7351

23 листопада у місті Херсоні відбулась традиційна ХІ спартакіада Херсонської області серед дітей та підлітків "Юний спартаківець" з боротьби дзюдо. CIMG7409Змагання проводились з метою широкого залучення дітей, підлітків, учнів спортивних шкіл усіх типів до систематичних занять та відбір талановитих юних спортсменів для поповнення збірних команд області. Загальне керівництво організацією, підготовкою і проведенням спартакіади здійснювалось Херсонською обласною організацією фізкультурно-спортивного товариства "Спартак".

 У змаганнях прийняло участь більше 100 спортсменів Херсонщини. Серед учасників змагань були і  представники обласної дитячо-юнацької спортивної школи "Спартак" Херсонської обласної організації.

Переможницями змагань стали та відповідно посіли І місця дівчата: у віковій категорії 2001-2002 р.н. Костерна Ганна у кат.36кг.CIMG7389

 У віковій категорії 2003-2004р.н. переможницями стали Маракуца Соня у категорії 24кг, Чурай Лера у ваговій категорії 28кг, Чмельова Анастасія у категорії 20кг, Петрончак Ірина у кат. 32кг, Катано Ганна у кат.36кг

CIMG7431Серед хлопців переможцями стали: у віковій групі 1999-2000 рік народження у категорії 42кг Кравченко Олексій, Грицань Влад у категорії 46кг, у категорії 50кг Бащук Влад, у 55 кг Ніколайчук Артем, Бюргер Статс у кат.60кг, у категорії 66кг Шадрін Назар, У ваговій категорії  73 кг Безручко Максим, Никоненко Руслан у категорії +73

У віковій категорії 2001-2002 р.н. у ваговій категорії 34кг Коротаєв Данило, у категорії 36кг Бескровний Влад, у категорії 38кг Мирилко Микола, кат. 42кг Шеінов Олексій у категорії 46кг Кучеренко Вадим, кат.50кг Шадрін Данило , у категорії 55 кг Кравцов Ілля, Панич Євген у категорії 60кг, Шкала Данило у категорії 66кг, у ваговій категорії 73кг Йовжий Сергій, та у категорії +73 кг Саркісян Левон.


ХІ спартакіада Херсонської області серед дітей та підлітків

«Юний спартаківець» з важкої атлетики

22-23 листопада у місті Скадовськ пройшлаЮ.С. з В.А. 22.11.14щорічна ХІ спартакіада Херсонської області серед дітей тапідлітків «Юний спартаківець» з важкої атлетики. У змаганнях прийняли участь більше 50 спортсменів з с. Чорнобаївки (обласна ДЮСШ ХОО ФСТ «Спартак», Білозерська РК ДЮСШ) з с. Музиківки (КДЮСШ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації) з м. Скадовська (філіал ХВУФК, ДЮСШ ФСТ «Спартак»)

Змагання проходили у дружній атмосфері, а на помості вирувала справжня боротьбі. По закінченню змагань були визначені переможці. У ваговій категорії 48кг Ілханова Катерина (Чорнобаївка ОДЮСШ ХОО ФСТ «Спартак») у категорії 53кг Лосякова Наталя (Скадовськ,ВХФК), Лиса Тетяна у категорії 58кг(Скадовськ,ХВУФК),у категорії 63 кг Гусєва Катерина (Чорнобаївка, ОДЮСШ ХОО ФСТ «Спартак») у кат. 69кг Дежньова Світлана (Скадовськ, ХВУФК) та Пономарчук Христина у кат.75кг (Скадовськ, ХВУФК).

Ю.С з важкої атлетики 22.11.14

Серед хлопців переможцями стали: у категорії 38кг Пладончук Максим (Чорнобаївка БРКДЮСШ), у кат. 41кг Часник Богдан (Чорнобаївка, ОДЮСШ ХОО ФСТ «Спартак»), у кат. 45кг Ретізник Микола (Чорнобаївка, БРКДЮСШ), Єфімчук Андрій у кат. 50кг (Скадовськ, ХВУФК), Гой Владислав у кат. 56кг (Скадовськ, ХВУФК),Коваль Руслан у кат.62кг. (Скадовськ, ХВУФК), у кат.69кг Рященко Микола (Скадовськ, ХВУФК), 77кг Алексєєв Олександр (Чорнобаївка, БРКДЮСШ) та у категорії +77кг, абсолютним чемпіоном став Циголь Владислав з Чорнобаївки БРКДЮСШ.

Переможці були нагороджені медалями та дипломами.

 


«Юний спартаківець» з футболу.IMG 20141030 150050

      29 – 30 жовтня 2014 року в м. Нова Каховка на стадіоні "Енергія" пройшла ХІ Спартакіада

Херсонської області серед дітей та підлітків «Юний спартаківець» з футболу. В змаганнях прийняли участь команди ДЮСШ м. Нова Каховка ХОО ФСТ «Спартак», ДЮСШ «Таврія», команда «Дніпро» с. Дніпряни, команда ФК «Енергія».   

IMG 20141030 151015Боротьба між суперниками на полі була запеклою, кожен хотів перемогти та довести, що його команда найкраща. По закінченню змагань команди розмістились в турнірній таблиці таким чином: почесне І місце в спартакіаді виборола команда ДЮСШ м. Нова Каховка «Спартак», ІІ місце посіла команда «Енергія», на ІІІ місці була команда «Дніпро»,  та на ІV місці опинилась команда «Таврія».

     Діти отримали величезне задоволення від участі в цих змаганнях та отримали поштовх і натхнення для нових перемог.

 

16-17 квітня на базі спортивного комплексу Херсонського вищого училища фізичної культури змаганнями юних борців вільного стилю розпочалась ХІ спартакіада Херсонської області серед дітей та підлітків «Юний спартаківець». Змагання проводилися з метою широкого залучення дітей, підлітків, учнів спортивних шкіл до систематичних спортивних занять та відбору талановитих спортсменів до Херсонського вищого училища фізичної культури. В  спартакіаді взяли участь 117 спортсменів як з Херсонської області так і з інших міст України – м. Южний, Миколаєва, Кривого Рогу та Кримунаши надежди вольная. Серед хлопців переможцями стали: у категорії 32кг Сагієв Сергій, у категорії 35кг Останов Ренат, вагова категорія 38кг - Лукашенко Максим, категорія 42кг - Джелеп Андрій, у категорії 47 кг Лященко Микита, категорія 53кг - Дземішкевич Артур, у категорії 59кг Беззуб Євген, категорія 66 кг Месуветов Ресуль, категорія 73 кг - Глуган Сергій, вагова категорія 85кг Урсаки Владислав. Серед дівчат переможцями стали: Ткаченко Олександра у категорії 34кг, Пілатова Ганна у категорії 37кг, Костіна Марія у категорії 40кг, Малиновська Настя у категорії 44кг, Пасічник Вікторія у категорії 48кг, Фільченко Ліза у категорії 52кг, та Тисленко Ганна у ваговій категорії 62кг.

 

 us gb 315 - 16 травня 2014 року в ігровому залі Херсонського вищого училища фізичної культури відбулися змагання ХІ обласної спартакіади "Юний спартаківець" з гандболу серед дівчат. У зв"язку із загостренням політичної ситуації в країні до Херсону не приїхали команди з Луганська, Харкова, Конотопу та Одеси, тому в змаганнях брали участь лише спортсени Херсонщини. Юні спартаківки були представлені трьома командами. До них долучились учні Білозерської ДЮСШ, ДЮКФ № 5 м. Херсона та Чорнобаївської ДЮСШ. Загалом у змаганнях взяли участь 84 спортсменки. За підсумками змагань місця розподілились наступним чином:

1 місце - команда "Спартак - 1"

2 місце - команда "Спартак - 3"

3 місце - команда "Спартак - 2".

Гості змагань задовольнилися 4 - 6 місцями.us gb 4

Треба зазначити, що ці змагання мають статус відбіркових до Херсонського вищого училища фізичної культури, тому найкращі спортсменки після складання контрольних нормативів будуть зараховані до складу названого закладу.

 

 

 

 

 

 

 

В Херсонській обласній організації фізкультурно-спортивного товариства "Спартак" продовжуються змагання обласної спартакіади серед дітей і підлітків "Юний спартаківець".

 

академия 025  На цих вихідних, 19 - 20 липня 2014 року в м. Херсоні на водні доріжки ріки Кошова вийшли представники академічного веслування. Ці змагання - остання репетиція перед чемпіонатом України серед молодших юнаків, який незабаром відбудеться в м. Києві. Крім спартаківців у змаганнях взяли участь юнаки та дівчата з фізкультурно-спортивних товариств "Динамо" та Україна", а також СДЮШОР з веслувальних видів спорту, загалом майже 70 спортсменів. академия 009академия 030

 

 

 

 

 

 

 

 

З метою максимального залучення юних академістів спартакіада проводилася за двома віковими групами. До програми ввійшли перегони в одиночках, двійках, четвірках парних та четвірках розпашних.  

 

академия 044академия 045

 

 

 

 

 

 

 

Серед переможців змагань Аістов Антон та Левковський Євген, Селіванов Володимир, Шевцов Микола із СДЮШОР ВВС, Сохацький Сергій, Кравець Ігор, Слісаренко Валентина, Щербина Діана ("Спартак"), Бузнік Олександр ("Динамо"), Шевчук Микита, Яновський Андрій ("Україна"). Сподіваємося, що надалі ця спартакіада буде збирати більше учасників, адже змагань в академічному веслуванні для цієї вікової групи майже не проводиться.

 

          21.09.2014 року в Новій Каховці на базі фізкультурно-спортивного комплексу «ГАРТ» юні кікбоксери продовжили   змагання ХІ обласної Спартакіади серед дітей та підлітків «Юний Спартаківець». В змаганнях взяли участь команди Новокаховської ДЮСШ «Спартак», СК «Акцент», кікбоксерів з Каховки та представників рукопашного бою, всього - 64 спортсмена.

 Найкращими в своїх вагових категоріях стали: Артим Кирило(ДЮСШ «Спартак), Бровченко Олександр (Каховка), Гулько Микола(ДЮСШ «Спартак), Дем’янчук Андрій (ДЮСШ «Спартак), Жильцов Ілля (ДЮСШ «Спартак), Коваленко Прохор (СК "Акцент"), Костюк Андрій (ДЮСШ «Спартак), Лобачов Юрій (Каховка), Маломуж Дарья (ДЮСШ «Спартак), Могильна Олександра (ДЮСШ «Спартак), Очаковський Олександр(ДЮСШ «Спартак), Пантелеєв Володимир (СК "Акцент"), Пижевський Артем (ДЮСШ «Спартак), Потаскуєв Олег (Каховка), Саютін Олесандр (СК "Акцент"), Тайлаков Богдан (СК "Акцент"), Тайлаков Руслан (ДЮСШ «Спартак), Тиркало Дмитро(ДЮСШ «Спартак) та Шаповалов Данило (ДЮСШ «Спартак).

kik 00291