Календар змагань

Календар змагань: 

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою президії ради Херсонської обласної

організації ФСТ "Спартак" від 23.12.2014 № 4/3

 

КАЛЕНДАР ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОГО ТОВАРИСТВА "СПАРТАК" на 2015 рік

Назва змагань

строки проведення

кількість днів

місце проведення

Організації-учасники

кількість учасників

Вид змагань

ХІІ обласна спартакіада серед дітей і підлітків "Юний спартаківець"

1

Бокс

березень-квітень

3

Цюрупинськ

збірні команди ДЮСШ, міст, районів 

88

о

2

Легка атлетика

листопад

2

Херсон

 збірні команди ДЮСШ, міст, районів

152

о

3

Боротьба вільна

травень

2

Херсон

збірні команди ДЮСШ, міст, районів 

120

о

4

Гандбол (дівчата)

травень

4

Херсон

збірні команди ДЮСШ, міст, районів

77

к

5

Веслування на байдарках і каное

12 червня

2

Херсон

збірні команди ДЮСШ, міст, районів

77

о

6

Веслування академічне

09-10 липня

2

Херсон

збірні команди ДЮСШ, міст, районів

92

о

7

Футбол

жовтень

2

Нова Каховка

збірні команди ДЮСШ, міст, районів

117

к

8

Важка атлетика

листопад

2

Білозерка

збірні команди ДЮСШ, міст, районів

65

о

9

Дзюдо

листопад

2

Херсон

збірні команди ДЮСШ, міст, районів

115

о

10

Кікбоксинг

жовтень

1

Нова Каховка

збірні команди ДЮСШ, міст, районів

72 

о

ХІІ  Всеукраїнська спартакіада серед дітей і підлітків "Юний спартаківець"

1

Бокс

за призначенням

6

за призначенням

збірні команди ДЮСШ

9

о/к

2

Легка атлетика

за призначенням

3

за призначенням

збірні команди ДЮСШ

13

о/к

3

Веслування на байдарках і каное

липень

3

за призначенням

збірні команди ДЮСШ

13

о/к

4

Дзюдо

серпень

3

за призначенням

збірні команди ДЮСШ

17

о/к

5

Боротьба вільна

вересень

3

за призначенням

збірні команди ДЮСШ

7

о/к

6

Важка атлетика

вересень

3

за призначенням

збірні команди ДЮСШ

9

о/к

ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧІ КОМПЛЕКСНІ ЗОХОДИ

1

Обласна спартакіада державних службовців

травень

3

смт Лазурне

збірні команди міст і районів 

44

о/к

2

Обласна спартакіада ПАТ «Херсонгаз»

квітень

3

за призначенням

збірні команди міст і районів

270

о/к

3

Обласна спартакіада працівників культури

червень

3

смт Лазурне

збірні команди міст і районів

334

о/к

4

ІV обласна спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу»

червень

3

за призначенням

збірні команди міст і районів

62

о/к

5

Участь у V               Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів ВР України, ВР АР Крим, обласних, районних, міських, сільських, селищних рад

червень

5

за призначенням

збірна команда області

23

о/к

6

ХІІ обласна Спартакіада серед збірних команд галузевих профспілок, огрганізацій Херсонської обласної організації ФСТ "Спартак"

червень

3

Херсон

збірні команди галузевих профспілок

226

о/к

7

Обласна спартакіада Херсонської філії ПАТ "Укртелеком"

серпень

3

Генічеськ

збірні команди ЦЕЗ

181

о/к

8

Обласна спартакіада Херсонської дирекції УДППЗ "Укрпошта"

серпень

3

Лазурне

збірні команди ЦПЗ

35

о/к

9

Обласна спартакіада ДП "Херсонський облавтодор"

І декада вересня

2

за призначенням

збірні команди райавтодор

103

о/к

10

Обласна спартакіада працівників охорони здоров"я

вересень

3

смт Лазурне

збірні команди міст, районів, закладів охорони здоров"я

442

 

о/к

11

4 обласна спартакіада серед депутатів обласної, районних, міських, сільських, селищних рад

вересень

2

Нова Каховка

збірні команди міст, районів

177

 

о/к

12

Участь у Всеукраїнській спартакіаді серед збірних команд державних службовців

вересень

6

за призначенням

збірна команда області

23

о/к

13

Участь у ХVI Всеукраїнській  Спартакіаді ФСТ "Спартак"

вересень

3

за призначенням

збірна команда облорганізації

 6

о/к

14

ІІ обласна спартакіада Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок

жовтень

3

Нова Каховка

збірні команди галузевих профспілок

432

о/к

УЧАСТЬ У ВІДКРИТИХ ЧЕМПІОНАТАХ ФСТ «СПАРТАК»

1

Участь у відкритому чемпіонаті ФСТ "Спартак" серед юнаків 2000-2001 р.н. з боксу

за призначенням

6

за призначенням

збірна команда облорганізації

 8

о

2

Участь у відкритому чемпіонаті ФСТ "Спартак" з веслування на байдарках і каное

за призначенням

3

за призначенням

збірна команда облорганізації

10

о 

3

Відкритий чемпіонат ФСТ "Спартак" серед молоді зі стрільби з лука

за призначенням

4

за призначенням

збірна команда облорганізації

 4

о/к

4

Участь у відкритому чемпіонаті ФСТ "Спартак" з вільної боротьби

за призначенням

3

за призначенням

збірна команда облорганізації

 5

о

5

Участь у відкритому чемпіонаті ФСТ "Спартак" серед юнаків та дівчат 1997-99 р.н. з важкої атлетики

за призначенням

3

за призначенням

збірна команда облорганізації

8

о

6

Участь у відкритому чемпіонаті ФСТ "Спартак" з легкої атлетики серед юнаків та дівчат у приміщенні, присвячений пам"яті ЗТУ В.Баженкова

за призначенням

3

за призначенням

збірна команда облорганізації

 10

о/к

БОКС

1

Участь у чемпіонаті України серед молоді

за призначенням

7

за призначенням

ДЮСШ 

4

о

2

Участь у чемпіонаті області серед юніорів

за призначенням

3

за призначенням

ДЮСШ

8

о

4

Участь у чемпіонаті області серед юнаків 1999-00 р.н.

16-18.02.15

3

Херсон

ДЮСШ

8

о

5

Участь у чемпіонаті України серед юніорів

за призначенням

7

за призначенням

ДЮСШ

4

о/к

6

участь у 8 літніх юнацьких спортивних іграх  Херсонщини

22 - 24.05.15

3

Херсон

ДЮСШ

10

о/к

7

Участь у чемпіонаті Херсонської області серед дорослих

за призначенням

3

Херсон

облорганізація

2

о/к

8

Участь у Міжнародному турнірі  серед  чоловіків,  пам"яті  М.Мангера

за призначенням

5

Херсон

облорганізація

1

о

9

Участь у чемпіонаті України серед молоді серед ФСТ і відомств

вересень

4

за призначенням

облорганізація

3

о/к

10

Участь у чемпіонаті України серед юніорів серед ФСТ і відомств

за призначенням

8

за призначенням

облорганізація

5

 

11

Участь у Всеукраїнському турнірі сильніших боксерів-юніорів

за призначенням

7

за призначенням

ДЮСШ

5

о/к

12

Участь у чемпіонаті України серед чоловіків

за призначенням

7

за призначенням

облорганізація

1

о

 

Проведення НТЗ та участь у змаганнях згідно з доповідними тренерів, листами ЦР ФСТ "Спартак", управління молоді та спорту облдержадміністрації, обласних федерацій, міських рад ФСТ "Спартак"

протягом року

 

за призначенням

 

 

 

БОРОТЬБА ВІЛЬНА

1

Участь у Всеукраїнському турнірі Гаркавенка серед юнаків та дівчат 1996-97 р.н.

30-31.01.15

2

Херсон

ДЮСШ

10

о

2

Участь у всеукраїнському турнірі "Наші надії" серед юнаків та дівчат 1999-2001 р.н.

13-15.02.15

3

Херсон

ДЮСШ

10

о

3

Участь у чемпіонаті Херсонської області серед юніорів і юніорок

27-28.03.15

2

Херсон

ДЮСШ

5

о

4

Участь у турнірі до Дня визволення м. Херсона

березень

2

Херсон

ДЮСШ

10

о

5

Всеукраїнський  турнір  "Олімпійські надії"

04-06.04.15

3

Біла Церква

ДЮСШ

5

о

6

Участь у відкритій першості СДЮШОР з вільної боротьби           1999-2000 р.н.

12-13.04.15

2

Долматівка

ДЮСШ

15

о

7

Участь у Відкритій першості Херсонської області (відбіркові змагання до ВУФК)

18-19.04.15

2

Херсон

ДЮСШ

10

о

8

Участь у традиційному турнірі Видригана

25-26.04.15

2

с.Козацьке

ДЮСШ

10

о

9

Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1998-99 р.н.

19-22.05.15

4

Херсон

Збірна  області

20

о

10

участь у 8 літніх юнацьких спортивних іграх  Херсонщини

01-02.05.15

2

Херсон

облорганізація

5

о/к

11

Чемпіонат  Херсонської  області  серед  юнаків  та  дівчат  2000-2002  р.н.

16-17.10.15

2

Херсон

облорганізація

5

о

12

Участь у всеукраїнському турнірі пам"яті Героя СРСР І.Кулика

05-07.11.15

3

Херсон

облорганізація

3

о

13

Кубок  Херсонської  області 

листопад

2

Херсон

ФСТ  та  відомства

10

о

 

Проведення НТЗ та участь у змаганнях згідно з доповідними тренерів, листами ЦР ФСТ "Спартак", управління молоді та спорту облдержадміністрації, обласних федерацій, міських рад ФСТ "Спартак"

протягом року

 

за призначенням

 

 

 

ВАЖКА АТЛЕТИКА

1

Участь у Кубку Херсонської області

24 - 25.01.15

2

Скадовськ

ДЮСШ

8

о/к

2

участь у 8 літніх юнацьких спортивних іграх  Херсонщини

14 - 15.03.15

2

Скадовськ

облорганізація

8

о/к

3

Участь у чемпіонаті України серед юнаків та дівчат до 17 років

березень

5

Славутич

ДЮСШ

2

о

4

Чемпіонат  Херсонської  області  серед  спортсменів  до  23   років

16 - 17.05.15

2

Скадовськ

облорганізація

10

о

5

Участь у Всекраїнському турнірі пам"яті ЗМС Я.Куценка

липень

5

Скадовськ

ДЮСШ

6

о

6

Участь у чемпіонаті Херсонської області серед юнаків та дівчат до 13 та 15 років

12 - 13.09.15

2

Музиківка

ДЮСШ

15

о

7

участь у чемпіонаті України серед юнаків та дівчат до 13 та 15 років

жовтень

5

Березне, Рівненська обл.

ДЮСШ

3

о

8

Участь у відкритому обласному турнірі, присвяченому пам"яті ЗТУ С.Душеіна

07 - 08.11.15

2

Скадовськ

ДЮСШ

15

о

9

Участь у всеукраїнському відкритому турнірі пам"яті І.Рибака

грудень

5

Харків

ДЮСШ

2

о

 

Проведення НТЗ та участь у змаганнях згідно з доповідними тренерів, листами ЦР ФСТ "Спартак", управління молоді та спорту облдержадміністрації, обласних федерацій, міських рад ФСТ "Спартак"

протягом року

 

за призначенням

 

 

 

ВЕЛО-ШОСЕ

1

Відкритий чемпіонат України, гонка критеріум (юніори, дівчата)

березень

4

Миколаїв

ДЮСШ

5

о

2

Всеукраїнські змагання "Легендарна тачанка"

квітень

5

Нова Каховка

ДЮСШ, збірні команди областей

100

о/к

3

Участь у всеукраїнських змаганнях серед юнаків та дівчат

вересень

4

Запоріжжя

ДЮСШ

4

о

 

Проведення НТЗ та участь у змаганнях згідно з доповідними тренерів, листами ЦР ФСТ "Спартак", управління молоді та спорту облдержадміністрації, обласних федерацій, міських рад ФСТ "Спартак"

протягом року

 

за призначенням

 

 

 

ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ

1

Участь в обласних  змаганнях  з  ЗФП  серед  дорослих  та  юніорів  1996-97  р.н., юнаків 1998-1999р.н.)

13-14 лютого

2

Херсон

облорганізація

8

о/к

2

Участь у Всеукраїнських змаганнях "Весняний приз"

25-29 березня

5

Збур'ївка

ДЮСШ

10

о

3

Участь у відкритій  першості міста  Цюрупинська  пам"яті  І.Сотникова

30 березня

1

Цюрупинськ

ДЮСШ

10

о

4

Участь у відкритих обласних змаганнях з СФП пам"яті В.Мотова серед дорослих, юніорів

03-04 квітня

2

Херсон

ДЮСШ

12

о/к

5

Участь у Кубку України, пам"яті Олімп.чемп. Ю.Рябчинської  серед  дорослих, юніорів 

14-20 квітня

7

Дніпропетровськ

області

4

о

6

участь у 8 літніх юнацьких спортивних іграх  Херсонщини

29-30 квітня

2

Херсон

облорганізація

10

о/к

7

Участь у чемпіонаті області пам"яті ЗМС С.Колоколова серед юнаків та дівчат, підлітків

15-16 травня

2

Херсон

ДЮСШ

8

о/к

8

Участь у відкр.  чемпіонаті  України  серед  юнаків та дівчат -1999-00 та 2001-2002 р.н.

01-04 червня

4

Ковель

ДЮСШ

4

о/к

9

Участь в обласних змаганнях присвячені пам"яті ЗТ СРСР М.Курака серед юнаків та дівчат

19-20 червня

2

Херсон

ДЮСШ

10

о

10

Участь у чемпіонаті України серед юніорів та молоді  до 23  р. 

27-30 червня

4

Дніпропетровськ

області

4

о

11

Участь у Всеукраїнських   зональних змаганнях  "Стрімкі  човни"  (зона)

02-09 липня

8

Херсон

ДЮСШ

4

о/к

12

Участь у відкритих  змаганнях  "Весла  надій" серед юнаків та дівчат

16-18 липня

3

Херсон

ДЮСШ

10

О

13

Участь у чемпіонаті області серед дорослих та юніорів

14-15 серпня

2

Херсон

облорганізація

5

О

14

Участь  у чемпіонаті  України з марафону

27-29 серпня

3

Вінниця

області

3

о/к

15

Участь у Відкритій  першості  м. Цюрупинська "Козацький  край"

серпень

1

Цюрупинськ

ДЮСШ

15

о/к

16

Участь у командному  чемпіонаті  України  серед  областей

03-06 вересня

3

Полтава

області

2

о/к

17

Участь в обласних змаганнях на призи Олімпійського чемпіона С.А.Пострехіна

16-17 жовтня

2

Херсон

облорганізація

10

о/к

18

Участь в Кубку області  на  призи  обласної  федерації  (довга  дистанція)

06-07 листопада

2

Херсон

облорганізація

10

о/к

19

Участь в чемпіонаті  області з ЗФП

04-05 грудня

2

Херсон

облорганізація

10

о/к

 

Проведення НТЗ та участь у змаганнях згідно з доповідними тренерів, листами ЦР ФСТ "Спартак", управління молоді та спорту облдержадміністрації, обласних федерацій, міських рад ФСТ "Спартак"

протягом року

 

за призначенням

 

 

 

ВЕСЛУВАННЯ АКАДЕМІЧНЕ

1

Участь в обласних  змаганнях  на  ергометрах  серед  дорослих  та  юніорів

30-31 січня

2

Херсон

облорганізація

30

о/к

2

Участь в обласних  змаганнях з СФП серед  дорослих  та  юніорів

3-4 квітня

2

Херсон

облорганізація

30

о/к

3

Участь у всеукраїнській Регаті,  присвяченій  пам"яті  президента  ФАВУ  В.Г.Кохненка серед дорослих

14-16 квітня

3

Херсон

області

3

о

4

Участь у всеукраїнській Регаті,  присвяченій  пам"яті  президента  ФАВУ  В.Г.Кохненка серед юніорів

17-19 квітня

3

Цюрупинськ

області

4

о

5

Участь у Кубку  України  серед  юніорів 

24-26 квітня

3

Київ

області

3

о/к

6

Участь у Кубку України

3-6 травня

4

Дніпропетровськ

області

2

о/к

7

Участь в чемпіонаті області серед юніорів та юнаків

05-06 червня

2

Херсон

облорганізація

14

о/к

8

Участь в чемпіонаті  України серед  молоді  до  23  років

9-11 червня

3

Дніпропетровськ

області

2

о/к

9

Участь в чемпіонаті  України серед  юніорів  1997-98  р.н.

29.06-02.07

4

Київ

області

6

о/к

10

участь у 8 літніх юнацьких спортивних іграх  Херсонщини

24-25 липня

2

Херсон

облорганізація

12

о/к

11

Участь в чемпіонаті  України серед  юнаків та дівчат

29.07-01.08.

4

Київ

області

4

о/к

12

Чемпіонат  України  серед  учнів  УФК,  СДЮШОР,  ДЮСШ

18-20 вересня

3

Миколаїв

ДЮСШ

6

о/к

13

Участь в обласних  змаганнях  з  ЗФП  серед  дорослих, юніорів, юнаків)

19-21 листопада

3

Херсон

облорганізація

30

о/к

 

Проведення НТЗ та участь у змаганнях згідно з доповідними тренерів, листами ЦР ФСТ "Спартак", управління молоді та спорту

облдержадміністрації, обласних федерацій, міських рад ФСТ "Спартак"

 

протягом року

 

за призначенням

 

 

 

ГАНДБОЛ

1

Всеукраїнські дитячо-юнацькі змагання з гандболу серед дівчат ІІІ тур

16-20 лютого

5

Шостка

ДЮСШ

16

к

2

Всеукраїнські змагання з гандболу серед команд дівчат, 4 тур (2014-15)

12-17 березня

6

За призначен.

ДЮСШ

16

к

3

Чемпіонат області серед дівчат 1999-2000 р.н. Відбірні змагання до ВУФК.

за призначенням

4

за призначенням

ДЮСШ

16

к

4

Чемпіонат області з пляжного гандболу

за призначенням

4

за призначенням

облорганізація

16

к

5

Чемпіонат України з пляжного гандболу

за признач.

4

за призначенням

області

10

к

6

участь у 8 літніх юнацьких спортивних іграх  Херсонщини

серпень

2

Скадовськ

облорганізація

14

к

7

ІІ тур чемпіонату України серед дівчат 1998-99 р.н.

листопад

4

за призначенням

облорганізація

14

к

8

Відкрита першість області серед команд дівчат 2002-2003 років народження

травень

4

Херсон

облорганізація

14

к

9

Чемпіонат України суперліга (згідно календаря ігор)

березень

6

За призначен.

СК, облорганізація

16

к

10

ХІІ спартакіада серед дітей і підлітків "Юний спартаківець" Херсонщини

травень

6

Херсон

ДЮСШ

16

к

11

І тур чемпіонату України серед дівчат 1998-99 р.н.

жовтень

4

За призначен.

ДЮСШ

16

к

12

участь у матчевих зустрічах серед дівочих команд 1997-98, 1999-2000 років народження

за призначенням

6

за призначенням

ДЮСШ

 12

к

 

Проведення НТЗ та участь у змаганнях згідно з доповідними тренерів, листами ЦР ФСТ "Спартак", управління молоді та спорту облдержадміністрації, обласних федерацій, міських рад ФСТ "Спартак"

протягом року

 

за призначенням

 

 

 

ДЗЮДО

1

Чемпіонат області серед юнаків та дівчат 2000-2001р.н.

21-22.03

2

Херсон

ДЮСШ

20

о

2

Кубок Херсонської області

16-17.05

2

Херсон

ДЮСШ

12

о

 

Проведення НТЗ та участь у змаганнях згідно з доповідними тренерів, листами ЦР ФСТ "Спартак", управління молоді та спорту облдержадміністрації, обласних федерацій, міських рад ФСТ "Спартак"

протягом року

 

за призначенням

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КІКБОКСИНГ (WAKO)

1

Чемпіонат області

13-15.03

3

Херсон

ДЮСШ

15

о

2

Чемпіонат України серед дорослих

05-08.04

4

Бровари

ДЮСШ

10

о

3

Чемпіонат України (фул-контакт, лоу-кік, К-1)

за призначенням

3

за призначенням

ДЮСШ

5

о

4

Чемпіонат України серед юнаків

27-30.03

4

Хмельницький

ДЮСШ

5

О

5

Чемпіонат України ДЮСШ (юнаки, юніори)

за призначенням

3

за призначенням

ДЮСШ

10

о/к

6

Кубок Херсонської області

23-25.10

3

Херсон

ДЮСШ

25

о/к

7

Кубок України (всі розділи)

03-06.12

4

Бровари

ДЮСШ

2

о/к

 

Проведення НТЗ та участь у змаганнях згідно з доповідними тренерів, листами ЦР ФСТ "Спартак", управління молоді та спорту облдержадміністрації, обласних федерацій, міських рад ФСТ "Спартак"

протягом року

 

за призначенням

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

1

Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні

05-08.02

3

Херсон

ДЮСШ

10

о/к

2

Участь у чемпіонаті області в приміщенні серед юнаків

06.02

1

Херсон

ДЮСШ

9

о/к

3

Участь у Всеукраїнських змаганнях зі стрибків у висоту "Таврійські висоти"

28.02

1

Херсон

облорганізація

4

о

4

Участь у чемпіонаті України з кросу

05-06.03

2

Цюрупинськ

ДЮСШ

4

о

5

Участь у чемпіонаті України з спортивної ходьби (дорослі, молодь, юніори, юнаки)

13-16.03

3

за призначенням

ДЮСШ

3

о

6

Участь у відкритому турнірі пам"яті Ю.І.Мелешко

27.03

1

Н.Каховка

ДЮСШ

9

о

7

Чемпіонат України з бігу на 10000 м. серед дорослих, молоді, юніорів

24-26.04

3

Черкаси

області

8

о/к

8

Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, 1998 р.н. та молодше

25-28.04

4

Кіровоград

облорганізація

9

о/к

9

участь у 8 літніх юнацьких спортивних іграх  Херсонщини

29-30.04

2

Херсон

облорганізація

18

о/к

10

Участь у чемпіонаті України серед школярів 2002 р.н. та молодше (4-борство)

16-17.05

2

Іллічівськ

області

9

о

11

Участь у чемпіонаті України серед юнаків 2000р.н і мол.

17-20.06

4

Вінниця

області

9

о

12

VIІІ юнацькі літні спортивні ігри Херсонщини з кросу.

30.10

1

Цюрупинськ

області

3

о

13

Обласна спартакіада школярів з кросу

16.10

1

Н.Каховка

ДЮСШ

9

о

14

Участь в турнірі пам’яті заслуженого тренера України Портнова Л.Л.

11.12

1

Херсон

ДЮСШ

9

о

15

Участь у Всеукраїнських змаганнях зі спортивної ходьби на призи В.Голубничого

18-21.12

4

Суми

ДЮСШ

2

о

 

Проведення НТЗ та участь у змаганнях згідно з доповідними тренерів, листами ЦР ФСТ "Спартак", управління молоді та спорту облдержадміністрації, обласних федерацій, міських рад ФСТ "Спартак"

протягом року

 

за призначенням

 

 

 

ПАУЕРЛІФТИНГ

1

Чемпіонат області

13-15.03

3

Херсон

ДЮСШ

15

о

2

Чемпіонат України серед дорослих

05-08.04

4

Бровари

ДЮСШ

10

о

3

Чемпіонат України (фул-контакт, лоу-кік, К-1)

за призначенням

3

за призначенням

ДЮСШ

5

о

4

Чемпіонат України серед юнаків

27-30.03

4

Хмельницький

ДЮСШ

5

о

5

Чемпіонат України ДЮСШ (юнаки, юніори)

за призначенням

3

за призначенням

ДЮСШ

10

о/к

6

Кубок Херсонської області

23-25.10

3

Херсон

ДЮСШ

25

о/к

7

Кубок України (всі розділи)

03-06.12

4

Бровари

ДЮСШ

2

о/к

 

Проведення НТЗ та участь у змаганнях згідно з доповідними тренерів, листами ЦР ФСТ "Спартак", управління молоді та спорту облдержадміністрації, обласних федерацій, міських рад ФСТ "Спартак"

протягом року

 

за призначенням

 

 

 

СТРІЛЬБА З ЛУКА

1

Участь у чемпіонаті України  серед юнаків 1997 р.н. та молодшe (IV ранг)

квітень

5

Нова Каховка

ДЮСШ

4

о

2

Відкрита першість ДЮСШ м. Нова Каховка ХОО ФСТ "Спартак"

за призначенням

2

Нова Каховка

ДЮСШ

40

о

 

Проведення НТЗ та участь у змаганнях згідно з доповідними тренерів, листами ЦР ФСТ "Спартак", управління молоді та спорту облдержадміністрації, обласних федерацій, міських рад ФСТ "Спартак"

протягом року

 

за призначенням

 

 

 

ФУТБОЛ (юнаки)

1

Всеукраїнський День Футболу

за призначенням

2

за призначенням

ДЮСШ

14

к

2

Обласні зональні змагання на призи клубу "Шкіряний м'яч" серед юнаків2003-2004, 2002-2003, 2001-2002 рр.н.

квітень-травень

2

по області

ДЮСШ

14

к

3

участь у 8 літніх юнацьких спортивних іграх  Херсонщини

14-16.05.15 р.

3

за призначенням

облорганізація

14

к

4

Участь у турнірі, присвяченому Дню захисту дітей

за призначенням

1

за призначенням

ДЮСШ

14

к

5

Участь у традиційному турнірі на призи Ю.Максимова серед юнаків

серпень

1

Херсон

ДЮСШ

14

к

6

Обласні змагання на кубок газети "Новий день"

жовтень-листопадк

2

апо області

ДЮСШ

14

к

 

Проведення НТЗ та участь у змаганнях згідно з доповідними тренерів, листами ЦР ФСТ "Спартак", управління молоді та спорту облдержадміністрації, обласних федерацій, міських рад ФСТ "Спартак"

протягом року

 

за призначенням

 

 

 

ФУТБОЛ (ДІВЧАТА)

1

участь у 8 літніх юнацьких спортивних іграх  Херсонщини

03-5.06.15 р.

3

За призначенням

облорганізація

14

к

2

Участь у чемпіонаті області сезону 2014/2015 рр. серед команд дівчат 2001/2004 рр.н

01-2.06.15 р.

2

Берислав

ДЮСШ

14

к

3

Участь у чемпіонаті області сезону 2014/2015 рр. серед команд дівчат 2002/2004 рр.н. ХОДЮФЛ

19-20.09.15 р.

2

За призначенням

ДЮСШ

14

к

4

Участь у чемпіонаті області сезону 2014/2015 рр. серед команд дівчат 1999/2001 рр.н. ХОДЮФЛ

26-27.09.15 р.

2

За призначенням

ДЮСШ

14

к

 

Проведення НТЗ та участь у змаганнях згідно з доповідними тренерів, листами ЦР ФСТ "Спартак", управління молоді та спорту облдержадміністрації, обласних федерацій, міських рад ФСТ "Спартак"

протягом року

 

за призначенням

 

 

 

КАЛЕНДАР ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "СПАРТАК" на 2015 рік

Назва змагань

строки проведення

кількість днів

місце проведення

Організації-учасники

кількість учасників

Вид змагань

ХІІ обласна спартакіада серед дітей і підлітків "Юний спартаківець"

1

Бокс

березень-квітень

3

Цюрупинськ

збірні команди ДЮСШ, міст, районів 

88

о

2

Легка атлетика

листопад

2

Херсон

 збірні команди ДЮСШ, міст, районів

152

о

3

Боротьба вільна

травень

2

Херсон

збірні команди ДЮСШ, міст, районів 

120

о

4

Гандбол (дівчата)

травень

4

Херсон

збірні команди ДЮСШ, міст, районів

77

к

5

Веслування на байдарках і каное

12 червня

2

Херсон

збірні команди ДЮСШ, міст, районів

77

о

6

Веслування академічне

09-10 липня

2

Херсон

збірні команди ДЮСШ, міст, районів

92

о

7

Футбол

жовтень

2

Нова Каховка

збірні команди ДЮСШ, міст, районів

117

к

8

Важка атлетика

листопад

2

Білозерка

збірні команди ДЮСШ, міст, районів

65

о

9

Дзюдо

листопад

2

Херсон

збірні команди ДЮСШ, міст, районів

115

о

10

Кікбоксинг

жовтень

1

Нова Каховка

збірні команди ДЮСШ, міст, районів

72 

о

ХІІ  Всеукраїнська спартакіада серед дітей і підлітків "Юний спартаківець"

1

Бокс

за призначенням

6

за призначенням

збірні команди ДЮСШ

9

о/к

2

Легка атлетика

за призначенням

3

за призначенням

збірні команди ДЮСШ

13

о/к

3

Веслування на байдарках і каное

липень

3

за призначенням

збірні команди ДЮСШ

13

о/к

4

Дзюдо

серпень

3

за призначенням

збірні команди ДЮСШ

17

о/к

5

Боротьба вільна

вересень

3

за призначенням

збірні команди ДЮСШ

7

о/к

6

Важка атлетика

вересень

3

за призначенням

збірні команди ДЮСШ

9

о/к

ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧІ КОМПЛЕКСНІ ЗОХОДИ

1

Обласна спартакіада державних службовців

травень

3

смт Лазурне

збірні команди міст і районів 

44

о/к

2

Обласна спартакіада ПАТ «Херсонгаз»

квітень

3

за призначенням

збірні команди міст і районів

270

о/к

3

Обласна спартакіада працівників культури

червень

3

смт Лазурне

збірні команди міст і районів

334

о/к

4

ІV обласна спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу»

червень

3

за призначенням

збірні команди міст і районів

62

о/к

5

Участь у V               Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів ВР України, ВР АР Крим, обласних, районних, міських, сільських, селищних рад

червень

5

за призначенням

збірна команда області

23

о/к

6

ХІІ обласна Спартакіада серед збірних команд галузевих профспілок, огрганізацій Херсонської обласної організації ФСТ "Спартак"

червень

3

Херсон

збірні команди галузевих профспілок

226

о/к

7

Обласна спартакіада Херсонської філії ПАТ "Укртелеком"

серпень

3

Генічеськ

збірні команди ЦЕЗ

181

о/к

8

Обласна спартакіада Херсонської дирекції УДППЗ "Укрпошта"

серпень

3

Лазурне

збірні команди ЦПЗ

35

о/к

9

Обласна спартакіада ДП "Херсонський облавтодор"

І декада вересня

2

за призначенням

збірні команди райавтодор

103

о/к

10

Обласна спартакіада працівників охорони здоров"я

вересень

3

смт Лазурне

збірні команди міст, районів, закладів охорони здоров"я

442

 

о/к

11

4 обласна спартакіада серед депутатів обласної, районних, міських, сільських, селищних рад

вересень

2

Нова Каховка

збірні команди міст, районів

177

 

о/к

12

Участь у Всеукраїнській спартакіаді серед збірних команд державних службовців

вересень

6

за призначенням

збірна команда області

23

о/к

13

Участь у ХVI Всеукраїнській  Спартакіаді ФСТ "Спартак"

вересень

3

за призначенням

збірна команда облорганізації

 6

о/к

14

ІІ обласна спартакіада Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок

жовтень

3

Нова Каховка

збірні команди галузевих профспілок

432

о/к

УЧАСТЬ У ВІДКРИТИХ ЧЕМПІОНАТАХ ФСТ «СПАРТАК»

1

Участь у відкритому чемпіонаті ФСТ "Спартак" серед юнаків 2000-2001 р.н. з боксу

за призначенням

6

за призначенням

збірна команда облорганізації

 8

о

2

Участь у відкритому чемпіонаті ФСТ "Спартак" з веслування на байдарках і каное

за призначенням

3

за призначенням

збірна команда облорганізації

10

о 

3

Відкритий чемпіонат ФСТ "Спартак" серед молоді зі стрільби з лука

за призначенням

4

за призначенням

збірна команда облорганізації

 4

о/к

4

Участь у відкритому чемпіонаті ФСТ "Спартак" з вільної боротьби

за призначенням

3

за призначенням

збірна команда облорганізації

 5

о

5

Участь у відкритому чемпіонаті ФСТ "Спартак" серед юнаків та дівчат 1997-99 р.н. з важкої атлетики

за призначенням

3

за призначенням

збірна команда облорганізації

8

о

6

Участь у відкритому чемпіонаті ФСТ "Спартак" з легкої атлетики серед юнаків та дівчат у приміщенні, присвячений пам"яті ЗТУ В.Баженкова

за призначенням

3

за призначенням

збірна команда облорганізації

 10

о/к

БОКС

1

Участь у чемпіонаті України серед молоді

за призначенням

7

за призначенням

ДЮСШ 

4

о

2

Участь у чемпіонаті області серед юніорів

за призначенням

3

за призначенням

ДЮСШ

8

о

4

Участь у чемпіонаті області серед юнаків 1999-00 р.н.

16-18.02.15

3

Херсон

ДЮСШ

8

о

5

Участь у чемпіонаті України серед юніорів

за призначенням

7

за призначенням

ДЮСШ

4

о/к

6

участь у 8 літніх юнацьких спортивних іграх  Херсонщини

22 - 24.05.15

3

Херсон

ДЮСШ

10

о/к

7

Участь у чемпіонаті Херсонської області серед дорослих

за призначенням

3

Херсон

облорганізація

2

о/к

8

Участь у Міжнародному турнірі  серед  чоловіків,  пам"яті  М.Мангера

за призначенням

5

Херсон

облорганізація

1

о

9

Участь у чемпіонаті України серед молоді серед ФСТ і відомств

вересень

4

за призначенням

облорганізація

3

о/к

10

Участь у чемпіонаті України серед юніорів серед ФСТ і відомств

за призначенням

8

за призначенням

облорганізація

5

 

11

Участь у Всеукраїнському турнірі сильніших боксерів-юніорів

за призначенням

7

за призначенням

ДЮСШ

5

о/к

12

Участь у чемпіонаті України серед чоловіків

за призначенням

7

за призначенням

облорганізація

1

о

 

Проведення НТЗ та участь у змаганнях згідно з доповідними тренерів, листами ЦР ФСТ "Спартак", управління молоді та спорту облдержадміністрації, обласних федерацій, міських рад ФСТ "Спартак"

протягом року

 

за призначенням

 

 

 

БОРОТЬБА ВІЛЬНА

1

Участь у Всеукраїнському турнірі Гаркавенка серед юнаків та дівчат 1996-97 р.н.

30-31.01.15

2

Херсон

ДЮСШ

10

о

2

Участь у всеукраїнському турнірі "Наші надії" серед юнаків та дівчат 1999-2001 р.н.

13-15.02.15

3

Херсон

ДЮСШ

10

о

3

Участь у чемпіонаті Херсонської області серед юніорів і юніорок

27-28.03.15

2

Херсон

ДЮСШ

5

о

4

Участь у турнірі до Дня визволення м. Херсона

березень

2

Херсон

ДЮСШ

10

о

5

Всеукраїнський  турнір  "Олімпійські надії"

04-06.04.15

3

Біла Церква

ДЮСШ

5

о

6

Участь у відкритій першості СДЮШОР з вільної боротьби           1999-2000 р.н.

12-13.04.15

2

Долматівка

ДЮСШ

15

о

7

Участь у Відкритій першості Херсонської області (відбіркові змагання до ВУФК)

18-19.04.15

2

Херсон

ДЮСШ

10

о

8

Участь у традиційному турнірі Видригана

25-26.04.15

2

с.Козацьке

ДЮСШ

10

о

9

Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1998-99 р.н.

19-22.05.15

4

Херсон

Збірна  області

20

о

10

участь у 8 літніх юнацьких спортивних іграх  Херсонщини

01-02.05.15

2

Херсон

облорганізація

5

о/к

11

Чемпіонат  Херсонської  області  серед  юнаків  та  дівчат  2000-2002  р.н.

16-17.10.15

2

Херсон

облорганізація

5

о

12

Участь у всеукраїнському турнірі пам"яті Героя СРСР І.Кулика

05-07.11.15

3

Херсон

облорганізація

3

о

13

Кубок  Херсонської  області 

листопад

2

Херсон

ФСТ  та  відомства

10

о

 

Проведення НТЗ та участь у змаганнях згідно з доповідними тренерів, листами ЦР ФСТ "Спартак", управління молоді та спорту облдержадміністрації, обласних федерацій, міських рад ФСТ "Спартак"

протягом року

 

за призначенням

 

 

 

ВАЖКА АТЛЕТИКА

1

Участь у Кубку Херсонської області

24 - 25.01.15

2

Скадовськ

ДЮСШ

8

о/к

2

участь у 8 літніх юнацьких спортивних іграх  Херсонщини

14 - 15.03.15

2

Скадовськ

облорганізація

8

о/к

3

Участь у чемпіонаті України серед юнаків та дівчат до 17 років

березень

5

Славутич

ДЮСШ

2

о

4

Чемпіонат  Херсонської  області  серед  спортсменів  до  23   років

16 - 17.05.15

2

Скадовськ

облорганізація

10

о

5

Участь у Всекраїнському турнірі пам"яті ЗМС Я.Куценка

липень

5

Скадовськ

ДЮСШ

6

о

6

Участь у чемпіонаті Херсонської області серед юнаків та дівчат до 13 та 15 років

12 - 13.09.15

2

Музиківка

ДЮСШ

15

о

7

участь у чемпіонаті України серед юнаків та дівчат до 13 та 15 років

жовтень

5

Березне, Рівненська обл.

ДЮСШ

3

о

8

Участь у відкритому обласному турнірі, присвяченому пам"яті ЗТУ С.Душеіна

07 - 08.11.15

2

Скадовськ

ДЮСШ

15

о

9

Участь у всеукраїнському відкритому турнірі пам"яті І.Рибака

грудень

5

Харків

ДЮСШ

2

о

 

Проведення НТЗ та участь у змаганнях згідно з доповідними тренерів, листами ЦР ФСТ "Спартак", управління молоді та спорту облдержадміністрації, обласних федерацій, міських рад ФСТ "Спартак"

протягом року

 

за призначенням

 

 

 

ВЕЛО-ШОСЕ