Спорт вищих досягнень

Найкращий легкоатлет лютого в Україніандрей проценко бронза на уневерсиаде 14


Завершилося голосування з визначення найкращих легкоатлетів лютого в Україні. Нагадаємо, опитування проводилося серед членів Ради Федерації легкої атлетики України, представників ЗМІ та вболівальників, повідомляє прес-служба ФЛАУ.

Голоси кожної з груп при підведенні підсумків враховувалися, як третину всіх голосів. Однак, і члени Ради Федерації, і журналісти, і шанувальники легкої атлетики були одностайні у своєму виборі.

Найкращим легкоатлетом лютого визнаний Андрій Проценко з Херсону вихованець Херсонської обласної організації ФСТ «Спартак», який в стрибках у висоту виграв загальний залік Тура Моравії, а в Банська Бистриці показав 4-й результат сезону в світі (2-й у Європі) - 2 м 33 см.

     

 


АНДРІЙ ПРОЦЕНКО - БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ

andrey-protsenko

На чемпіонаті світу з легкої атлетики в закритих приміщеннях, який відбувся в польському місті Сопоті, третю медаль до скарбнички збірної команди України у стрибках у висоту приніс вихованець Херсонської обласної організації ФСТ "Спартак" Андрій Проценко. Із першої спроби Андрій подолав медальні 2,36 м, які до того ж стали його особистим рекордом. Попереднє досягнення нашого спартаківця було 2,33 м. 

 

В своєму інтерв"ю Андрій Проценко сказав, що був готовим до чемпіонату світу, адже підготовчий період пройшов без травм, він встановив два особистих рекорди і мав всі підстави повторити свої результати в Сопоті.

 

На цьому чемпіонаті переміг представник Катару Мутаз Есса (2,38), на другому місці з таким же результатом - росіянин Іван Ухов.

 

 

БРОНЗОВА НАГОРОДА У НАШИХ БОКСЕРІВ

       В м. Києві 15 вересня закінчився Чемпіонат Світу серед юніорів з боксу,  на якому наш боксер - Іщенко Мирослав у ваговій категорії 60 кг виборов бронзову нагороду, у полуфінальному поєдинку поступившись російському спортсмену.  Ми пишаємося нашими боксерами. І взагалі брати Іщенки - світле майбутнє Херсонського боксу. Нагадаємо, що старший брат Мирослава Павло Іщенко завоював золото в цьому році на Чемпіонаті Європи серед чоловіків!!

076ce728ad1b187d33a8b76a983a15b21Бажаємо цьому  «тандему» ще більшої наснаги до перемог  і здобути ще більше винагород чим у братів Кличко!!!!